Kadji Trabzon'a süre verdi
11.01.2017 - 13:15

Maddi sorunlar yaşayan Trabzonspor Medical Park'ta Kenny Kadji, Bordo Mavililer'e cuma gününe kadar süre verdi.

Anadolu Efes ile görüşme halinde olan Kadji, cuma gününe dek kulüpten ödeme bekleyecek. Trabzonspor Medical Park oyuncularının gitmemesi için bütçe oluşturmaya çalışırken Kadji kulübe cuma gününe dek süre verdi. Eğer bir ödeme olmazsa Kadji, Anadolu Efes yolunu tutacak.

Yorumlar


Aykut Genelde ara sezonda alınan oyuncular takıma katkı vermez. Brandon Paul bu işin istisnası oldu. Hadji tamam iyi oyuncu ama sene başında olsa alınsın istenecek biri değil. Şimdi gerçekten yokluk mu var? İlk tercih olmamalı. rabzon'un izlediğim bir kaç maçında ben atıcam diye defalarca zorladığını gördüm. Dunston'ın arkasında görev adamı olmayı kabul edecek mi şüpheliyim.
12-01-2017 09:18
Direkt Nba yi kimse yadırgamaz ancak Euroleague ile Fiba nın. Savaşı avrupalı genç basketbolcuları derinden etlilemiştir. Nba ye giden birçok internasyonel bu basketçiler euroleague gibi organizayonlarsa süre dahi bulamayacaklardır ileride
11-01-2017 23:29
Direkt Bilanı alamamaları çok kötü ancak , Kadji Omicten daha iyidir en nihayetinde mantığı seson sonuna kadar bir hamle olur. Bilan ın kesinlikle alınması lazım . Avrupa da pivot uzun sıkıntısı yaşanıyor . Amerikan oyuncuların ego travmalarına bir yenisi daha eklenmemesi için o bölgeye krstic vari bir oyuncu bakılması lazım . Nba de bir sürü oynamayan avrupalı veya internasyonel pivot var. Para kazanmak artık ana hedef haline gelmiş durumda bütün basketçiler için halbuki Teo Span Navarro mantığındaki bazı basketbolcular kendilerini euroleague de geliştirerek ülkelerini azami katkıda bulunmuşlardır. Tarihede dönersek Drazen Petrovic 25 yaşında nba ye gitmiş ve 3 sene içinde nba in en dominant oyuncuları arasına 30 yaşında giden Sabonis le birlikte kısa zamanada girmiştir .
11-01-2017 23:29

Yorum Yazın


Tweetlerimiz