İşte Obradovic'in Vesely kararı
17.04.2016 - 11:23

Fenerbahçe, THY Avrupa Ligi play-off çeyrek final serisi ikinci maçında Real Madrid ekibiyle taraftarının da büyük desteği ile 100-78 yenerek durumu 2-0 yaptı. Serinin bir sonraki maçı Madrid’de oynanacak.
 
Sarı-lacivertli taraftarlar yıldız oyuncu Jan Vesely’nin durumunu merakla bekliyor. Sporcope’un ulaştığı bilgiye göre Çek basketbolcu sakatlıktan kurtuldu. Ancak koç Final-Four’u düşünen Obradovic, Vesely’i Real Madrid maçında riske etmeyececek.
 
Jan Vesely Pınar Karşıyaka ile deplasmanda oynanan lig maçında sakatlanmış ve 6 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı. Ancak tedavi için Amerika’ya giden Vesely bu süreyi 4 haftaya düşürdü ve oynayabilecek duruma geldi.
 
(Sporcope)

Yorumlar


Emre İş son maça İstanbul'a kalırsa oynatır mı acaba?
17-04-2016 21:10
lokum Hem oynayabilecek duruma gelmiş, hem de "riske edilmek istenmiyor" deniliyor. Oynayabilecek duruma gelmiş bir oyuncunun riske edilor olması kavram olarak saçma. "Tam formda değil" deseler, "forma girmesi gerekiyor daha" deseler tamam da... Bence oluşan takım dzei ve kimyasını bozmak istemiyor Obra.. Vesely'nin yokluğunda Kaliniç'i kazandı.. Diğer oyunculardan iyi verim aldı. Eğer Real serisi bir şekilde 5.maça ulaşırsa o zaman kesin oynatacaktır. O zamana kadar da zaten Vesely daha iyi olacaktır. Nereden baksanız bugünden itibaren 10 gün daha var... Bir de Real geçen hafta sonu ve bugün İspanyol liginde maçlarını oynuyor. Fener ise dinleniyor. Bunun çok fazla katkısı olduğuna eminim, FB'nin performansında... Gerçi Real'İn kadrosu çok geniş, ve de lig maçında önemli oyuncularına çok sür vermiyordur Pablo Lazso...
17-04-2016 15:09
cako aşil tendonunda sakatlık yokmuş o zaman ( yanlış teşhis ) yoksa 4 haftada iyileşme olmaz
17-04-2016 12:30

Yorum Yazın


Tweetlerimiz