İSMAİL ŞENOL / Elveda Kobe
27.01.2020 - 21:24

beIN SPORTS Basketbol Programları Müdürü İsmail Şenol, parkelerde bıraktığı silinmesi mümkün olmayan izlerle genç-yaşlı fark etmeksizin tüm sporseverlere ilham kaynağı olan NBA efsanesi Kobe Bryant'ı içtenlikle kaleme aldı. İşte İsmail Şenol'un gözünden "Black Mamba"...

 
Elveda Kobe
 
Yağız doğduğundan beri, onunla top oynayacağımız ilk günün hayalini kuruyorum. Yürümeye başladığında, nereye gidebileceğimizi kestirmeye çalışıyorum. Evin arka sokağında bir saha var, fakat oraya arabalar park ediyor. Sahile insek, bazen çok kalabalık oluyor. Kafamda hep bu sorular var. Oğlum henüz farkında değil, fakat birlikte top oynayarak geçireceğimiz vakti iple çekiyorum. Bu hayal o kadar büyük ki, hayatımda anlatacağım hiçbir maç, çıkacağım hiçbir yayın, yapacağım hiçbir röportaj beni bu kadar heyecanlandırmıyor, ki beni az çok tanıyanlar bilir, heyecanlı birisiyim. 
 

Kobe Bryant’ın vefat haberini aldığımda aklıma ilk kızları geldi. Önce henüz yedi aylık olan bebeğini düşündüm. Babası Kobe Bryant. Herkesin ama herkesin babasıyla ilgili bir hatırası olacak, fakat o babasını hayatı boyunca göremeyecek. Sonra 13 yaşındaki kızı Gigi’nin de helikopterde babasıyla vefat ettiği haberi geldi. Birlikte idmana gidiyorlarmış. O an, tükendim.


Yazının devamı için;

https://tr.beinsports.com/haber/elveda-kobe

Yorumlar


Tolga Harika bir yazı olmuş biz basketbol aşıklarının kara günü oldu umarım gittiği yerde rahat uyur... :(
28-01-2020 09:09

Yorum Yazın