Final oynayan oyuncular Milli Takım'a ne zaman katılacak?
14.06.2016 - 17:06

A Milli Takım Menajeri Haluk Yıldırım, Spor Toto Basketbol Ligi’nde sezonun tamamlanmasının ardından Ay Yıldızlı takıma katılacak oyuncularla ilgili bir açıklamada bulundu.

Pazartesi günü İtalya’nın Trento kentinde çalışmalara başladıklarını ve final serisinin tamamlanmasıyla birlikte Anadolu Efes ile Fenerbahçe’de oynayan oyuncuları da kamp çalışmalarına dahil edeceklerini belirten A Milli Takım Menajeri Haluk Yıldırım, “Öncelikle sezonu şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe ile final oynama başarısı gösteren Anadolu Efes’i tebrik ederim. Güzel ve bir o kadar da yorucu bir sezonu geride bıraktılar. Final serisi oynayan oyuncularımızdan Barış Hersek, Melih Bahmutoğlu, Birkan Batuk Cedi Osman ve Doğuş Balbay, 16 Haziran Perşembe günü İtalya’da yapacağımız antrenmana katılacaklar. Özel izin alan Ali Muhammed ve Furkan Korkmaz ise 20 Haziran Pazar günü bizimle birlikte olacaklar” dedi.

Ay Yıldızlılarımız, 19 Haziran Pazar gününe kadar hazırlıklarını İtalya’da sürdürecek. A Milli Takımımız Trento’da ev sahibi İtalya’nın yanı sıra Çin ve Çek Cumhuriyeti’nin de katılacağı özel bir turnuvada mücadele edecek. Milliler ayrıca, 15 Haziran Çarşamba günü TSİ 18:30’da İtalya ile ikili temas mücadelesinde karşı karşıya gelecek.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın