İsmail Şenol'dan veda mesajı
31.12.2016 - 08:22

NTV Spor ile yollarını ayıran İsmail Şenol, veda mesajı yayınladı.

İSMAİL ŞENOL'un mesajı şöyle: 

İnsan hafızası yaklaşık 11-12 yaşından itibaren başlar. Bu açıdan bakınca, 32 yaşındaki birisinin 11 yılı bir kurumda geçirmesi, hayatının hemen hemen yarısını oraya adaması anlamına gelir. Benim için Doğuş Yayın Grubu öyle işte. 8 Mart 2006'da, 21 yaşındayken çok sevdiğim SLAM dergisinde çalışmak için kapısından girdikten sonra, çeşitli markalar altında muhtelif işler yaptım. 23 yaşında ilk kez teslim aldığım mikrofonla yüzlerce yayın yaptım. Birçok yeni insan tanıdım, spor yayıncılığına dair çok şey öğrendim. Geçirdiğim her ana şükrediyorum. En az zaman geçirdiğim insandan, en çok birlikte olduğuma, herkesin hayatımda bir yeri oldu. O kadar fazla mesaim oldu ki, burası ikinci evim haline geldi benim. Geriye dönüp baktığımda tek şekilde özetliyorum bu tecrübemi: "İyi ki..." Artık veda zamanı. Veda ederken, tüm ekibi temsilen, üç özel insanla fotoğrafımı koymak istedim. Onlara minnet borçluyum. Kimler geldi, kimler geçti ve NTV Spor dimdik ayakta. Bugün, 11 yıl taşıdığım bayrağı artık diğer değerli insanlara bırakıyorum. Her şey için teşekkürler.

Öte yandan, yeni bir sayfa başlıyor benim için. Yaklaşık dört ay devam eden bir sürecin sonunda; bana çok inanan, vizyonu ve projeleriyle beni heyecanlandıran, ailem ve benim için en iyi şartları sunan beIN Sports ile yeni bir sözleşme imzaladım. 2 Ocak 2017 itibarıyla yeni işime başlıyorum. Tanıdığım, sevdiğim insanlardan oluşan bir ekibin parçası olmaya hazırım. THY EuroLeague ve Spor Toto Basketbol Süper Ligi yayınlarında görüşmek üzere. Desteğiniz için teşekkür ederim! 

Yorumlar


emirt beIN Sports Digiturkun yeni sahibi ve İsmail Şenol'un uzaklaştığı falan yok. Euroleague yayınlarında olacak yani yine... Siz nasıl basketbol takip ediyorsunuz, sosyal medyadan kampanya başlatıp baskı yapıyorsunuz :) Adam, tek dişi kalmış ntvspor dan ayrılıp çok daha büyük, basketbol yatırımı olan ve kurumsal bir yere geçiş yaptı. Helal olsun...
02-01-2017 09:52
Realist Ntv Spor'un Eurosport ile birleşeceği haberleri de gerçekçi değilmiş demekki. Ntv Spor kan kaybetmeye devam ediyor.
01-01-2017 04:02
Anonim bey Ben basketbolu NTV spor sayesinde sevmiştim. Şimdi De yapraklar bir bir dökülüyor :-(
31-12-2016 21:40
tansel ünsal Aga sen ne yaptın yahu...? Murat Murathanoğlu ile başlayan keyifli basketbol yayınları Murat Kosova ile renkli ve heyecanlı hale gelmişken bir baktık sen çıktın karşımıza...NTV den gidiyor olabilirsin ama basketbol dünyasında sık sık seni görmek istiyoruz bilesin. Keyifli anlatım ve yorumlarının ardından bazen aşağı inip coach a taktik vereceksin diye çok korkmadım değil hani. :) ya da bir oyuncunun kolundan tutup kulağına ne yapması gerektiğini söyleyeceksin diye ödüm kopuyordu. Kal bu camiada lütfen...Yeni nesil seni örnek alıyor bu işin zirvesi olarak seni görüyor buna inan. EL maçları TRT den yayınlanmaya başladı 1-2 maç sonra sosyal medyadan nasıl bir baskı yaptık bilemezsin, özellikle isim vererek seni ve Kosova'yı resmen istedik inan.Yeni hayatında başarılar diler aramızda kalmanı temenni ederiz.
31-12-2016 09:00

Yorum Yazın