Kalaycıoğlu: Hedefimiz artık 4. kupa
17.05.2017 - 19:30

Final serisinde Fenerbahçe'yi devirip 2016-2017 Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Şampiyonu olan Yakın Doğu Üniversitesi koçu Zafer Kalaycıoğlu maç sonu şu değerlendirmelerde bulundu:

"Maçın kırılma noktası yoktu. Sonuna kadar savaştık o yüzden kazandık. Bence bu kupa EuroCup'tan da değerli. Fenerbahçe gibi Euroleague'de final oynayan takımı yendik. Hedefimiz 4. kupa artık. Hedefler bitmiyor"

Yorumlar


Hande Gürsel Eğer hakemleride eurolig maçlarına taşırsanız bu seriyi yöneten evet haklısın kazanırsınız Fenerbahçe li değilim ama basketbolda bukadar taraf olunan bir final serisini izlememiştim ben.Sadce basit bir örnek vermek gerekirse sert savunmaya izin veriyorsan bunu her iki takımada izin vermelisin yada hiç vermelisin serinin ilk 3 maçında hakemlerin Fenerbahçe nin savunmasına kolay düdük yakındoğuya ise net faullere düdük çalmamaları en basit örnek.Basketbolda forma değişince oyunculara çalınan düdükler değişmez değişiyorsa sıkıntı var demektir bir yerlerde Q Fenerbahçe de bize karşı oynarken ilk yarı bitmeden 4 faulle ulaşan oyuncu idi ne değişti Q evrimmi geçirdi hayır düdükler formalara göre çıktı ama bukadar kıbrısı karıştırmak bu işlerin içine gelicek sezon ligimizde yakındoğuya bu kayırmacı duruş devam ederse sıkıntı büyük olur benden söylemesi.
17-05-2017 21:23

Yorum Yazın