KAPIDAKİ TEHLİKE-SIRADA YABANCILAR VAR
14.02.2018 - 11:28

Galatasaray Odeabank'ta maddi sorunlar kendini iyiden iyiye hissettirirken sırada yabancılar var.

Yerli oyuncuların 4 aya kadar çıkan alacaklarından ancak 2 ayını bugün ödeyen Sarı Kırmızılılarda şimdi de yabancılar ödeme bekleyecek.

Yabancı oyuncular gelecek hafta başına kadar ödeme almazsa protesto gönderecek ve yine serbest kalma hakkına kavuşacak.

Yabancılar daha önce de 2 aylık gecikmenin son ödeme günü dolduğu an kulübe ihtar geçerek serbest kalma hakkını elde etmiş ve köşeye sıkışan yönetim ödeme yapmıştı.

Gelecek hafta başında da benzer bir durum söz konusu olacak ve yönetim yabancılara da ödeme yapmazsa oyuncular serbest statüsüne ulaşacak.

Benzer bir durumla Scotty Hopson takımdan ayrılmıştı.

Yorumlar


faik Şimdi bu ülkede neden yabancı sınırı üzerinden algı yapıldığı sanırım daha iyi anlaşılmıştır. Ben elimde yabancıları tutamıyorsam rakiplerimin önüne taş koyayım da onlar da benim seviyeme insin diyen tipler, vatansever basketbol uzmanı maskesi takıp bu anlayışın bayraktarlığını yapmaktadırlar. Halbuki takımlarda gayet güzel süre alan sürüyle genç var bu sene ama maçları dahi izlemeyen bu algıcılar ezbere yorumlarıyla yabancı sayısı yerlileri köreltiyor tipi boş yorumlar yapmaktan yine de vazgeçmiyorlar. Barış Ermiş, Göksenin Köksal, Metin Türen, Sertaç Şanlı, Melih Mahmutoğlu, Yiğit Aslan, Berk Uğurlu, Kenan Sipahi, Ahmet Düverioğlu gibi isimler zaten hep yabancı ya o yüzden takımlarında iyi süreler alıyorlar değil mi? Formayı hakeden oyuncunun milliyetine bakmaz denildiğinde kafalar hep kuma gömülüyor ama gerçek hoşunuza gitmese de menfaatlerinize uymasa da bu yani, üzgünüm.
14-02-2018 16:12
bull gslilere göre obra melih ataman flan bu konudan daha önemli galiba... yemeden içmeden kesilip gece gündüz obra'yı fenerbahçe'yi kötülemeye çalışan tipleri ne hikmetse kendi takımlarının haberleri altında yorum yaparken göremiyoruz hiç. demek ki bu arkadaşlar için düşmanlık taraftarlıktan daha tatlı. bu arada haberle ilgili yorumum şu ki, ben fenerbahçeli olarak ezeli rekabetin basketbolda da devam etmesinden yanayım ve o yüzden gs'nin en kısa zamanda toparlanmasını umuyorum.
14-02-2018 13:48

Yorum Yazın


Tweetlerimiz