Harun Erdenay çekiliyor, Hido aday oluyor!
03.10.2016 - 22:14

TBF Genel Kurulu öncesinde önemli bir gelişme yaşandı.

Basketfaul'ün haberine göre; TBF Başkanı Harun Erdenay 26 Ekim'de yapılacak seçimde aday olmayacak ve Hidayet Türkoğlu tek aday olarak delegelerin karşısına çıkacak.

Ankara'nın tercihinin bu yönde olduğu ifade edilirken Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olan Hidayet Türkoğlu'nun adaylığını birkaç gün içinde açıklaması bekleniyor.

Yorumlar


Hakan Çelik Sayın pusat ben size eylemlerden örnek verdim, siz ise bana söylemler ile karşılık veriyorsunuz. İş söylemlere kalırsa nihat özdemirin canlı yayında söylediği fenerbahçede 2 milyon cemaat mensubu var söylemini hatırlatabilirim. Hatta üstüne aziz yıldırımın hoca efendinin kendisini arayıp geçmiş olsun dileklerini ilettiğini aktardığı açıklamalarını da ekleyebilirim. Bizler de bunları unutmadık. Kumpas diyerek olan bitenlerin üstünü örtemezsiniz. Veya rakiplere iftira atarak yöneticilerinizin radikal ilişkilerini ve bunlardan yıllar yılı sağladıkları faydaları saklayamazsınız.
05-10-2016 00:36
bull ömer onan umarım fenerbahçe'deki görevinden ayrılıp da federasyona geçmez çünkü hidayet yönetim listesine ömer onan'ı da alacak diye kulisler dönüyordu geçenlerde... ömer iyi bir idarecilik kariyerine sahip oldu şimdiden ve umarım kalıp gherardini ile birlikte mevcut görevini devam ettirir.
04-10-2016 23:06
pusat şimdi bana bazı sorular sormuş bir arkadaş da en basitinden yine o dönem sayesinde en çok hangi takımın fayda gördüğünü bilmesek, o sorduğu sorular sayesinde yeniden hatırlamış olduğum tiyatroyu falan hatırlamasak mesela, aaa evet çok haklı bu arkadaş diyebilirdim belki... ama sırf nefret ettikleri takım zarar görecek diye safa yatan bu tip arkadaşlar haricindeki herkes nelerin döndüğünü bilen gayet iyi biliyor. kimi devredışı bırakmak için nelerin göze alındığını, bu doğrultuda hangi kulübün sevdalılarının federasyon yetkilisi sıfatıyla ne gibi jurnalciliklere, iftiracılıklara imza attığını, uefa yetkililerine nasıl lobicilikler yaptıklarını, ya da ne bileyim "i love you hocam" pankartını, 20 milyon taraftarımız malum partiye oy veriyor demeleri falan bizler unuttuk sanıyorsunuz galiba... yani siyasilerden destek konusunda en son konuşacak insanlar gelip bu konuda ahkam kesmesin bence. çünkü ziyadesiyle eğreti duruyor...
04-10-2016 23:00
Hakan Çelik Sayın pusat Fbli yöneticiler her fırsatta yukarıdakilere şükranlarını sunmuyor mu? Her şeyi geçtim bu ülkede bir gecede hangi kulüp başkanı için yasa değişti? Kim uefaya posta koydu? Herkesten çok fenerbahçelilik yapan dönemin başbakanı kimdir?
04-10-2016 21:16
pusat valla hido'nun gelmesi veya harun'un gitmesi zaten hedefleri belli, sistemi belli olan fb için çok da bir şeyi değiştirmez. ancak bu ülkede bürokratik kıyaklardan faydalanma adına her tür kabın şeklini alan malum camia sanırım bu habere herkesten çok sevinmiştir. neticede işin bir kere saray ziyareti yapmaya baktığını zamanında deneyerek görmüşlükleri de var. şimdi yine aynı yerden bir isim atanacağı için doğal olarak bu gelişme hoşlarına gitmiştir. misal ligde durumları mı kötü, şampiyon olmaları mı gerekiyor, hop bir saray ziyareti ve neticesinde ulaş(tır)ılan amaçlar...
