OZAN BALABAN açıkladı: Doğuş Grubu devam edecek mi?
07.05.2018 - 15:14

Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban, Doğuş’un sponsorluktan çekilme haberleriyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ozan Balaban, final-four öncesinde düzenlenen basın toplantısında “Gelecek sezon için bir sorunumuz yok. Başkanımız Aziz Yıldırım, Sayın Ferit Şahenk ile oturur masaya konuşur. Sözleşmemiz belli. Haziran ayı için bir opsiyonumuz var. Sponsorluk olmazsa bile yolumuza devam ederiz ve her zaman final-four’da oluruz. Yönetim olarak vizyonumuz bu. Tüm alternatifleri değerlendiririz” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Doğuş Grubu'nun bu yıl itibariyle Fenerbahçe sponsorluğundan çekileceği yönünde haberler yer almıştı. 

Yorumlar


Mert Pehlivan Açıkçası kurulacak kadrodan da daha önemlisi doğuş sponsorluğunun devam etmesidir. Umarım Ferit Bey uzun yıllar Fenerbahçemizin sponsoru olur.
07-05-2018 16:52
ozan Görünen o ki doğuş sponsorluktan çekilecek.Bundan bir buçuk sene önce 3 tl olan euro 5 tlyi geçmiş durumda yani aynı bütçe ayrılsa bile tl bazında bütçe zorlanmış olacak.Türk firmaların durumu ortada kimse önünü göremiyor o yüzden başka sponsor bulma ihtimali hikaye.Zaten geçen sene şampiyon olduk bu senede şampiyon olursak doymuşluk hissi fazla olacak seneye bol yabancılı oyuncularla kupayı almak yerine genç oyuncuların katkısıyla F4 yapmayı tercih ederim bu yüzden eldeki kontratlı oyuncuları takımda tutup sözleşmesi biten Thompson Wanamaker ve Nunnaly'nin yerine eldeki Türk oyuncularımız Ahmet Ege Berk'in rollerini arttırıp Rıdvan Metecan gibi potansiyelli Türk oyuncularda transfer edilirse farklı bir heyecan yaratılmış olur hemde milli takıma oyuncu yetiştirmiş oluruz.
07-05-2018 15:42

Yorum Yazın