Fırat Okul: Daha seri bitmedi
10.05.2017 - 09:13

Fenerbahçe Başantrenörü Fırat Okul, seride 2-0 geriye düşmelerine karşın hedeflerinden kopmadıklarını kaydetti.

Okul, "Daha seri bitmedi ve şimdi evimize gidiyoruz. Aradaki farkı göstermek için takım olarak uğraşacağız." şeklinde görüş belirtti.

Maçın özellikle ilk bölümünde çok kötü savunma yaptıklarını aktaran Okul, şunları söyledi:

"Rakip, o bölümde istekli ve arzuluydu. Bunu kırmak için ilk yarının sonunda iyi işler yaptık ve fark 7 sayıya indi. İkinci yarıda oyuna döndük ama skoru tutmakta sıkıntı yaşadık. Fazla acele ettik. Rakip de hemen cezaları kesti. Beklenti içinde olduğumuz oyuncular var. Sahada bu gerçekleşmeyince skor sıkıntısı yaşıyoruz. Maçlarda 90 sayının altına nadir iniyorduk. Finalde daha sert savunmalar olabilir ama bu kadar aşağı düşmememiz gerekiyordu."

Fenerbahçeli oyuncu Esra Ural ise maç kazanmaya çok ihtiyaçları olduğunu vurgulayarak, "Galip gelmeliydik ama kaybettik. Ancak her şey bitmedi. Şimdi kendi evimizde oynayacağız. O maçları kazanıp, seriyi eşitleyeceğimize ve sonrasında da şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar


oktay üzgünüm koç ama benim için bitti esra ural ı amigo yapsak valla daha çok işe yarar her molada yarı sahaya kadar gelip çak yapmak için para alıyor sa amigoluk daha iyi üstelik oyuncularının ayakları çok yavaş ...
10-05-2017 09:30

Yorum Yazın