Kıran kırana geçen maçta Daçka, Fenerbahçe'yi devirdi
12.11.2017 - 18:36

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 6. hafta maçında Darüşşafaka ile Fenerbahçe Doğuş, Volkswagen Arena'da karşı karşıya geldi.

Karşılıklı basketlerle başlayan çeyrekte TV molasına 12-12 eşitlikle girildi. Mola dönüşü skorda öne geçen Fenerbahçe, çeyreği 15-18 önde kapattı.

İkinci çeyrekte hücumda organize olmakta zorlanan Fenerbahçe, ilk 5 dakikayı 26-20 geride kapattı. Wilbekin ile hücumu yönlendiren Daçka sonraki hücumlarda üst üste 2 top kaybederken, birinin de sportmenlik dışı faulle sonuçlanmasıyla Fenerbahçe momentumu eline geçirdi. Daçka krize girdiği bu anlardan bulduğu 2 üçlükle çıkarken, çeyreğe Jan Vesely - Doğuş Özdemiroğlu gerginliği damgasını vurdu. İki oyuncu da bir pozisyon sonrası birbirlerinin üzerine düşerken, Jan Vesely'nin Doğuş Özdemiroğlu'nu itmesiyle ortam bir anda gerildi. Saha içi ve tribünlerde gerginlikler yaşanırken hakemler Jan Vesely'nin diskalifiye edilmesine karar verdi ve ardından Doğuş Özdemiroğlu 2 serbest atış kullandı. Kalan bölümde skordaki üstünlüğünü sürdüren Daçka, devrede soyunma odasına 45-33 önde girdi. 

Fenerbahçe Doğuş üçüncü çeyreğe daha organize bir şekilde hücum ederek başlarken, gelen 13-5'lik seriyle 5. dakikadaki TV molasına 50-46 geride girdi. Fenerbahçe Daçka'yı yakalamaya çalışssa da ev sahibi takım Scottie Wilbekin ile kritik anlarda skor üretmeye devam ederek son çeyreğe 59-54 ile önde giren taraf oldu.

Son çeyreğin başında Fenerbahçe'de koç Zeljko Obradovic'in teknik faul almasıyla Daçka 62-54 öne geçti. Ardından 6-0'lık seri yakalayan Fenerbahçe, bitime 7:17 kala Datome'nin üçlüğüyle skoru 62-60'a getirdi ve David Blatt molası geldi. Mola dönüşü Kostas Sloukas'tan gelen basket faulle Fenerbahçe uzun bir aradan sonra öne geçti ve skor 65-66'ya geldi. Temponun düştüğü ve sıklıkla faullerin çalındığı sonraki bölümde Sloukas ve Datome 5'er faulle kenara geldi. Takımlar karşılıklı basketler bulurken son 2:30'a 72-71 Darüşşafaka üstünlüğüyle girildi. Son 1:23'te 79-74 öne geçen Daçka'ya cevap James Nunnally'nin üçlüğüyle geldi ve son dakikada skor 79-77 oldu. Ardından faul çizgisine gelen Nunnally 2'de 1 atarken, 17 saniye kala Wilbekin'den gelen kritik üçlükle Darüşşafaka skoru 82-78'e getirdi. Hızlı hücum etmek zorunda kalan Fenerbahçe, Melih Mahmutoğlu'nun zorlama üçlüğünden yararlanamazken, Daçka mücadeleden 84-78'lik skorla galip ayrılmayı başardı.

 

Yorumlar


Fairplay Burada bir maç üzerinden yorum yapıyorsun, kapasiten bir maçlık. Hala bir rekabet var sanıyorsun, önce genç takımımla kafa kafaya oyna, sahada bir şey yap, başkasından medet umma, ne oldu büyük camiana? İşin yine Daçka'ya, CSKA'ya kaldı. gs denen kulübün bu kafayla Türk Spor tarihinde yeri olmayacaktır, çünkü Bizans elden çoktan gitmiş, bunlar hala meleklerin cinsiyetini tartışmaya çalışıyorlar. Ekim-Kasım yorumcularını Mayıs ayına bekliyoruz. Önünüzde 6 ay var nasılsa kaçacak bir delik bulursunuz ama ondan da şüpheliyim. Hepinize güle güle, ondan bundan medet umarak bu işler yürümüyor, doğru kendi bataklığına; orada dilediğin rezalet bolca var.
