Ivkovic: Çok dikkatli olmalıyız
17.03.2016 - 11:07

Anadolu Efes Başantrenörü Dusan Ivkovic, maçı kazanıp, yollarına devam etmeleri gerektiğini bildirdi. Müsabakayla ilgili görüşlerini lacivert-beyazlı kulübün internet sitesine açıklayan Sırp teknik adam, şu ifadeleri kullandı:
"Bu maç Cedevita ile bu sezon dördüncü karşılaşmamız olacak. Onlar ile oynadığımız üç maçta bir galibiyet ve iki mağlubiyetimiz var. İki takım da birbirini çok iyi tanıyor. Cedevita çok iyi ve dengeli basketbol oynayan bir takım. Top 16'da oynadıkları son altı maçı kaybettiklerini unutmamalıyız. Benzer bir durum ilk turdaki karşılaşmamız öncesinde de olmuştu. Üst üste iki mağlubiyet aldıktan sonra İstanbul'da bizi mağlup etmişlerdi. Bu da demek oluyor ki çok dikkatli olmalıyız, oyunu biz kontrol etmeliyiz ve oyuna maksimum seviyede konsantre olmalıyız. Bu maçı kazanarak yolumuza devam etmeliyiz."

Yorumlar


Lokum En alttaki takıma karşı da temkinli olmalıyız derse koç; havada karada yenmelisiniz de Cedevita'Yı, neye yarar bu? Pana ve Kızılyıldız'ı alt edemedikten sonra... Pana aldı başını gidiyor. Pana ile aranda 2 maç galibiyet farkı var. Hadi burada onları yensen ve farkı 1'e indirsen... Pana'nın gelecek hafta Daçka'ya yenilmesini de sağlamalı Efes... Onlara ne gaz verirlerse artık. Adamlar hem FB'yi hem Kuban'ı yendiler... Dün Pana yenilseydi Efes'İn işi kolay olacaktı. FB de gurup liderliğini garanti etti. Efes maçında Vessely ve udoh'u çok yormazlar umarım. Obra gençlere şans tanırsa Efes o maçı alabilir.
18-03-2016 11:45
fatih aydınlıoğlu neyse krstıc antremanlara başlamış ,yakacaz ortalığı .
17-03-2016 16:03
tuna Olmazsa bu maçtan da dersler çıkartırsınız...
17-03-2016 14:53

Yorum Yazın


Tweetlerimiz