04-10-2016 15:47
suat fb adina uzulmusmus yahu ne komik tipler yorum yaziyor buraya arkadas:)adamlar gecen seneki usulsuzluklerine ceza kesti diye hala harun uzerinden sancilaniyorlar.ayrica bu ulkede birilerinden menfaat saglama adina her turlu makyavelist tavri hangi kulubun sergiledigini herkes iyi biliyor sen merak etme.hatta simdiden hidayet taraftarligina da baslarsiniz sonucta ziyaret etmeyi cok sevdiginiz malum saray tarafindan atanmis bir isim olacak:)
04-10-2016 14:54
hani Sanki Harun Erdanay'ın durumu Hidayet'ten farklı mı? O da cb'nin ve Turgay Demirel'in desteğiyle buraya geldi. O emir komuta içinde çalışmayı içine sindirdiyse Hido da sindirir. Mesele kelek atma meselesi değil. Piyonlar harcanmak içindir.
04-10-2016 13:23
levo Aslında geçmişi ve tecrübeleriyle Hidayet Türkoğlu daha başarılı olabilir. Ancak aynı şekilde geçmişteki davranışlarıyla da sempatisini kaybetti. Bekleyip göreceğiz artık.
04-10-2016 13:06
beyaz golge Gencler yukarda cok guzel yorumlar yapmislar ! Erdenay padisaha kafa tutamadi ! Diyemediki bende adayim ! Ne yapacaktiki karsi taraf ! En fazla sana gosteririm diyecekti ! Curmu kadar yer yakar ! Hodri meydan ! Baska aday cikmassa ben olacagim !
04-10-2016 13:01
joeyzasa eee. harun bey asıp kesiyodunuz ne oldu? emir büyükyerden mi? FB adına üzldüm artık azize bağlı değil spor bakanlığına bağlı başkan geliyor... eee ne demişler başkasının kucağına oturursan. gün gelir kucağından atar. yazık herkesin gözünde türk baskeybolu için efsaneydi ama para ve mevkii için.....
04-10-2016 10:40
ozan Padişahım çok yaşa diyen makam mevkiye kavuşur oldu yaşasın DEMOKRASİ !
04-10-2016 10:00
Altuğ Gerçekten hiç utanmıyor olması beni şaşırtmıyor. Adamın hayatı maddi manevi
04-10-2016 04:00
lokum Hidayettir bu, içine sindirir... Sindiremeyeceği hiçbir şey yoktur onun! Yazıkla rolsuN! Emir-komuta zinciri içinde görev almayı nasıl onuruna yediriyor bu adamlar... HArun bu durumu çok daha önce sezmedi mi? Yoksa benden bu kadar mı dedi? Zaten bunun böyle olacağını Ahmet Kurt geçen seneden yazmıştı ama Harun'a bu kadar 'kelek atılacağını' O da kestiremedi galiba...
03-10-2016 23:45
Potaperest simdi bu gelisme kimse icin surpiz olmamistir diye tahmin ediyorum. cunku daha gecen gun cb danismani hidayet turkoglu'nun ismi dillendirildigi an bu cekilmenin gerceklesecegi zaten belli olmustu. su bir gercek ki ulkemizdeki spor branslarina ait federasyon baskanligi secimleri artik sembolik bir hale burunmustur. haliyle federasyon baskanlari icin seciliyor demekten ziyade ataniyor dersek, sanirim cok daha dogru bir tabir kullanmis oluruz.
03-10-2016 22:43
miko emir büyük yerden tabii ! ne güzel memleket ne güzel demokrasi !
03-10-2016 22:43

Yorum Yazın


Tweetlerimiz