ING Basketbol Süper Ligi'nde 21. hafta
28.02.2020 - 09:31

ING Basketbol Süper Ligi'ne 21'inci, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne ise 20'nci hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 21'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 24'üncü hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu 4 ligde haftanın maç programı şöyle:

 

ING Basketbol Süper Ligi

Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Darüşşafaka Tekfen (Akatlar)

15.15 Galatasaray Doğa Sigorta-TOFAŞ (Sinan Erdem)

17.30 Frutti Extra Bursaspor-Teksüt Bandırma (TOFAŞ)

1 Mart Pazar

13.00 Sigortam.net İTÜ Basket-Anadolu Efes (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Gaziantep Basketbol-OGM Ormanspor (Şahinbey)

15.15 Türk Telekom-Pınar Karşıyaka (Ankara)

17.30 Meksa Yatırım Afyon Belediyespor-Fenerbahçe Beko (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

20.00 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Beşiktaş Sompo Sigorta (Gazanfer Bilge)

 

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Cuma

16.00 Samsun Canik Belediyespor-Fenerbahçe Öznur Kablo (Mustafa Dağıstanlı)

Cumartesi

14.00 OGM Ormanspor-Çankaya Üniversitesi (M. Sait Zarifoğlu)

15.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol-Birevim Elazığ İl Özel İdare (Atatürk)

16.00 BOTAŞ-Bellona Kayseri Basketbol (Ankara DSİ Etlik)

16.30 Beşiktaş TRC İnşaat-Galatasaray (Akatlar)

1 Mart Pazar

16.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyespor-İzmit Belediyespor (Servet Tazegül)

 

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Mamak Belediyespor (Altındağ Atatürk)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Pamukkale Üniversitesi)

Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Anadolu Basket (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Lokman Hekim Fethiye Belediyespor (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Petkimspor (Kurtdereli)

17.00 Semt77 Yalovaspor-Konyaspor (90. Yıl)

17.00 1881 Düzce Belediyespor-BUDO Gemlik Basketbol (Kalıcı Konutlar Merkez)

17.00 Samsunspor-Akhisar Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

 

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Cumartesi

14.00 Yalova VİP-Urla Belediyespor (90. Yıl)

14.00 1881 Düzce Belediyespor-Bosna 34 (Kalıcı Konutlar Merkez)

14.00 Bursa Büyükşehir-İstanbul Üniversitesi (Yıldırım Şahin Başol)

14.00 Antalya 07 Basketbol-Mersin Üniversitesi (Antalya)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş (Edremit)

15.00 Emlak Konut-Fenerbahçe Gelişim (Complex İstanbul)

17.00 Bayraklı Belediyespor-Nesibe Aydın (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

19.00 BOTAŞ Gelişim-Mardin Büyükşehir Başak (Ankara DSİ Etlik)

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın