Galatasaray'da yerli oyuncu krizi
28.03.2018 - 19:02

Sezon başından beri mali sıkıntılar sebebiyle oyuncularla sıkıntılar yaşayan Galatasaray Odeabank'ta yeni bir kriz patlak verdi.

Sarı Kırmızılılarda alacakları 3 ayı aşan yerli oyuncular kazan kaldırdı. Gelecek ayın ortasıyla birlikte 4 aydır ödeme almamış olacak yerli isimler idmana çıkmayı reddetti ve takım idmanı yapılamadı.

Oyuncuların ödemeler yapılana kadar idmana çıkmayı reddettiğ belirtildi.

Yorumlar


cevdet olmayan paranın harcanmasının sonucu hep bu. yıllardır gs de idmana çıkmayan oyuncular haberi.
29-03-2018 08:32
Güleç Kamil Arkadaş Oktay Mahmuti'nin yüzü hiç gülmeyecek mi? Daçka'da ayrı sorunlar yaşadı, Gs'de ayrı sorunlar yaşıyor. İşte bu sebeple haberlerde hangi fotoğrafına denk gelsek hep semt oturuşu eşliğinde "Allah'ım neydi günahım?" jest mimiklerine tanık oluyoruz.
28-03-2018 22:18
TrabzonluJimmyButlerGöksenin YANİ TAMAM, KARADENİZ'İN HIRÇIN ÇOCUĞU GÖKSENİN, ELBETTE Kİ BU ZAMANA KADAR SERGİLEDİĞİ DURUŞ DAHİLİNDE KULÜBÜN ÖDEMELERDEKİ GECİKMELERİNE ZERRE SES ÇIKARTMAMIŞ OLABİLİR. ANCAAAAK: SONUÇ İTİBARİYLE SAVUNMA PROFESÖRÜ GÖKSENİN REİS BU İŞ İLE GEÇİMİNİ SAĞLAYAN BİR İSİM VE YÖNETİM GÖKSENİN SABRETTİKÇE YABANCILARI PARAYA BOĞUP YERLİLERİ GÖRMEZDEN GELİRCESİNE BİR TAVRA GİDER İSE, KİMSE BU BAŞKALDIRIYA TEK BİR LAF DAHİ EDEMEZ! YANİ DİK DUR EĞİLME, BU TARAFTAR SENİNLE! SEZON SONUNDA KULÜPTEN AYRILSAN, İDOL TAKIMIN BARCELONA'YA GİTME KARARI ALSAN DAHİ, EMİN OL KİMSE SANA ZERRE LAF ETMEYECEKTİR! BÖYLE YÖNETİMLER BAŞA GEÇTİĞİ SÜRECE, AYRILMA KARARI ALAN BASKETÇİLERİMİZE KİMSE KIZMAMALIDIR.
28-03-2018 20:47
CupCake Koskoca yenilmez armadada oynayacaksın ve üstüne bir de para isteyeceksin ? Bu ne küstahlık, herkes haddini bilsin !
28-03-2018 19:44

Yorum Yazın


Tweetlerimiz