Itoudis: Maçı pota altında kazandık
19.03.2019 - 22:06

Turkish Airlines EuroLeague 27. hafta mücadelesinde Anadolu Efes'i Sinan Erdem Spor Salonu'nda 78-80'lik skorla mağlup eden CSKA Moskova'da Anadolu Efes'te koç Dimitris Itoudis, karşılaşma sonunda düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Takımımı bu galibiyetten ötürü kutluyorum. Maç başındaki 7-0'lık skorun ardından mola aldık ve mola dönüşünden itibaren oyunda üstündük. Bugün takımların seviyesi konuştu sahada. Efes kaliteli bir takım, yıl boyunca bunu kanıtladılar. Çok iyi atışlar yaparak geri geldiler, fark 8-9 olsa da önemli değil, bir şekilde geri döndüler. Biz de üç sayılık atışlarımızda en iyi günümüzde değildik. Ama içeride %70'lik bir isabetle oynadık. Bu da Efes'in bize dayattığı hücum şeklini sahaya yanstımamızı sağladı. Bugün maçı pota altında kazandık.

Salonda harika bir atmosfer vardı. Muhteşem bir basketbol atmosferi vardı.

Anderson'ın 4 pozisyonunda oynaması bizim için sürpriz değildi. Burası EuroLeague, koçlar bu tip senaryolara hazırlıklı olur. Biz de uzunlarımızla cevap verdik.”

-Basket Dergisi içeriğidir, kaynak gösterilmeden alıntılanamaz.

 

Yorumlar


Fenerlee efesin kocu hediye etti maci sen kazanmadın..
19-03-2019 23:43
bleda Maçı hakemler sayesinde kazandın. Seviyesiz hareketlerinle yakışıksız görüntüler sergiledin. Olur olmaz pozisyonlarda itirazlar ettin. Hoplayıp, zıpladın. Senin hakemlere özel teşekkür etmen gerekir. Mafyavari Cska takımının ele avuca sığmaz minik çocuğusun, figüransın
19-03-2019 22:29

Yorum Yazın


Tweetlerimiz