Galatasaraylı yıldızlardan final öncesi son sözler
21.04.2016 - 22:21

Galatasaray Odeabank'ın yıldızları Strasbourg ile Fransa'da oynanacak Eurocup finali ilk maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

İşte Sarı - Kırmızılı oyuncuların açıklamaları: 

Sinan Güler: Sezonun Avrupa bölümünde en önemli iki maçına geldik. Zorlu ve umuyorum ki keyifli iki maç yapacağız. İki takımın da yapacakları ve yapması gerekenler az çok belli ama hedefimiz İstanbul’da taraftarımızın önünde kupayı kaldırmak.

Vladimir Micov: Yarınki final maçı için savaşacağız. Eurocup'ı kazanıp, seneye tekrar Euroleague'e dönmek istiyoruz.Zor bir maç olacak ama oyunu denge tutmalıyız. İkinci maçta da Galatasaray tarihine kupayı kazandırmak istiyoruz.

Blake Schilb: Eurocup'ı kazanmak için tüm sezon boyunca çok çalıştık. İki maçlı serinin ilk maçı burada olacak.İlk maça iyi odaklanıp ikinci maçta taraftarımızın önünde Eurocup şampiyonu olmak istiyoruz. Bunu yapacak gücümüz var.

Göksenin Köksal: Strasbourg gerçekten çok iyi bir takım ama biz buraya kazanmaya geldik. Saha avantajı bizde. Burada onları yendiğimiz takdirde kendi seyircimizin önünde kupayı kaldırma imkanımız var. İnşallah da öyle olacak.

Caleb Green: Strasbourg güçlü bir takım. İyi oynamamız gerektiğini biliyoruz. Yarın elimizden geleni yapacağız

Şafak Edge: Artık final maçındayız. Saha avantajımız var ama buradan iyi bir sonuç almalıyız.

Curtis Jerrells: Finalde iki maç oynayacağız. Buradan iyi bir sonuç alıp evimize avantajlı dönmek istiyoruz.

Ege Arar: Final maçına kadar iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Mental ve fiziksel olarak gayet iyi durumdayız.

Doğukan Şanlı: Strasbourg zor bir ekip ama saha avantajına sahibiz. İyi sonuçla dönüp kupayı alacağımıza inanıyorum.

Yorumlar


Potaperest Strasbourg Euroleague'deyken evindeki maçlarda çok daha başarılıydı ama ilginçtir Eurocup'ta işler tam tersi bir hal aldı. Deplasman performansları yükselmiş de olsa kendilerinin Abdi İpekçi'den çıkabileceklerini zannetmiyorum. Yani en kötü senaryoda bile mühim olan Fransa'da rakibe telafisi zor bir sayı avantajı vermemektir.
22-04-2016 14:15
Carmelo Anthony Ilk maci mutlaka kazanmaliyiz cünkü bu takim kendi sahasindaki bütün maclari kaybedip, deplasmandaki maclarida kazandi yani bir deplasman takimi, bizimkilerde tam tersini yapti bu yüzden cok ilginc bir mac olacak.
21-04-2016 22:56

Yorum Yazın


Tweetlerimiz