Fenerbahçe'den Trabzon'a 119 sayı!
03.12.2017 - 17:43

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 9. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Doğuş, Trabzonspor'a konuk oldu.

Mücadelenin ilk çeyreğine yüksek yüzdeli üçlük atışlarıyla başlayan Trabzonspor, bu çeyrekte iki sayılık isabet bulmazken, Fenerbahçe Sloukas'ın asistleri üzerinden skor üretti. Çeyrek 25-25 eşitlikle tamamladı.

Karadeniz ekibi ikinci çeyrekte üçlüklerine devam ederken, 5. dakikanın sonunda Obekpa ve Vesely arasında yaşananlar dolayısıyla oyun durdu ve salon boşaltıldı. Obekpa'nın disaklifiye edilmesiyle tekrar başlayan maçta Fenerbahçe kontrolü eline alırken, Sarı Lacivertliler devrede soyunma odasına 48-55 üstün girdi.

Üçüncü çeyrekte Obekpa'nın eksikliğini Fenerbahçe'nin Vesely ve Thompson üzerinden oynadığı 4-5 oyunlarıyla hisseden Trabzonspor, açık alan oyununa dönülen bu bölümde Fenerbahçe'ye karşı direnç gösteremedi. Sarı Lacivertliler farkı 20 seviyesine çıkarırken, son çeyreğe 74-87 önde girdi.

Karşılaşmanın üçüncü çeyreği antrenman havasında geçerken, Sarı Lacivertliler karşılaşmadan 86-119'luk skorla galip ayrılmayı başardı.

Fenerbahçe Doğuş bu sonuçla 7. galibiyetini alırken, Trabzonspor 6. kez sahadan mağlup ayrıldı.

Yorumlar


suat @novalgin76 melih bir sportmenlikdisi faul bir de teknik faul aldigi icin kurallar geregi salon disina cikti. bu konuda bir ayrimcilik yok yani. haa zamaninda mac icinde bo mccaleb ile tartisti diye bjelica'yi soyunma odasina yollamisligi vardir evet. bu da kararlarinda herhangi bir milliyetci etki olmadiginin gostergesidir.
04-12-2017 18:53
bahadır Oyun hakkında ise söyleyebilecek çok fazla güzel şey var Fenerbahçe adına, 30/12 asist /top kaybı oranı muazzam. Egehan'ın performansı ve kendine güveni çok iyi. Topun paylaşımı ve savunma çok çok iyi. Nunnally ise parlamaya devam ediyor. Bir sene de oyuncunun geldiği nokta inanılmaz. Aynı etkiyi Guduric ve Thompson da görmek umdumuz..
04-12-2017 14:25
bahadır Lig'in marka değerini yükseltmek, rekabet ve seyir zevki yüksek, gerçek basketbol seyircisinin tribünleri doldurduğu bir basketbol ortamına sahip olmak istiyorsak, bu tarz taşıma futbol holiganı ile salon doldurup, küfür kıyamet, sahaya inip sporcuya tekme atma cesaretini kendinde bulabilen yaratıklara kol kanat geren ne kadar kulüp, takım ve yönetici varsa, basketbolla ilişkisini keseceksin. Yazık ki bu platformda hala Vesely'e kabahat bulan, yapılan edilen herşeyi bir adama yüklemeye çalışıp, normalleştirmek için uğraşan Holigan ve troller mevcut. Site yöneticisini göreve çağırıyorum. Bu tarz adamların ne bu sitede ne de sporun olduğu hiçbir platformda yeri olmamalı..
04-12-2017 14:22
Fbli İbo Biz bu salonda daha önce de maç oynadık ama hiçbirinde bu maçtaki kadar büyük bir taşkınlık yaşanmamıştı. Yani buradan şunu anlayabiliriz ki bu maça önceden hazırlanan, kötü planlar kuran birileri olmuş. Ailesiyle basketbol izlemeye gelen Trabzonlular'ı kesinlikle o salona maksatlı biçimde gelmiş futbol holiganlarından ayrı tutmak gerekiyor. Seyirci çıksın diye eline mikrofonu alan ve sakinleştirmek yerine daha da provoke eden şahıslar bırakın basketbolu, sporun hiç bir kademesinde yer almamalıdırlar.
04-12-2017 13:09
novalgin76 Genç oyuncularımızın fazla sayı bulması çok iyi oynadıklarını göstermiyor bence. Egehan gercekten tip ve fundamental açıdan Rudy Fernandes i andırıyor. Ancak onun gibi egoist davranıyor. Bana göre boş pozisyondaki arkadaşlarına daha fazla asist-pas vermeli ki bu şekilde değeri daha da artacaktır. Melih in normal bir faulüne centilmenlik dışı çalınması ve Obradoviç in onu soyunma odasına göndermesi beni üzdü. Nedense bir Guduriç e tanıdığı rahatlığı Melih e tanımıyor koç. Bir Türk oyuncu olarak Melih in takımın efsane oyuncusu ve demirbaşı olmasını temenni ediyorum.
04-12-2017 12:15
Kamil Mataracı Sevgili basketdergisi editörleri. Yani çok zor birşey değil şuraya üst üste trol yorum yapan kişilerin IP numaralarını tespit etmek. Farklı isimle yazmalarını engellemeniz lazım!
04-12-2017 09:49
hüseyin elit 4 numara barış hersek sen çok yaşa :)
04-12-2017 09:14
oktay Basketbol Federasyonunu adam gibi göreve davet ediyorum 6 puan cezası 5 maç ceza birde para cezası ayrıca bu gibi davranış gösteren diğer takımlara aynı uygulama ve diğer konu aynı olayları tekrar eden takımı direkt alt kümeye yollayacaksın..EĞER BU ÜLKE BU SORUNLARI AŞMAK İSTİYORSA FUTBOL DAHİL ANA BABA KARDEŞ DEMEDEN ADAM GİBİ BASACAKSIN GİYOTİNİ ...yoksa hiç bir yere varamayız...eğer Hidayet bey ve ekimi bu olayı geçiştirirse yazıklar olsun..diğer konu hakemler..vivident "çiğne ve gülümse" bu slogana ne zaman teknik faul verecekler bekliyorum..gülümseyene teknik faul olmayana kasti faul utanmıyorlarmı acaba
04-12-2017 09:14
Fairplay Bu arada Guduric ve Thompson adım adım geliyorlar, hazırlanın, iki ay içerisinde burada şenlik olacak.
04-12-2017 07:00
Fairplay E G E H A N A R N A . . . 2.03 boyunda bir Oyun Kurucu, İyi ezberleyin bu ismi, 18 dakikada 18 sayı 2 Rebound 1 Asist 1 Top çalma. Yepyeni, gencecik, kendi mutfağımızdan, yeni yıldızımızın doğuşunu adım adım izlemek... Bin galibiyete değişmem (odeabankspor hariç) Türk kere Türk Egehan, iddiası olmaksızın lig 11.cisi olup bir Egehan'ı olmayanlara selam olsun, Türk oyuncu mu? Onu da biz yetiştireceğiz.
04-12-2017 07:00
