Galibiyetten daha fazlası / MURAT YOSMAOĞLU
04.06.2016 - 09:15

Son 35 saniyesi bile saatlerce anlatılacak güzellikte bir maçtı. Sanki final serisinin son randevusu oynandı Anadolu Efes ve Fenerbahçe arasında... 
Seyir ve heyecan açısından bu yılın ilk 5 maçına girecek kapışmayı Fenerbahçe kazandı, ama bu kez savunarak değil, hücum ederek galip geldi Obra’nın öğrencileri... Anadolu Efes de kazanabilirdi aslında. Çünkü, hızlı ve sert oynadılar. Ve kapasiteli oyuncuları var. Ama Doğuş sadece savunmayı, Huertel de sadece hücumu düşünüp Granger hayal kırıklığı yaratınca Fenerbahçe, bir galibiyetten fazlasını kazandı, saha üstünlüğünü ele geçirdi. Yorulmuyorlar, elbet geniş ve kaliteli kadro ile Euroleague deneyimi bu süreklilikte rol oynuyor. Melih de kaptan gibi duruyor sahada. 
Hakemler için konuşmam, karakterlerine de güvenirim,ama çok formsuzlardı, çalınan ve çalınmayan fauller, stepsler çıldırttı. Eğer oyuncular iyi niyetli olmasa inanın dün gece ortalık birbirine girerdi. 
Şimdi ne olur? Keyifli bir seri olur, iş de fazla uzamaz diyelim yorumu siz yapın!

Yorumlar


Beyaz gölge Aynı fikirdeyim hakemler özellikle Erşan Kartal çok formsuzdu ! Lütfen birisi kendisine FAUL nasıl oluru ekranda anlatsın !
04-06-2016 13:54

Yorum Yazın