Kadınlarda Topuk Yaylası Turnuvası'nda günün programı
15.09.2016 - 10:43

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Topuk Yaylası Tesisleri’nde organize edilen ve 3 gün sürecek 1.Fenerbahçe Topuk Yaylası Kadın Basketbol Turnuvası dün yapılan maçlarla başladı.

Fenerbahçe, İstanbul Üniversitesi, Mersin Büyükşehir Belediye ve MBK Doğuş Hastanesi’nin mücadele ettiği turnuvada ilk gün geride kaldı.Turnuvanın ilk maçında iki Mersin takımı karşı karşıya geldi.  MBK Doğuş Hastanesi ile Mersin Büyükşehir Belediye arasında oynanan maçtan MBK Doğuş Hastanesi 59-35 galip ayrıldı. Günün ve turnuvanın ikinci maçında ise Fenerbahçe ile İstanbul Üniversitesi karşı karşıya geldi. Sarı - Lacivertliler maçı 67-38 kazandı.

Didem Akın: "Takımlar burada olmaktan dolayı mutlu"

Turnuva ile ilgili görüşlerini FB TV mikrofonları aracılığıyla aktaran Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın Menajeri Didem Akın, “Her şey çok güzel. Atmosfer harika. Takımlar burada olmaktan dolayı mutlu. Bu turnuvayı geleneksel hale getirmek istiyoruz. Sezonun ilk maçında İstanbul Üniversitesi ile karşılaştık. Önemli olan müdafaa. Koç’un da istediği savunmada agresif olmak. Genç oyuncularımız da burada forma şansı buluyor. Aynı zamanda tesislerde konaklayan misafirlerimiz de basketbol maçlarını takip ediyor. Sezona Cumhurbaşkanlığı Kupasını kazanarak başlamak istiyoruz. Kupa için 18 Ekim Salı günü Ankara’da Hatay BŞB ile karşılacağız” dedi.

Turnuvanın maç programı şu şekilde: 

15 Eylül 2016 Perşembe
İstanbul Üniversitesi-Mersin BŞB / 14:30
MBK Doğuş Hastanesi-Fenerbahçe / 17:00
 
16 Eylül 2016 Cuma
MBK Doğuş Hastanesi-İstanbul Üniversitesi / 14:30
Fenerbahçe-Mersin BŞB / 17:00

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın