Güven: Tartışmalı pozisyonlar var
08.12.2019 - 21:17

Galatasaray'ın deplasmanda Fenerbahçe Öznur Kablo'ya 69-66 mağlup olduğu Herbalife Nutrition KBSL 8. hafta mücadelesi sonrası baş antrenör Efe Güven açıklamalarda bulundu.

"Mücadele anlamında bütün oyuncularımı can-ı gönülden kutluyorum. Ellerinden gelen en iyi mücadeleyi böyle bir deplasmanda gösterdiler. Ama biz burada deplasmandaymışız gibi oynamıyoruz, rahat oynuyoruz, rahat bir basketbol sergiliyoruz. Her ne kadar bizi ve hakemleri baskı altına almaya çalışan bir atmosfer olsa da biz bu baskının altına girmiyoruz ve basketbolumuzu yansıtmaya çalışıyoruz. Sahada doğruları yapmaya çalışıyoruz. Evet, ufak tefek hatalar yaptık ve bu hataların cezasını çektik. Maçı kazanabileceğimiz noktaya geldik. Maçı kazanacağımız pozisyonlar geldi. Ve ortada tartışmalı pozisyonlar var. Bunları bir tekrar izlemek gerekiyor. Ben de bir tekrar görmek istiyorum. Maç içerisinde bazı pozisyonlara tam hakim olamıyorsunuz açınızdan dolayı. Ama oyuncularımı tebrik ediyorum. Eksiklerimize rağmen çok iyi bir mücadele koyuyorlar,  Avrupa'dan elenmenin üzüntüsüne karşın ligde böyle bir maçta büyük bir reaksiyon gösterdiler. Mücadelelerinden dolayı oyuncularımı kutluyorum ama skordan dolayı üzgünüz."

Yorumlar


göçmen Ah be hocam!!Yine geçen senenin tekrarı.Elinde bir tanecik Gintare veya benzeri olsa idi hem geçen sene şampiyon olacaktık,hemde Fenerbahçe yi yine yenecektik.Elindeki kadro ile muhteşem işler yapıyorsun inan ama bak bir galibiyetimiz olsa Avrupa dada yola devam ediyor olacaktık.Bir oyuncu be hocam fazla değil.Bak hem Dragana hemde Caic sakatlandı ve biz bu arada takviye yapamadık,yapsaydık durum farklı olabilirdi.
09-12-2019 16:18

Yorum Yazın


Tweetlerimiz