Fenerbahçe'nin tarihi maçı öncesinde Turgay Demirel'den şok hareket
13.04.2017 - 22:03

Kadınlar Euroleague final-four'u öncesinde flaş bir gelişme yaşandı.
Hürriyet'in haberine göre FIBA Başkanı Turgay Demirel, Ekaterinburg yöneticileriyle yemek yedi.
HABERİN AYRINTILARI ŞÖYLE: 
Bilindiği gibi Kadınlar Euroleague'de kupanın iki favorisi Ekaterinburg ve Fenerbahçe bu şehirde karşı karşıya gelecekler.
FIBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel, FIBA genel sekreteri Kamil Novak ve Ekaterinburg genel menajeri Maxim Rybakov bir restaurantta bir araya gelerek bir yemek yediler. Yemek sürerken tesadüfen orada olan bir Fenerbahçeli yönetici bu buluşmaya tanık oldu ve ortalığı ayağa kaldıran gelişmeler başladı.
Önce yemeğe katılan ve bu üçlünün olduğu masaya giden yönetici ardından bu durumdan Fenerbahçeli diğer yöneticileri haberdar etti.. Bu durum sarı lacivertlilerde Ekaterinburg’un Divs Arena Salonu'nda oynanacak olan karşılaşma öncesi infial yarattı.
Bu yemeğe büyük bir tepki gösteren ve oynanacak karşılaşma öncesi bu yemeğin etik olmadığını dile getiren sarı lacivertli yöneticiler bu yemeğin karşılaşma öncesi yenilmesinin büyük bir hata olduğunu ifade ederek, "Hakemlerin etkilenmeyeceğini garanti edebilirler mi, etik olduğunu söyleyebilirler mi" diyerek tepkilerini dile getirdiler.
Sarı lacivertliler bu durumu Final Four’un diğer takımları Dinamo Kursk ve Prag kulüpleri ile de paylaştılar.
Bu buluşmayı sorduğumuz FIBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel ise yemeğin son derece masumane olduğunu savundu ve ev sahibi kulüp ile organizasyonu konuştuklarını belirtti.

Yorumlar


emre Olay acayip gerçekten de
14-04-2017 13:28
beyaz golge Organizasyonu Yekaterinburg kulubumu yapiyor !? Gecen sene Istanbul da yapilan finallerde Demirel FB yoneticileriyle yemek yemismi,bu organizasyon icin !? Yediyse o zaman bu yemekte masumdur.Yok yemediyse masum degildir !
14-04-2017 12:38
GSFOREVER Turgay Demirel'in Fenerbahçe'ye karşı ayak oyunları yapacağını düşünmek,temmuz ayında İstanbul'a kar yağmasını beklemek kadar abes.
14-04-2017 12:02
hido turgay'ın yaptığı doğru değil tamam da dopingden ceza almış birinin başkan olması doğru mu peki?
14-04-2017 11:16
hido turgay'ın yaptığı doğru değil tamam da dopingden ceza almış birinin başkan olması doğru mu peki?
14-04-2017 11:16
hicri Bir gün önceki türk finaline mevcut tbf yönetiminden kimseyi protokole aldırmayıp eski federasyondan arkadaşlarını dolduran bu zat şimdi de geçen sene bu organizasyonu düzenleyen Türk takımının davetlerine reddedip bu sene ruslarla yemek yiyor. Sonra basında diyor ki uluslararası federasyonlarda lobimiz yok. Al işte avrupa başkanı yaptığın adam rusların koluna girmiş. nereden baksan ihanet.
14-04-2017 10:06
Mertbaba Yavvv durun SİZ KARDEŞSİNİZ!!!
14-04-2017 01:10

Yorum Yazın


Tweetlerimiz