Galatasaray Strasbourg biletleri ne zaman satışa çıkarıyor?
15.04.2016 - 19:00

Galatasaray, Strasbourg maçının bilet satışıyla ilgili açıklama yayınladı. 

KULÜPTEN ŞU AÇIKLAMA: ULEB Eurocup’ta finale yükselen Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımız, final mücadelesinin ikinci karşılaşmasında 27 Nisan 2016, Çarşamba günü saat 20.00'de Strasbourg’u Abdi İpekçi Spor Salonu'nda konuk edecek.

“Türk olmayan takımları yenmek” mottosunu kurulduğu tarihten bu yana sürdüren Galatasaray’ın, basketbolda bu kez finaldeki rakibi bir Fransız temsilcisi olan Strasbourg. Aslanlarımızda tek hedef var; Avrupa Kupası’nı Türkiye’ye, müzemize getirmek. 27 Nisan Çarşamba günü Galatasaray tarihine geçecek o günü anlamlı kılacak olan taraftarlarımızla birlikte o kupa buraya gelecek!

Tribünde “Son Topa Kadar” Yenilmez Armada’ya destek olmak istiyorsan biletini ayır; tarihi anlara, unutulmayacak zafere sen de şahit ol!

Karşılaşmanın biletleri 19 Nisan 2016, Salı günü saat 15.00’da biletix.com, biletix çağrı merkezi ve perakende satış noktalarından satışa sunulacaktır.

Bilet Fiyatları                    :

Vip                                     : 400 TL

Saha İçi Yanlar                 : 250 TL

Saha İçi Pota Arkası        : 150 TL

Tribünler                           : 60 TL

Yorumlar


Basketbol Akıllı bir insan Galatasaray macına gitmez bilet fiyatlarına bak futbol takımı galibiyet alsa kişi başı 100milyar dağıtacaklar.
18-04-2016 17:33
sezer Bir Galatasaraylı olarak her ne kadar final maçıda olsa yönetimimizin belirlemiş olduğu fiyat politikasını tasvip etmiyorum. Sezon boyunca belirlenen fiyatların resmen 3 katına çıkılmış. Nasıl olsa seyirci bu maça her şekilde gelecek bizde buradan nasiplenelim mantığı ile resmen çıkar amacı güdülmüş. Yönetimi almış olduğu bu karardan ötürü tekrar kınıyorum...
16-04-2016 14:42

Yorum Yazın