Kumuşoğlu: Krizi aştık
16.11.2018 - 13:37

Beşiktaş Kulübü Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Cihat Kumuşoğlu, her kulüpte olduğu gibi siyah-beyazlı kulüpte de ekonomik sıkıntıların yaşandığını ancak bunu çözdüklerini söyledi.
Kumuşoğlu, basketbolda sadece  ekonomik konularla gündeme gelmelerinin kendilerini üzdüğünü belirterek, "Diğer  takımlardan ayrıştığımız bir şey yok, bu işleri çözmeye çalışıyoruz, çözüyoruz.  Zaman zaman olan şeyler." dedi.Oyunculara ödemeleri her ay gerçekleştirdiklerini belirten Kumuşoğlu,  "Konuyu ödeme noktasına da indirgemek bizi üzüyor. Burada önemli olan konulardan  biri en fazla Türk oyuncuyu bizim oynatmamız. Ömer Utku Al, genç takım  seviyesinde ama ligde 15-20 dakika süreler alıyor. Samet Geyik ve Kenan Sipahi de  yerli oyuncular olarak önemli süreler alıyorlar. Yerlilerden en çok verim alan  biziz." ifadelerini kullandı.
Kumuşoğlu, Beşiktaş olarak her zaman en büyük başarıları  hedeflediklerini vurguladı.
 
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan'ın çok iyi  gittiğini anlatan Kumuşoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Ligde iki mağlubiyetimiz var. Türk Telekom'a ve Fenerbahçe'ye mağlup  olduk. İki yenilgiyi de deplasmanda aldık. Dusko Ivanovic gibi Avrupa'nın en iyi  10 hocasından birini getirdik. Kendisi hem iyi oyuncuydu hem iyi bir antrenör,  kariyerli bir isim. Çok çalışkan. Herkes tarafından tanınan bir isim. Daima en  büyük başarıyı hedefliyoruz."

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz