Galatasaray Odeabank hazırlık maçında Ulm'a mağlup oldu
05.09.2017 - 11:28

Galatasaray Odeabank hazırlık karşılaşmasında ratiopharm Ulm ile karşı karşıya geldi.

Mücadelenin ilk yarısını 43-38 önde kapatan Sarı Kırmızılılar karşılaşmadan 76-79'luk skorla mağlup ayırldı.

Yorumlar


nofanaticsmnoracism @hayri pak Kimse kulüpçülük ile bir yere varamayacak ya birlikte ortak amaç için hareket eden bir basketbol camiası ortaya çıkacak fair play içinde veya futboldaki saçma çekişmeler ve berbat duruma döneceğiz, Basketbol camiası bu olmamalı alt yapı atılımından ve milli seviyedeki başarılarından elit seyircisine kadar herşeyi ile fanatizmden uzak ve milli beraberlik içinde olmalıyız ki kupaların devamı gelsin, burukluk var içimde bu kadar yabancı oynadığı için takımlarımızda Yunan takımlarına gıpta ile bakıyorum ama onunda zamanla daha düzeleceğinden eminim.
06-09-2017 17:30
Realist GS 3 çeyreği önde götürüp son saniye basketi ile maçı kaybetmiş. Hardy bugün takıma katıldı. Cline ise sakatlığı sebeiyle oynamadı. Tam kadro olunca çok daha iyi olacağız diye düşünüyorum. İlk maçlar için verilen sinyaller çok olumlu.
05-09-2017 18:01
CupCake Güçlü Arap bankası Odeabank sponsorluğunda Galatasaray bu sezonun sürpriz takımı olmaya adaydır. Türk Milli Takımının en büyük yıldızı Göksenin olsaydı bu maç kaybedilmezdi.
05-09-2017 16:38
hayri pak @nofanaticsmnoracism her ne kadar bana ayar vermiş olsan da, böyle ayara can kurban diyorum. Söylemlerinde doğru olan çok fazla şey var. Benim zaten amacım o tavrın yanlışlığını göstermektir. Hep böyle yapıyorsunuz bakın o zaman burada da böyle yapın deme kaygısıdır. Yoksa misal Galatasaray'ın EuroCup başarısıyla bir Türk olarak ben de çok sevindim. Yeni nesil biraz bu duygusallıklara yabancı ama biz eskiden takım ayırt etmeksizin her Türk takımını her branşta saçma sebepleri bahane etmeden desteklerdik. Şimdi kulüplerin başarısını geçtim, milli maçların başarısında veya başarısızlığında bile kulüpçülük yapılıyor. Bazen bu kötü tavra farkında olmadan biz de uyabiliyoruz. O yüzden böyle ayarlar aklı başa getirme adına oldukça önemlidir.
05-09-2017 15:32
nofanaticsmnoracism hayri pak kardeşimiz Feneri eleştirenler ne kadar işgüzarsa sende o kadar işgüzarsın zira bu çekişmeler kimseye yarar sağlamaz, ben GS'lı olarak bir Türk takımı olan FB'nin başarılarından gurur duyuyorum tek burukluğum ise tüm takımlarımızda ki bu yabancı fazlalığıdır, keşke yerli oyuncularımız daha başarılı olsa'da Yunan takımlarında ki kadar süreler alabilseler..
05-09-2017 13:51
hayri pak ooo Fener'i yabancı hayranlığı ile eleştiren arkadaşların desteklediği Gs'nin kadrosuna bakıyorum da... Hakikaten yerli oyuncudan, yerli oyuncu katkısından geçilmiyormuş... Hani bugün 3+2 kuralı geri dönse, bu kadroyla şakkadanak adapte olurlar. Ama selim rumuzlu arkadaşımızın, smart rumuzlu arkadaşımızın, Yorum rumuzlu arkadaşımızın tabi bu konu hakkında diyecek tek bir lafı yok. Çünkü onlara göre bu kural sadece Fenerbahçe için çıkartılmış durumda.
05-09-2017 12:07

Yorum Yazın


Tweetlerimiz