Filipovski: Her zaman rüyalarınız olmalı
20.02.2017 - 09:52

 İntegral Forex Erkekler Türkiye Kupası'nda Anadolu Efes'i 75-66 yenerek tarihinde ilk kez kupayı müzesine götüren Banvit'in başantrenörü Sasa Filipovski, güzel bir başarı kazandıklarını belirtti.

Kupayı kazandıkları için çok mutlu olduğunun altını çizen Filipovski, "Oyuncularıma, teknik ekibime, sağlık ekibime teşekkür etmek istiyorum. Bizim sadece basketbola odaklanmamızı sağlayan Banvit organizasyonu ve yönetimine, sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Bu zaferde buraya gelerek bize destek olan taraftarlarımıza da ayrıca teşekkür etmek gerekiyor." diye konuştu.

"Herkesin bir rüyası olmalı, biz rüyamızı gerçekleştirdik." diyen Filipovski, şunları kaydetti:

"Sadece bir rüya olmaz, her zaman rüyalarınız olmalı. Bu tip tek maçlı eleme sistemine göre oynanan mücadelelerde çok da abartmadan gerçekçi olmak lazım. Diğer takımlara ve antrenörlerine saygı duyuyorum. Sezonun kalan kısmında da başarılı olmaya çalışacağız. Ligde kalan maçlarda en iyisini yapmak için çabalayacağız."

Yorumlar


Ömer Aynen hocam. Oturduğu yerden herkesi eleştiren ama kendisi hiçbir şey yapmayan bireylerden oluşan bir toplum olduk.
20-02-2017 17:29
KingJames Ömer Bey, noktasına virgülüne kadar katılıyorum. Obradoviç, Ataman, Perasoviç, Blatt, bunlar kim değil mi ?
20-02-2017 15:04
fsyigit saygıyı hak ediyorsunuz, tebrikler,
20-02-2017 14:34
ömer KSK mağlubiyeti sonrası Filipovski'den koç olmaz. Derhal gönderilsin. Balon patladı vs diyenler NEREDE? Yine yazsınlar ya aynı şeyleri.. Pabucumun yorumcuları :) işiniz gücünüz tabelaya göre yorum yapmak. Sürekli eleştirmekten aklınızca olumsuz olanları bulup yakalayarak üstün olduğunu düşünen memleketin tipik insanları ; hepinize geçmiş olsun :) ama elinize daha iyi malzeme geçti : EFES ve PERASOVİC
20-02-2017 10:08

Yorum Yazın