İşte NBA All Star'da ilk 5 başlayacak olan yıldızlar
19.01.2018 - 10:29

Yeni formatıyla kaptanlar ve ilk 5 başlayacak olan oyuncular belli oldu.

Batı Konferansı'nda kaptan Golden State Warriors'tan Stephen Curry olurken James Harden, Anthony Davis, Kevin Durant ve DeMarcus Cousins ilk 5 başlayacak isimler oldu.

Doğu Konferansı'nda ise kaptan Cleveland Cavaliers'tan LeBron James seçilirken DeMar DeRozan, Kyrie Irving, Giannis Antetokounmpo ve Joel Embiid ilk 5 başlayacak.

Yeni düzende Curry ve James, ilk başlayacak olan oyuncu havuzundan 4'er ismi takımlarına seçecek ardından koçların belirleyeceği yedek kadrodaki isimlerle de takımlarını oluşturacaklar.

Los Angeles'taki All Star maçı 18 Şubat'ta oynanacak.

Yorumlar


Büyük Resmi Gören Adam İNTERNETTEN DİRİLİŞ ERTUĞUL'UN ESKİ BÖLÜMLERİNİ 5. KEZ İZLEMEK ÜZERE ARAMA YAPARKEN BU ELİM HABER İLE KARŞILAŞTIM. BAKINIZ BELİRLENEN BU KADROLAR DAHİLİNDE TEKRARDAN GÖRÜYORUZ Kİ BATININ BİZLERE OLAN KISKANÇLIK DOLU BAKIŞ AÇISINDA ZERRE DEĞİŞİM YAŞANMAMIŞTIR. MEVCUT PERFORMANSIYLA HER MAÇ TAKIMINDA ADETA SABAH YILDIZI GİBİ PARLAYAN ERSAN İLYASOVA'NIN BU KADRODA YER BULAMAMASININ BAŞKA BİR İZAHI OLMAZ OLAMAZ. ÜZERİMİZE OYNANAN OYUNLAR ŞİMDİ DE MALESEF MİLLİ GURURUMUZ ERSAN'I VURMUŞTUR. DİK DUR EĞİLME - BU YERLİ VE MİLLİ İRADE SENİNLE ERSAN REİS.
19-01-2018 14:40

Yorum Yazın