Giannakopoulos'tan geri adım: Umarım bir çözüm buluruz
07.05.2018 - 22:43

Panathinaikos'un sahibi Dimitris Giannakopoulos konuştu.

Atina'da düzenlenen FIBA Şampiyonlar Ligi Final Four organizasyonunda Giannakopoulos ailesi, Euroleague CEO'su Jordi Bertomeu ile bir araya gelmişti.

Dimitris Giannakopoulos, Sport 24 Radyo'ya yaptığı açıklamada, yaşanan sorunlarla ilgili olarak, "Euroleague'den mutsuzuz. Bize saygıyla yaklaşmıyorlar. Bertomeu'nun duruşu değişmeli. Değişim ve saygı istedik.  Umarım bir çözüm buluruz. Euroleague'in verdiği cezayı kaldırarak adım atması gerekiyor" dedi.

Yorumlar


Space Jam Bakalim kim geri adim atacak...EL geri adim atarsa hic bi ciddiyeti kalmaz. EL Panasiz tabiki eskisi kadar zevkli olmasa da bir sekilde yeri doldurulur, ama asil Pana çaresiz, zaten tek isi basketbol olan bir takimin Fiba'da oynmasi intihar olur. Bu arkadaş bir sekilde geri adim atacak ve bunun için kivraniyor, Jordi abisinden bir yârdim bekliyor hani ne sis ne kebap hesabi....
09-05-2018 11:55
kaya adam en son bertomounun fotosunu koyup üzerine ingilizce küfür yazdı ben seneye fibadayım dedi şimdi umarım çözüm buluruz diyor aynen geri adım yok:) bu adamla pananın şampiyon olabileceği tek yer fiba şampiyonlar ligi isterse 5-6 mn euro fazla versin euroleaguein verdiği zevkin yerini alabilir mi?
08-05-2018 11:16
Ekrem Aydın Geri adım atıyor geri vites atıyor aynı zamanda diyorki bizi kayırın eskisi gibi hemde geri alın kesinlikle bence alınmamalı cezasında indirim asla yapılmamalı ona bir ders verilmeli gitsin fiba organizasyonuna aklı başına gelsin dicem ama yemedi şimdiden hık mık başladı zarflamaya.
07-05-2018 23:39
Hopsin Hahaha çocuk oyuncağı gibi neyin havasında bunlar :))
07-05-2018 23:18
Ali Can Şahin Burada geri adım anlamına gelen herhangi bir demeç yok. Başlık fanatizm içeriyor. Adam dirayetli duruşuna devam ediyor. Kolay kolay kimse Euroleague organizasyonuna karşı bu açıklamaları yapamaz.
07-05-2018 23:17

Yorum Yazın