"Hayatımın en kötü gecelerinden biriydi"
21.11.2016 - 11:11

Geçtiğimiz hafta THY Euroleague'de ezeli rakibi Real Madrid'e kendi sahasında 63-102 mağlup olan Barcelona Lassa'nın koçu Bartzokas maç hakkında açıklamalarda bulundu, tecrübeli koçun sözleri şöyle; "Maçtan sonraki saatler hayatımın en kötü gecelerinden biriydi. Sanırım böyle büyük mağlubiyetlerden sonra herkesin başına gelen bir durum bu. Çok garip bir maçtı, Real Madrid 8/9 üçlük isabeti ile başlayınca tam anlamıyla dağıldık. Hiç normal bir durum değildi. Devre arasında oyuncularıma fark kaç olursa olsun çıkıp savaşmalarını söyledim, sonuçta bu bizim kulübümüzün felsefesi. Onları anlayabildiğimi, fikstürün çok yoğun ve takımımızda sakatlığı bulunan çok sayıda arkadaşımızın olduğunu belirttim ancak onlar çıkıp kendilerini desteklemeye gelen taraftarlarımıza gerçek Barça gibi oynayıp bir galibiyet sunmalıydılar. Takımda şu anda 6-7 oyuncunun sakatlığı bulunuyor, sağlıklı bir kadromuz yok. Bu yüzden kenetlenmeliyiz, henüz birşey kaybetmiş değiliz. Dünkü Estudiantes maçına gelen 5000 taraftarı görünce kendimi cennette gibi hissettim. Sezonun daha başındayız, eğer birlikte savaşmayı sürdürebilirsek her şeyi başarabiliriz."

Yorumlar


Kubilay arkadasin 2yil önce dedigi 5 yil oldu.2 sene önce Final four oynadi fener 2sene öncenin galatasarayi örnek gösterebiliriz veya bu sene den
22-11-2016 12:21
rim Seni hiç sevemedim, Bart. Ama Barça, iki sene öncenin Fenerbahçe'si gibi birkaç yıldır, şeker gibi. Barça'nın yıldızlara değil, sertliğe ihtiyacı var.
21-11-2016 13:14

Yorum Yazın


Tweetlerimiz