Hidayet Türkoğlu'ndan Yakın Doğu'ya tebrik
17.05.2017 - 19:10

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bilyoner.com KBL’de 2016-2017 sezonunda şampiyonluğa ulaşan Yakın Doğu Üniversitesi için kutlama mesajı yayınladı.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:
Bilyoner.com KBL’de 2016-2017 sezonunda şampiyonluğa ulaşan Yakın Doğu Üniversitesi takımının teknik ve idari kadrosunu, başarılı sporcularını ve Yönetim Kurulu üyelerini kutlarım.

Bu yıl kulüplerimizin kıymetli yatırımları ve işbirliği içerisinde yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde Bilyoner.com KBL; gerek organizasyon gerekse de basketbol kalitesi ve mücadele seviyesi bakımından kadınlarda Avrupa’nın en iyi liglerinden biri olmayı başardı.

Ülkemizi Avrupa Kupaları’nda başarıyla temsil eden; Kadınlar Euroleague’de final oynayan Fenerbahçe ile Kadınlar Eurocup’ta şampiyonluğa ulaşan Yakın Doğu Üniversitesi ve yarı finalde yer alan; Bellona AGÜ, Galatasaray ve Hatay Büyükşehir Belediyesi, vermiş olduğu mücadeleyle bizleri gururlandırdı.

Başta Bilyoner.com olmak üzere, liglerimize katkı sağlayan tüm sponsorlarımıza, iş ortaklarımıza ve yayıncı kuruluşlarımıza teşekkür eder; kulüplerimizin yöneticilerine, teknik ve idari kadrolarına, sporcularımıza, hakemlerimize ve müsabaka görevlilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Umuyorum ki kadın basketbolunda ülkemizin kazanmış olduğu bu başarı, yaz döneminde milli takımlarda unutulmaz bir döneminin de habercisi olur.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın