Işık Eyigüngör darp raporu aldı!
07.05.2017 - 21:48

Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe arasında oynanan maç öncesi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'ün üzerine yürüyerek vurması nedeniyle, Eyigüngör Rıhtım karakoluna giderek şikayette bulundu.
Kadınlar Basketbol Ligi Play - Off Final Serisi ilk maçında Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe arasında bugün oynanan maç öncesinde Aziz Yıldırım, Işık Eyigüngör'ün üzerine yürüyerek vurdu. Bu olay üzerine Eyigüngör Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne giderek darp raporu aldı. Daha sonra Kadıköy Rıhtım Karakolu'na gelen Işık Eyigüngör, Aziz Yıldırım'dan şikayetçi oldu. Eyigüngör, konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken, arkadaşları kendisini yalnız bırakmadı.

Yorumlar


oktay Fb liyim ama bu adamı bu takımın başında görmek istemiyorum..inanın insanlığımızdan utanıyorum..tamam Işık iyi birşey yapmamış olabilir..ama sen kimsin aziz Bir FB li olarak söylüyorum eğer federasyon bu adama 1 yıl men cezası vede 1 milyon tl ceza vermez ise o koltuktan defolsun gitsin.. Gelelim hakem YENER denilen doğuştan gs hakeme gs maçındaki hakemlerde aynı halt tı buda aynı halt erkek maçlarındaki berbat yönetimlerinden dolayı sürüldün aynı pisliği tekrar neden yapıyorsun gs lı YENER hakem..
08-05-2017 08:57

Yorum Yazın


Tweetlerimiz