Fırat Okul: İyi ve değerli bir galibiyet oldu
30.12.2017 - 22:08

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 12. hafta mücadelesinde Galataasaray'ı deplasmanda 79-67 ile mağlup eden Fenerbahçe'de koç Fırat Okul, karşılaşma sonunda şunları söyledi:

“Takımda hep bench katkısı geliyor. Oyuncularım ilk yarı iyi şut yüzdesi buldular. Daha yürekli ve rahat bir şekilde oynadılar. Bunun avantajını ikinci yarıda yaşadık. Fark 20 sayı olsa da sonunda büyük bir baskı geleceğini biliyorduk. Sonuçta kendi evlerinde oynuyorlar. O agresifliği ve baskıyı da bize yaşattılar. İçeride ilk yarı maçı kazandık ikinci yarı kaybettik diye konuştum. Bazı tecrübeleri sahaya yansıtmamız gerekiyor. Hücum ribaundu almışken ve 2 dakika varken o topu hızlıca çembere atmamak gerekiyor. Yılın son derbisini kazandık. İyi ve değerli bir galibiyet oldu. Herkesin yeni yılını kutluyorum. Bu galibiyet Fenerbahçe taraftarlarına armağan olsun”

Yorumlar


Fairplay "Bugün Sarı-Lacivertliler dışında diğer branşlarına yeterince hamleler yapan başka bir kulüp yok. Bugün baktığımızda Fenerbahçe bütün branşların (basketbol, voleybol, masa tenisi, atlezim, boks gibi) hakimi. 2017 yine Fenerbahçe camiası için unutulmaz yıllardan birisi olarak tarihteki yerini aldı. Bir yıl içinde tam 63 takım şampiyonluğu geldi." Cumhuriyet Gazetesi. 2017 yılında akla hayale gelmeyecek saçmalıklarla zamanımızı çalan, var olduğunu sandığı rekabette rezil olanlar; Yazıyı okudunuz, CEVAP BEKLİYORUM... Ancak fındık kabuğuna sığacak fikirciklerinizi bir yıl dinledik, şimdi sıra sizin; Buyrun uydurun ne uyduracaksanız...
31-12-2017 15:10

Yorum Yazın


Tweetlerimiz