Hidayet Türkoğlu'ndan Periler'e ziyaret
14.11.2016 - 20:25

2017 Avrupa Şampiyonası Elemeleri için Ankara’da bulunan A Milli Kadın Takımımız, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ile bir araya geldi.

19 Kasım 2016 Cumartesi akşamı Bosna Hersek ve 23 Kasım 2016 Çarşamba gecesi de Romanya ile karşılaşacak A Milli Kadın Takımımızın maçların oynanacağı Ankara Arena’daki ilk antrenmanının sonrasında; TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, teknik, idari ve oyuncu kadrosuyla buluştu.

Türkoğlu’nun yanı sıra Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Bahar Akgün ve Hüseyin Beşok, TBF Genel Koordinatörü Ömer Onan, Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım ve Milli Takımlar Menajeri Kerem Tunçeri de görüşmede yer aldı.

26 Ekim’de Ankara’da düzenlenen Olağan Genel Kurul’un ardından göreve başlayan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve yönetimi; Haziran ayı içerisinde Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne direkt katılma mücadelesi veren A Milli Kadın Takımımıza başarı dileklerinde bulundu.

Milli Takım'daki yeni yapılanmayla ilgili de bilgi veren Türkoğlu ayrıca, Avrupa Şampiyonası'nın kendileri için önemli olduğunu da sözlerine ekledi.

Hidayet Türkoğlu Başkanlığındaki Türkiye Basketbol Federasyonu Heyeti, A Milli Kadın Takımımızın antrenmanını da takip etti.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın