Kızılyıldız ve Partizan'ın sağlığı Acıbadem'e emanet
19.09.2016 - 12:06

Acıbadem Sağlık Grubu, Kızılyıldız ve Partizan'la yaptığı sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

İki yıldır Sırbistan'ın iki büyük kulübünün sağlık sponsorluğunu yapan Acıbadem Üniversitesi sakatlanan oyuncuların tedavilerini İstanbul'da gerçekleştiriyor.

Acıbadem Üniversitesi'nin sponsorluk anlaşmalarını yürüten ve aynı zamanda kulübün genel sekreteri olan Çağrı İlk geçtiğimiz günlerde Belgrad'a giderek, Kızılyıldız Başkanı Nebojsa Covic ile iki yıllık yeni sözleşmeyi imzaladı.
 

Yorumlar


trspartacus sponsor demek reklam yapmak demektir..demekki oradan türkiyeye gelecek hasta varki sponsor oluyorlar..balkanalrdan türkiye sağlık için gelindiği söyleniyor..demekki acıbadem türkiye geldiklerinde tanıdık duyulmus olan salğlık kurulusuna gideceklerini düşünmüş.bir nevi 3 verip 5 alma derdindeler...anadolu kulübüne sposor olunca ne gecicek ellerine ordaki tarafatr bunu dikkate mi alacaklar sadece zarar..furbola bile devlet kurumları olmasa kimse sponsor olmaz..taraftarın olmadığı yere niye sponsor olsunlar?kimlere firmalarını tanıtacakalr?
20-09-2016 02:06
miko acıbadem kendi ülkesinde hangi takımlara sponsor ve neden düşük bütçeli anadolu takımlarına sponsor olmuyor da (sponsor da ben mi bilmiyorum acaba ) başka ülke takımlarına sponsor oluyor? neden kendi takımlarımıza değil de başka ülke takımlarına sponsor olmaya bu kadar meraklıyız? kendi insanımıza,kulübümüze destek olsak kötü mü olur? böyle şirketler herşeye ticari bakmak zorunda mı?
19-09-2016 14:22
oktay SAYIN ACIBADEM YÖNETİM KURULU NEDEN İKİ SIRP TAKIMI NEDEN TÜRK TAKIMLARI DEĞİL??????
19-09-2016 13:49

Yorum Yazın