13-11-2017 17:00
KingJames @Ertanürkmez, çok iyi, hakikaten koltuğumda oturmuş Obra'ya ayar veriyordum, mesajın ile kahkahalara boğldum. Şans verilir inşallah. Burada Fenerbahçe 'li pozları ile Vesely'e Kaliniç i gömen arkadaşlar. Lüften bari samimi olun. F4 de Finalde, Kupada sesi kesilenler tekrar açıldı.. 4-5 ayınız var konuşun bakalım. Hala Kaliniç'e neden buyout ödedik yahu sorusunu sorun bakalım.
13-11-2017 14:40
Yerlici Recai Ertan bey bence Fenerbahçe'de Obra Efendi'ye yeteri kadar şans tanındı. Vesely'nin yaşadığı hadise ve sonrasında gelen yenilgi, bardağı taşıran damla olmuştur. O yüzden Sirp koç ile yollar ayrılmalı, bütün yabancılarla sözleşme feshine gidilip sadece yerlilerden oluşan bir kadroya dönülmeli ve koç olarak da Halil Üner ile anlaşılmalıdır. Ayrıca milli maçlara davet edilen tüm oyuncular yollanmalı, Euroleage maçlarına da U-14 küçük A Takım ile çıkılmalıdır.
13-11-2017 13:43
anar Ertan iyi giydirmiş lafları :)
13-11-2017 13:21
ozan Ballokum konuşmak için konuşma sinanın milli takımdaki facia halini görmedin mi
13-11-2017 12:22
ertan ürkmez ballokum dostum her senenin hikayesi ayrıdır haklısın da bu sene henüz sona ermedi daha. Sinan'ın bugüne kadar rotasyona dahil edilememesi de sezon sonuna kadar dahil edilemeyeceği anlamına gelmiyor. Basketbol takım kimyası işidir. Buralarda Kalinic'e, Nunnaly'e sallayanları da bol bol gördük. Her ne kadar kazandığı 9 euroleague şampiyonluğunun bir önemi olmasa da ben koç Obradovic'in Sinan'ı rotasyona dahil edebilecek yetenek ve istidada sahip olduğunu düşünüyorum. Obradovic'e zaman verilmeli, sabredilmeli. Önümüzdeki yıllar içerisinde iyi bir koç olabilecek potansiyele sahip. Sabretmenizi öneririm...
13-11-2017 11:38
oktay aklı selim bir tane yorum yapanı görmedim okurken de ne kadar aciz insanlar topluluğuna sahip olduğumuzu gördüm...evet günlük maç analizlerinde tabiki iyi veya kötü oyunlar olabilir ama ne demek "VESELY BU TAKIMDAN DERHAL GÖNDERMEK (acizlik bilgisizlik cahillik) açıkcası bu site biraz cahiller kampına donmuş
13-11-2017 11:30
ballokum Hakem kararları v.s. v.s. Bırakın bunları da Obra neden Sinan gibi bir oyuncuyu takıma adapte edemedi ona bakın. Sakın bana kimse, suç Sinan'da demesin. Suçlu Obra'dır. Tabi elindeki öyle bir oyuncudan yararlanamazsan kısa rotasyonla halin duman olur. Suçlu Obra, ayağa kalk. "Ama geçen sene kupa kazandırdım" filan da deme. Her senenin hikayesi farklı başlar. Bobby v..s yokken onu kullanmayacaksın da ne zaman kullanacaksın? Sinan kendisini kanıtlamış bir oyuncudur. Şu saatte sonra onun yeteneklerini sorguya çekecek halimiz yok. Ama verim alınamıyorsa sorun koçtadır.
13-11-2017 11:16
bahadır Fener yenilince sevinç naraları atan, 3 yıldır Odeabank sponsorlu olamsına rağmen, sponsorsuz EL şampiyonu takıma, şirket takımı diyebilecek kadar fanatizm yüklü olan arkadaşlara maç sonraı David Blatt'in açıklamalarını okumalarını tavsiye derim. Fanatizm'den uzak, Basketbol aklı ve mantığı ile nasıl hareket edilmesi gerektiğini gösteren örnek bir açıklamadır. Ne mutlu bize ki, Obra Ve Blatt sayesinde gerçek basketbol kültür ve anlayışının ne olduğunu örneklerle görebiliyoruz. Doğuş Özdemiroğlu için tebrik mesajları yazan zihniyeti de Allah'a havale etmekten başka bir çare gelmiyor elden.
13-11-2017 11:11
DDOGUS sonunda delıkanlı bır hakem çirkef veselyyı atmayı basardı dogus durduk yerde mı atıyor veselyyı bogazına saRILAN VESELYNIN HIC SUCU YOK TABI
13-11-2017 09:54
Ertan Ürkmez Maçta beni mutlu eden tek şey Vesely nin sakatlanması. Antiç gibi oyunculara neden ihtiyaç var anlaşılmıştır sanırım. Ataşehir e hoş gelirsiniz. Maç süresince 72 faul atışına olanak tanıyan kararları nedeniyle hakem üçlüsünü ve maç sonundaki samimi sevinçleri nedeniyle de tüm Galatasaraylı arkadaşları kutlarım.
13-11-2017 02:35
Serkan Yüksel Başka bir takım bu kadar zor şartlar altında bırakılsaydı muhtemelen maç 15-20 sayı farkla biterdi fener'i tebrik etmek lazım bu kadar eyyama rağmen neredeyse maçı da kazanıyorlardı
12-11-2017 23:40
hakan Maçı seyretmedim. Vesely-Doğus pozisyonunu az önce youtube'dan izledim. Doğuş judo yapmaya gelmiş. Vesely'i haklı reaksiyonundan dolayı tebrik ediyorum. Hakemleri kınıyorum. Bu sitede bu pozisyon üzerinden Vesely'i eleştirenler ancak fanatik ya da art niyetli olabilir.
12-11-2017 23:16
yunus purut fatih arslanoğlu'nun hakemlik yaptığı bir tane skandal yaşanmamış fenerbahçe maçı neredeyse hatırlamıyorum. o yüzden bu maçta yaşananlara hiç şaşırmadım.
12-11-2017 23:02
Avesta Sinan neden oynamıyor. Sebebi hala yeterli değil. Savunma ve hücumda Guduriç'in gerisinde malesef. Sinan 'ı çok beğenirim ve gelmesine çok sevindim. ancak GS deki son haftaları ve milli takımdaki durumu ile şu andaki durumu Sinan değil. toparlarsa çok iyi olur. obradoviç zor maçlarda tutan - oyuna konsantre olan dar rotasyonla oynar. boby ve sinan bundan dolayı fazla süre alamadı. Vesely yerinde olsaydım daha sert tepki verirdim.
12-11-2017 22:13
Kerim Gök Zannedersem 2-3 sene önceki bir Pao-Real maçında Campazzo, Doğuş'un Vesely'e yaptığı hareketin benzerini Diamantidis'e yapmıştı. Diamantidis'in de o harekete tepkisi doğal olarak oldukça ağır oluyordu ki araya girenler sayesinde daha büyük sıkıntıların yaşanmaması sağlanmıştı. Bakın yılların tecrübesi, Avrupa basketbolunun efsane ismi Dia bile böyle bir hareketten sonra çileden çıkabiliyorsa, oturup Vesely'nin gösterdiği tepki üzerinden adamı gömmeye çalışırken bence bir değil iki kere düşünün.(Bu arada o hareketten sonra Campazzo'ya sportmenlikdışı faul çalınmıştı. Bizde ise bu hareketi yapan adama bir de ödül gibi serbest atış kullandırttılar. İşte Türk hakemliğinin dramı...)
