“Katrina Kasırgası korkunçtu!”
20.11.2016 - 14:23

İspanyol AS gazetesine bir röportaj veren eski Siena ve Fenerbahçe oyuncusu, Makedon pasaportlu Amerikan oyun kurucu Bo McCalebb hakkında merak edilen soruları yanıtladı. İşte yıldız oyuncunun röportajı;

“10 gündür iç sahadan uzaktık ve 3 maç oynadık, bu süreçte tek sorun evden uzak olmaktı, sahada işler yolunda gitti. Gran Canaria’ya gelme ihtimali benim için süperdi, uzun yıllardır gerek İspanya Ligi’nde gerekse Eurocup’da mücadele eden başarılı bir takım. Ben de hemen teklifi kabul ettim.”

(Bu akşam oynayacakları Real Madrid maçı hakkında), “Real Madrid – Barcelona Lassa maçının sonucu ile pek ilgilenmiyorum, beni ilgilendiren kendi takımım, antrenörüm ve takım arkadaşlarım. Diğer takımların sonuçları beni pek alakadar etmiyor. Llull gerçekten iyi bir oyuncu ancak basketbol sahadaki 1-2 kişi ile oynanmıyor, takım olarak iyi olmanız gerekiyor.”

“2005’te Katrina Kasırgası sırasında New Orleans’taydım, korkunç bir olaydı. Özellikle annem hiç bu kadar büyük bir felaket olacağını düşünmüyordu. Gece uyudum ve sabah uyandığımda şehrin her yerinde kaos vardı. Arabamla hemen Houston’a gidip uzaklaşmaya çalıştık.”

“İlk defa 22 yaşında ülke dışına çıkan bir oyuncu olarak oynadığım her şehir bana farklı kültürler, insanlar ve ülkeler tanıma şansı verdi. Oynadığım her şehirde iyi kötü anılarım var.”

“Çocukken gerçekten çok hızlıydım ve Amerikan futbolunu seviyordum, basketbolu sevmiyordum. Büyüyünce Amerikan futbolu takımından ayrıldım ve hala basketbol oynuyorum. Basketbola nasıl başladığımı inanın hatırlamıyorum, karışık bir olay. Lise zamanımda babamın koçu bana da koçluk yapmıştı.”

“NBA için çok yaşlandım, 32 yaş geç bir yaş, şu anda böyle bir planım yok, bunu düşünmüyorum.”

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın