Koç Hakan Demir'den Ersan tepkisi
04.08.2017 - 12:40

Tecrübeli koç Hakan Demir, kişisel Twitter hesabından Ersan İlyasova'nın milli takıma katılmamasına tepki gösterdi.

Demir, Eurobasket 2017'ye NBA'de yaşadığı yorucu sezonu gerekçe göstererek katılmayan Ersan İlyasova için şunları söyledi;

"Milli takıma gelmeme sebebi "yorgunluk" ise vay halimize!! Sahada olabilecek en iyi milli takımı seyredebilmek bir "vatandaşlık hakkıdır."

Yorumlar


Mesut Erdoğan Bu tip demeçlerin karşısında bu sitedeki yorumların yönünü görünce seviniyorum. Artık daha mantıklı bakıyor insanlar meseleye. Bu bir vatan-millet meselesi değil, spor. Sahada olabilecek en iyi milli takımı seyredebilmek gibi bir vatandaşlık hakkımız yok. Sporcular köle değil. Her yaz bir uluslararası turnuva koyarak birçok farklı açıdan kendi etkinliklerinin değerini düşüren FIBA da akıllı bir kurum değil.
07-08-2017 11:09
ballokum Gelmiyor kardeşim, neden ağlıyorsunuz ki? TR gibi bir ülkede tabi bu büyük cesaret istiyor. O cesareti herkes gösteremediği için gösterenlere tepki duyuluyor. SÜrüden ayrılanlara bu ülke hep tepki duyar. Kendileri de isyan noktalarına gelmiştir çoğu zaman ama asla bunu dillendirmeye cesaret edememişlerdir. Bütün istedikleri herkes kendileri gibi korkak olsun ve bunlar rahat etsinler.
04-08-2017 17:55
DeMar DeRozan Boş hamaset ile gündeme gelme çabaları bunlar, milli takım köle kampı değil sonuçta insanlar yorgun olabilir özel nede
04-08-2017 17:40
denden Yahu sıkılmadık mı bunlardan? Milli takım seyretmek hakkımız ama bu insanlar köle mi? Oyuncu seçimlerini oylamayla halk mı belirliyor? Oldu olacak her evin önüne bir saha kuralım boş zamanlarda oyuncular gösteri de yapsın.
04-08-2017 16:27
winslow Zamanında Hidayet ve Tanjeviç yüzünden Mehmet, Mirsad, Hüseyin vs milli takıma çağrılmazken "en iyi milli takımı seyredebilmek bir "vatandaşlık hakkı" değil miydi?.. O zaman neden sustunuz?
04-08-2017 14:22

Yorum Yazın


Tweetlerimiz