12-11-2017 22:10
Avesta Hakemler: Vesely,Doğuş pozisyonunda Vesely gibi Doğuş'un da atılması ve karşılıklı sportmenlik dışı faul çalınması gerekliydi. VW arena da basketbol oynanır, doğuş yanlış gelmiş güreş yapılmıyor. Avrupa kupasında ..... yiyorsa yapsın aynı hareketi. diğer bir konu 2. yarıda verilen jump ball kararı. Masa 'daki bilgisayar ve video orada oturanların soliter oynaması için konuldğunu sanan hakemler pozisyonu izlemek yerine FB aleyhine hemen karar değiştiryorlar. Son olarak farettiyseniz son peryotta Datça'nın 2 pozisyonu haricinde tün hücümlarına faul çalındı - aslında o kadar faul yapılmadı. ilk yarıdaki wilbekin'in sloukas'a yaptığı faul sportmenlik dışı olmalıydı. Sebebi ise Wilbekin hızlı hüüma çıkan oyuncuyu arkadan faul yaparak durdurdu. EL'deki kural ön ve arkadan bakmaksızın Sportmenlik dışı olarak veriliyor artık ancak ligimizde sportmenlik dışının tam karşılığı. Ayrıca doğuş'un JT'ye yaptığı bir faul de sportmentlik dışı. Say say bitmiyor
12-11-2017 22:06
TAMER Vesely'i savunmak doğru olmaz çünkü kimsenin rakibini o şekilde itmeye hakkı yok. Ama Vesely'i basketboldışı bir hareketle yere düşürüp sonra bir de daha çok tahrik etmek istercesine üzerine yürüyen ve yere düşünce de hakemlere oynamaya devam edici hareketleri sürdüren Doğuş Özdemiroğlu'nu asla es geçmemek gerekiyor. Bu hareketleri görmezden gelen hakemleri de, yayıncı kuruluşu da ayrı ayrı kınıyorum. Doğuş çok yanlış işlerin peşine düşmüş belli ki. Mevcut kafa yapısıyla büyük takımlarda tutunması çok zor olur. Neyse ki yaşı henüz 21. Umarım geç kalmadan aklını başına devşirir. Doğuş'un hareketleriyle kenardan coşan Furkan'a ise diyecek sözüm yok. Karakterini zamanında sezon ortası NBA'e kaçıp takımını zor durumda bırakırken göstermiş bir isim.
12-11-2017 22:00
KingJames Maç güzel oldu. Willbekin bu maçları özel oynuyor. Gelelim hakemlere, iki pota altı arasında sertlik arasında U13 yıldızlar maçı ile EL maçı kadar fark var. Darüşşafaka savunmada aşırı sert, her türlü temas var, eller heryerden uzanıyor. Ama basketbol bu, bu kadar olur derken, Fenerbahçe pota altında işin rengi değişiyor. Melih'e çalınan basketfaul sıvıyoruz mesajı idi. Ben hata olduğunu düşünmüyorum. Kasıt vardı. Ama bunlar bize birşey kaybettirmez daha güçlü kılar. Oly için çalıştınız ama yemezler. Çarşamba buluşalım, genç Doğuş arkadaşımızı da bekleriz. 2. yarıya kadar özletmesin kendini.
