Hidayet Türkoğlu: Erdoğan Bey çok değerli bir insandı
08.06.2018 - 15:55

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, iş dünyasının acı kaybı Erdoğan Demirören’in vefatının ardından taziyelerini bildirdi.

Demirören’in her zaman sporun içinde yer alan, değerli bir insan olduğunu dile getiren Türkoğlu, vefat haberinden duyduğu üzüntüyü, ‘’Öncelikle hepimizin başı sağ olsun; Sayın Erdoğan Demirören, çok sevip saydığımız bir insandı. Ayrıca her zaman sporun içinde olan biriydi. Onu kaybettiğimiz için çok üzgünüm. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum. Yakınlarınızın kaybını böyle ansızın öğrendiğinizde acımız daha da derin oluyor. Biz de bu sabah aldığımız bu acı haber ile büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Erdoğan Bey çok değerli bir insandı. Çok babacan, çok sevecen, herkesle samimi diyalogları olan bir büyüğümüzdü. Allah mekanını cennet eylesin.’’ sözleriyle dile getirdi. 

Demirören’in Türk sporuna olan katkısına da değinen Türkoğlu, ‘’Sayın Demirören, sporun içinde yer alan biri olarak tüm samimiyetiyle katkısını fazlasıyla gösteriyordu. Kendisinin başta golf olmak üzere spora duyduğu yakınlık, Yıldırım Bey’in de Türkiye Futbol Federasyonu içerisinde olması gibi faktörler bizleri gerçekten mutlu ediyordu. Böyle değerli insanları kaybetmiş olmak bizi üzüyor.’’ ifadeleriyle acısını paylaştı.

Yorumlar


Beyaz gölge Siz yandaş olduğunuz için bu yorumun normal ! Aynı yerden nemalanıyorsunuz !
09-06-2018 12:40

Yorum Yazın


Tweetlerimiz