Komşu'da futbol maçında da olaylar vardı
18.03.2019 - 08:25

Yunanistan Futbol Süper Ligi'nin 25. haftasında Panathinaikos ile Olympiakos arasında oynanan maç, çıkan olaylar nedeniyle tatil edildi.

Olimpik Spor Merkezi'nde oynanan karşılaşma, konuk ekibin öne geçmesinin ardından statta çıkan olaylar nedeniyle 70. dakikada hakem tarafından durduruldu.

Stat ve çevresinde çıkan olaylar nedeniyle sahada görevli Yunan polisi göz yaşartıcı gaz kullandı. Olaylar sırasında bazı taraftarların sahaya girmesinin ardından oyuncuları soyunma odasına yollayan maçın Alman hakemi Marco Fritz maçı tatil etti.

Maçın ertelenmesinin ardından stadyum dışında da Panathinaikos taraftarları ve Yunan çevik kuvvet ekipleri arasında arbede yaşandı. Polis, taraftarlara göz yaşartıcı gazla müdahalede bulundu.

 

Spor Bakanı George Vassiliadis başkanlığında Panathinaikos Başkanı Dimitris Giannakopoulos ve Olimpiakos'un başkanları Angelopoulos kardeşler geçen hafta bir araya geldi.

Giannakopoulos kendisinin itildiğini ve tehdit edildiğini öne sürerek toplantıyı terk etmişti.

Otoparkta bekleyen Giannakopoulos, Angelopoulos kardeşlere, "İkinci lige düşeceksiniz" diye bağırdı.

Yorumlar


Beyaz gölge Bence bu iş sanıldığı kadar basit değil ! Bu olayların arkasında birileri var ! Ama Yunan spor bakanlığıda bence son derece zayıf kalıyor,keza Yunan hükümetide !
18-03-2019 11:55

Yorum Yazın


Tweetlerimiz