12-11-2017 22:00
Kaya O genç hakem maşallah fenere 1 tane faul çalmadı obrayada gözü kapalı t.faulü verdi 72 tane serbest atış atılan bir maç hakemlerin iyi olmadığını gösterir.. daçka zaten fb ile oynadığı zaman hayati gözle bakıyo bizimkilerin wilbekin için de aynı şey geçerli bu yenilgi bir şey kaybettirmez ama kazandırabilir önemli olan hafta içi
12-11-2017 21:30
TrabzonluJimmyButlerGöksenin Bilen bilir, Doğuş Özdemiroğlu Trabzon'un Platin Çocuğu Göksenin Köksal'ın sivil hayattan yakın arkadaşıdır. Bugün yaptığı Seo-Nage fırlatması olarak da bilinen judo hareketi sayesinde sadece Vesely'i değil, yakın dostunun ezeli rakibini de tuş etmiş oldu. Hal böyleyken Doğuş kardeşimi kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
12-11-2017 21:22
fikri sağlam bein sports kanalını bu maç adına konuşmak gerekirse gayer art niyetli bulduğumu söylemeliyim. tamam, vesely'nin hareketi savunulacak bir hareket değilama olayın gelişimini oturup yediği bloğa bağlamak ve doğuş özdemiroğlu'nun vesely'i adeta kündeye getirerek yüz üstü düşürmesini sadece bir kere gösterip sonra bu olaya hiç ama hiç değinmemek art niyetten başka bir şey olamaz. bu arada murat murathanoğlu fbli diye sanırım maç sunumlarında objektif görünmeye çalışıyor ama bazen bu şekilde objektif görüneyim derken en has fenerbahçe düşmanı gibi maç sunabiliyor.
12-11-2017 21:12
Sinan Bu kadar efor gerektiren bir maçta karşı tarafta Okben vb. oynarken neden Sinan ve Egehan oynayamaz anlamak güç. Sinan gibi bir değerden yararlanmayacaksa FB neden transefer etti? Melih, Sinan oyuna sokulup biraz dinlendirilemez miydi? Egehan Okben'e karşı hiç mi iş yapamaz. Bir sistem adamı olan Obradoviç'in bir bildiği vardır elbette ama bu sorular da cevap bekliyor.
12-11-2017 21:07
DeMar DeRozan Irkçı fanatik ruh hastalarının yorum bile sayılmayacak nefret mesajlarını yayınlamanız sizi de sıkıntıya sokacaktır sayın editör.
12-11-2017 21:05
Ant Aşağıda vesely ve takıma giydirmeye çalışan zavallılar var, güya fenerbahçeli rumuzla özeleştri yapmaya çalışııyolar sizi gidinin çakalları adamlar vesely iparkeye yapıştırdı troller sizi
12-11-2017 21:04
banderas hilmi Normalde şu kadar doğranma başka maçta olsaydı çok fazla sinirlenirdim ama David Blatt'i sever sayarım o yüzden o kadar aşırı kızgın değilim. Türkiye'deki basketbola gerçekten renk katan bir isim. Bu maç nasıl olsa telafisi olamayan bir maç değil. Artık bu maçta olanları unutup haftaiçi oynanacak EL maçlarına kanalize olmamız lazım.
12-11-2017 20:56
Baba Fb Doğuş baştan sona sinir harbi içindeydi , aleyhlerine oldu. Blatt kadro farkı falan dinlemiyor sürekli şapkadan tavşan çıkartıyor. Tebrik etmek lazım . Rahmetli Baturalp ' i anması da ayrı bir güzellikti.
12-11-2017 20:55
GsLee geçen sene de bu salonda bizi doğrayan bir hakem triosu vardı. o gün bizimle alay eden fbliler bugünkü doğranışlarından sonra ne hissettiğimizi anlamışlardır sanırım. bu daçkaya yapılan hakem kayırmalarındaki sebebi anlayabilmiş değilim.
12-11-2017 20:51
Faik Dumlupınar @Hakan Cengiz kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum. Bu tarz maçlar takımdaki oyuncuların aidiyet duygusu ve takımla bütünleşmesi adına oldukça önemli etkisi olan maçlardır.
