FLAŞ - POTADA TAHT OYUNLARI!
04.10.2016 - 22:17

Önümüzdeki seçimlerde Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yeni başkanı olması beklenen Hidayet Türkoğlu ile mevcut yönetimin arkasındaki isim olan Turgay Demirel arasında soğuk savaş başladı.

GAMASPOR'UN ÖZEL HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

Yorumlar


beyaz golge Ulke onlarca sorunla yuz yuze ! Memleketin civisi cikmis ! Sen bunlarla ugrasacagina basketbol federasyonu secimleriyle ilgilen ! Allah akil fikir versin ! Bence bu konu meclise tasinmali !
05-10-2016 13:36
BarışÇ Önce federasyona CEO ol, sonra ayrıl Cumhurbaşkanlığı danışmanı ol (yoksa önce danışman oldu, sonra mı ayrılmıştı??), sonra arkadan dolaş (en iyi yaptığı budur) ve federasyona başkan ol. Hakederek değil de siyaset ile yap bunları... Tabii siyasi destek almadan aday olsa, dopingçi ve çok duygusal (!!!) olan bu arakadaşa oy çıkarmıydı acaba??
05-10-2016 10:46
oktay SPORDA DA SİYASET VAR YA BİZİM BU ÜLKENİN UTANCIDIR..HAA ZATEN ÜLKE TEK PATRONLUK SİSTEMİNE DOĞRU İLERLEDİĞİ İÇİN ZATEN ARTIK HİÇ BİR KURUM VE KURULUŞTA SEÇİM OLMAYACAK DİREK TEPEDEN ATANACAK AMA BİZİM ÇOK BİLMİŞ DÜNYAYA NAM SALMIŞ TÜRK İNSANI HER ŞEYİN ALTINDAN KALKAR...(AĞLANACAK HALİMİZE GÜLÜYORUM YA YAZIK)
05-10-2016 08:43

Yorum Yazın


Tweetlerimiz