Jordi Bertomeu'ya kimlik sorulmuş
28.04.2016 - 11:24

Galatasaray Odeabank-Strasbourg maçında Abdi İpekçi Spor Salonu hıncahınç dolarken finali izlemeye gelen Euroleague Başkanı Jordi Bertomeu final öncesinde zor anlar yaşadı.

Salona gelen Euroleague Başkanı ne Türkiye Basketbol Federasyonu ne de Galatasaray Kulübü’nden karşılayan herhangi bir yetkili olmadı.

Türkiye Basketbol Federasyonu, maç günü saat 15.00’de mesaisini sona erdirirken Galatasaray Yöneticileri de finalin yoğun mesaisi nedeniyle Jordi Bertomeu’yu karşılamadı.

Salondaki yerini almaya çalışan Euroleague Başkanı Jordi Bertomeu, ilginç bir durumla karşı karşıya geldi.

Jordi Bertomeu güvenlik görevlileri tarafından tanınmadığı gibi Euroleague Başkanı’na salona girişi esnasında kimlik soruldu.

Öte yandan Euroleague yetkilileri, Galatasaray Odeabank-Strasbourg maçında tribünlere kapasitenin fazlasından seyirci alındığı gerekçesiyle rapor tuttu. 

Yorumlar


Carmelo Anthony Bu adam bizi Euroleaugeye istememis ve yerimize Dacka gitmisti, niye karsiliyalimki.
28-04-2016 18:28
gsbanvit Gsli idareciler Bertolemouyu Istanbulda Darussakali idareciler nasil olsa karsilar diye hesap etmis olabilirler.Muhtemelen o yuzdendir.
28-04-2016 14:32
Beyaz gölge TBF yetkililerinin karşılamaması normal ! Ama GS kulübündende kimsenin karşılamaması garip ! Hatta gariptende öte !
28-04-2016 12:36

Yorum Yazın


Tweetlerimiz