12-11-2017 20:48
suat bunca hakem kollamasina ragmen dacka'nin bize atabildigi fark sadece 6...evet 6...hani buradaki bazi imitasyon kanaya(li)larin ve gercek(disi) basketlerin pek bir sevdigi o meshur sayi :)
12-11-2017 20:43
Tatar Troll arkadas yazmis ki, vesely takimdan gonderilsinmis :)))sever misin,.....? Bakin bu hakemlerle olmaz,boyle mac yonetilmez...basketbol oynatmiyorlar,basketbol izletmiyorlar,artik esegin kulagina su kaciyor.her mac ayni.herseye faul calip,oyunu durdurmak degildir bu is.hakemleri izliyoruz ve artik sikmaya basladilar.hakikaten tadi kaciyor,yanlis seylere sebebiyet verecekler.ligin kalitesini dusurmeye haklari yok.
12-11-2017 20:38
elit 4 numara barış hersek Görüldüğü üzere Sn. Murat Murathanoğlu'nun adlarını adeta ağzında peynirli poğaça varmışçasına telaffuz ettiği ABDli oyuncularla dolu Volkwagen Arena sahasında; ikinci çeyrek itibariyle kısa süreli de olsa bir güneş gibi doğan Basketbol Fenomeni Barış Hersek'in insanüstü çabaları dahi, malesef Fenerbahçe Doğuş mağlubiyetine engel olamamıştır. Anonim bir futbol deyişinde de denildiği gibi:"Artık önümüzdeki maçlara bakacağız".
12-11-2017 20:34
dincer Doğuş Özdemiroğlu'nun da yaptığı sakatlayıcı ve kasti hareket sebebiyle cezalandırılması gerekiyordu ama hakemlerin bunu es geçmesi enteresandı. Vesely'nin aldığı ceza ise verdiği tepkiden dolayı doğruydu bence. Her şey bir yana bu kadar aksiliğe ve beraberinde gelen mağlubiyete rağmen Fenerbahçe'yi kutlamak gerekir. Gerçekten çok iyi bir mücadele ortaya koydular.
12-11-2017 20:30
Mertbaba DURUN SİZ KARDEŞSİNİZ...Hahahahahahahaha ya hakikaten alem şu fbliler(Hasan'ın yorumu hem ırkçı hem zaytung yorum)İlk yarıyı izlemedim ama 3.çeyrek dokunanı yaktı.Baskı yapan fb,her pozisyonda faul çalınan daçka!Maç yorumum;Kardeş gibiydiler filmini hatırlayın gardiyanlar(fb)ve tutsak çocuklar(daçka)maç yapar.Maçı hakemler gardiyan olmasına rağmen çocuklar kazanır.Durun bitmedi!Maç sonunda çocukların başına gelecek tabi ki bellidir.Burda da olacak olan WİLBEKİN seneye Fb'de.Neyse son sözü Murathanoğlu söyledi; Darüşşafaka Doğuş ay pardon! Darüşşafaka,FenerbahçeDoğuş'u mağlup etti.Hahahaha HARİKAYDI!!!
12-11-2017 20:28
winslow Artık Türk basketbolu sahada tetikçilik yapan apaçi savunması yapan Türk kısa "yetiştirmekten" vazgeçmeli. Doğuş denen oyuncunun basketboldan anladığı ne şut atmak ne asist yapmak ne dripling yapmak sadece faullü garip hareketler yapmak. Ben maç izlemek için para vereceğim, Vesely'nin smaçları blokları yerine Doğuş gibilerin saçmasapan hareketlerine tahammül edeceğim. Marka değeri deniyor ya NBA'den örnek alınacak çok şey var. Sen gidip güreş hareketiyle Vesely'i yere çarpacaksın ve maçta oynamaya devam edeceksin ne güzel valla hayat, bunun adı da basketbol olacak.
