Galatasaray'da ikinci Oktay Mahmuti dönemi sona erdi
02.07.2018 - 18:23

Galatasaray'da koç Oktay Mahmuti'nin ayrılığı kesinleşti.

beIN SPORTS spikeri İsmail Şenol, Mahmuti'nin ayrılığını "Oktay Mahmuti, Galatasaray ile sözleşmesini tek taraflı feshetti." şeklinde duyurdu.

Sarı Kırmızılı ekibin başkanı Mustafa Cengiz ise TRT'ye yaptığı açıklamada  "Oktay Mahmuti bugün bize ayrıldığını bildirdi. Hayırlı olsun diyoruz. Biz yolumuza bakacağız." dedi.

Yorumlar


özgüreda Büyük G.saraylı Ataman bedavada olsa çalışırım der Oktay Hoca paramı geç veriyorsunuz der.Parasını alması sonuna kadar hakkıdır ama devre arasında zor durumumuzu kullanıp 1 milyon euro’luk kontrat alan profesyonel hocanın arkasından ah vah etmeye de gerek yok. Çok daha az parayada Hoca bulabiliriz sonuçta beklenti düşük kadroda dünya yıldızları olmayacak.
03-07-2018 17:43
Gökhan Yeni yönetimin Maljkovic gibi avrupada kupa kazanmış bir hocanın gidişine seyirci kalmasından sonra Mahmutinin de gidişine seyirci kalmasına ben şahsen pek şaşırmadım.Ellerinde yeni sezon için bir B planı yada uzun vadeli bir proje olduğunada ihtimal vermiyorum.Stadın yanına kapalı spor salonu yapılacak derken istermisiniz basketbol şubelerini kapatsınlar.İhtimal...
03-07-2018 13:22
Space Jam Malesef üzüntü ve utanç ile okuyorum bu haberi; kapatin şubeyi gitsin...
03-07-2018 11:39
kafkaf şimdi ligden kesin düştüler :) erman kunter diye bi koç var boşta kimseye kaptırmadan hemen anlaşsınlar yoksa takımı göksenin çalıştırmak zorunda kalacak
03-07-2018 08:17
selim Galatasaray'ın basketbolda bakacak bir yolu kaldı mı ? Şubeyi kapatın da kurtulun gitsin! En azından taraftara küme düşme acısını yaşatmamış olursunuz!
03-07-2018 07:21
Evren Her gün transfer haberi umudu ile siteyi takip ediyorum ama gördüğüm haber karşısında gerçekten çok üzüldüm.Yani koskoca Galatasaray basketbol şubesi kimlerin elinde çok merak ediyorum bu kadar yanlış bu kadar ayıp herhalde tarih boyunca hiç olmamıştı.Bir Galatasaray'lı olarak bir çok basket maçına gittim.Aynı zamanda antrenör adayıyım.Sanırım tek çaresi basketbol şubesinin kapatılması.Zaten 2 senedir doğru dürüst yabancı transferi yapılmadı,paralar ödenmedi.Bu kadar rezillik yetmedi mi?Oktay Hoca gibi bir insanı bile takımda tutmadılar.Söyleyecek söz yok sözün bittiği yerdeyiz.
02-07-2018 19:44
ozan Sadece Dursun Özbek'e sallamakla başkanlık olmuyor.Futbolda Albayrak ve F Terim'in arkasına saklanmış durumda yakında maskesi düşecek gs tarihinin en vizyonsuz ve vasıfsız başkanı olduğu ortaya çıkacak
02-07-2018 18:47

Yorum Yazın