12-11-2017 20:28
Gokyuzu Gerçek basket nikli arkadaş sen başka bir maçmı izledin ,zira yazdıklarının bu Maçka uzaktan yakından alakası yok.kanaryalı nikli arkadaş bence sen Fenerli değilsin sadece İstanbul kanaryada oturuyorsundur o kadar,yani bu maçı izleyip vesely e laf edecen bide üstüne üstlük vesely i takımdan gönderecen öylemi ,vesely 3 yıldır Fener'de ,hangi maçta rakibe böle reaksiyon gösterdiğini gördün,yani hırsızın hiç suçu yok.cuma günü brose ile oynamış c.tesi Türkiye'ye dönmüş pazar bu maça çıkmış bir takım böyle hakem rezilliğine rağmen 12 sayıdan gelip maçı son saniyeye getirebiliyorsa işte o takım fener ve koçuda obradoviçtir.bence bu kadar olumsuzluğa rağmen müthiş bir kalite ortaya koydular.blatin dediği gibi bu takımı anca böle yorgun vehakemlerle yenebilirdik
12-11-2017 20:12
Hakan Cengiz Doğuş denen provakatör Vesely'yi kolundan çekip suratını parkeye vurduktan sonra bitmişti zaten maç. Kazanmamız kaybetmemiz önemli değil. Hakemler aşırı efor sarfettiler maçı kaybetmemiz için. Amaç sezon sonunda Beşiktaş ya da Efes'i sıralamada bizim üstümüzde bitirtmek. Ama sıkıntı yok, bizim için saha avantajı diye bir şey yok, gerekirse herkesi evinde yeneriz, Pao'yu yendiğimiz gibi. Hakemlere teşekkürler, böyle aleyhimize maçlar yöneterek, bizi Euroleague'deki daha zorlu şartlara daha çok hazırlıyorlar. Bu maç da takım olma sürecimizi hızlandıracak, kötülük yapayım derken iyilik yaptıklarının farkında değiller.
12-11-2017 19:35
Gokyuzu Yani David Blatın maç sonu röpörtajı herşeyi açıklıyordu aynen şöyle dedi " dürüst olmak gerekirse eurolig takımlarının maç takvimlerinden dolayı Fenerbahçe yorgun ve konsantre eksikliği yaşadı.biz 3 gündür bu maça hazırlanıyoruz ama onların hazırlanmaya fırsatı yoktu,şayet onlarda bizim gibi hazırlanabilselerdi bu maç çok farklı olurdu" son olarak ,gördüm ama bugünkü hakem triosu kadar kötü bile demiyeceğim art niyetlilerini görmedim.obradoviç anlayıp geri çekilmese adamı Maçtan bile atacaklardı
12-11-2017 19:26
bull 8'e 5 oynanan bir maç nasıl kıran kırana geçmiş oluyor anlamadım. neyse ben fenerbahçemizi mücadelesi dolayısıyla kutlarım. milli takıma oyuncu göndermediği için maça gönderilen tetikçilere rağmen şampiyona yaraşır bir mücadele ortaya koydu takım. daçka'da da wilbekin harika oynadı. onu da ayrıca tebrik etmek gerekir.
12-11-2017 19:23
Hendrix Paran var,Sinan Guleri almışşın rezil bir oyun,rezil bir takım.Milyonlarca doların hakkı ve oyunu boyle bi olacak?GS'ya laf atanlar..Biz 4,5 milyon dolar butce ile yeniliyoruz size,ha siz 20 milyon dolarık butcenizle rezilsiniz. Gecmis olsun :)
12-11-2017 19:22
Kanaryalı Bir Fenerbahçeli olarak oyuncuların bu kadar agresif olmasından rahatsızım. Rakibe saygı diye birşey vardır. Vesely derhal bu takımdan gönderilmesi gerekiyor. ruh hastası bu adam
12-11-2017 19:22
selim Aferin Vesely, bu sonuç senin eserin!
12-11-2017 19:20
Gerçek Basket Daçka hakemlere rağmen kazandı tebrikler.. Umarım Fenerbahçe takımı bu çirkef oyununu sürdürmez.. zira bugün çok iticilerdi. resmen midem bulandı..
12-11-2017 19:16

Yorum Yazın