Gerçek Komedi Muhtemelen steps nedir diye sorsalar Google'a bakmadan cevap veremeyecek ayardaki tipler gelip burada kendilerine ironi yaparcasına Gerçek Basket gibi nikler seçiyorlar ya, ben de en çok buna gülüyorum arkadaş... Basketboldan anlamadığı, ezbere futbol holiganı jargonuyla yorum bölümünü kirletme gayesi güttüğü o kadar açık ki... Muhtemelen kendisini çok başarılı bir algı ustası, süper trolleyici bir dahi olarak görüyordur bu zat. Tamam, troller yeri gelir insanları güldürmeyi de iyi başarırlar, doğrudur. Ama insanları güldürme eylemi gülünç duruma düşmekle gerçekleşiyorsa, ortada o gülünen şahıs adına oldukça üzücü bir durum vardır diyebiliriz.
04-12-2017 01:01
Sinan Trabzon seyircisi takımlarına ve basketbole zarar verdi. Bu şiddet tapınması daha ne kadar Trabzon'a zarar verecek? Belli ki spordan anlamayan ve olay çıkartmak isteyen bazı izleyiciler vardı salonda. Onca gerçek basketbolsevere, kadına, çocuğa yazık oldu. Ama zaten onların şiddete tapanlar için bir kıymeti harbiyesi var mı?
04-12-2017 00:41
elit 4 numara barış hersek Basketbolun Barış Güvercini Barış Hersek Bey'i çıkan olaylardan istifade etmek istercesine tekmelemeye kalkan taraftarı buradan şiddetle kınıyorum. Meyve veren ağacın taşlanmasına aşinaydık, fakat tekmelenmesine aşina değildik. Sizi öldürmeyen şey güçlendirir derler. Bugün malum süreçten Kırklarelili Channing Frye Barış Hersek de hiç kuşku yoktur ki güçlenerek çıkacaktır. Böylece dosta güven, düşmana korku salmaya da tam gaz devam edecektir. Diren ve efsane ol Barış Reis; şer odaklarına karşı tüm Trakya arkandadır!
04-12-2017 00:41
Deniz Öncelikle bu zorlu ortamda 119 sayı ve 29 fark ile galip geldiği için Fenerbahçe Doğuş'u tebrik ederim. Bu galibiyette, anlamsız saldırısıyla kendisini diskalifiye ettiren TS li oyuncu Obekpa ve sahaya yabancı madde atma vb. çirkin hareketlerle maçın seyircisiz oynanmasına sebep olan TSli holiganlarının da etkisi var elbette. Bu holiganlara maalesef gerekli cezalar verilmediği için bu olaylar da bitmiyor. Devletin bir an önce tedbir alması gerekir. Burada yorum yapan bazı holiganları basketten ayrı tutuyorum, onlar futboldaki fanatizmden besleniyorlar, basketbolla ilgileri yok, keşke buralarda hiç yorum yapmasalar.
04-12-2017 00:18
Henry Turner KupaBeyi zekâna hayran kaldım doğrusu!!!!
03-12-2017 22:07
zkayali Maçın başında holigan tribünde tezahüratı abiş hopikoğlu yönetiyordu. karşı tribünleri tezahüratlarına çağırıyordu. çocuklar kadınlar vardı maçta. tribünlerdeki nakarat: "a.na koyduğumun fenerbahçesi" idi. sonra ntv sesi kısmak zorunda kaldı. maçın baş hakemi bir kadındı. kadına saygısı olmayan çocuğa saygısı olmayan bir holigan şehrin bu ligde yeri olmamalıdır.
03-12-2017 22:00
Serdar Topaloğlu Maçın provake edildiği çok açıktı. Ben bilet kuyruğunda beklerken (ancak ilk periyodun sonunda maça girebildim) epeyce holigan taraftar biletsiz olarak salona alındı. Güvenlik önlemleri geçen seneki maça göre çok yetersizdi. Çok yazık oldu çoluk çocuk maça gelen taraftara. Ben de eşim ve çocuğumla maça gittim, ama çok utandım ortamdan.
03-12-2017 21:05
Yurdaer Utku Sitenin komedyeni bir de Baskonia'yı zorlanarak yendiğimizi yazmış. Sanırım bu komedyenin sayılarla arası pek iyi değil. Skordaki sayı farkına rağmen bunu söyleyebildiğine göre...
03-12-2017 20:38
Mad max Melih'e çalınan kastı faul ile Vesely'ye 3.çeyreğin başında ve 4. ceyrekte Egehan'a yapılan faulleri sportmenlik dışı faul çalmayan adamlara hakemlik yaptırana kabahat zaten. Şu maç gerçek hakemlerle oynansa fark 50 idi.
03-12-2017 19:55
mahmut trabzon basbetbol takimi derhal ligten men edilmelidir..her devasinda en ufak olayi nerdese ulkeler arasi savasa cevirmek isteyen gerici irkci en olemlisi ofke dolu bir insan toplulugu bu ulkeye yakismiyor ..bir kez daha gorduk bu toplum ofke kindarlik vede kaosla beslendigini...bilmiyorum tvler verdimi benim izledigim yerde salonu bosatlmaya yonelik anonsu yapilirken insanlari tahrik etmekle kalmayip vesely e serefsiz diyerek hitap etmesi hic hos olmadi.. bunun en azindan hukiki bir cezasi olmalidir fb yonetimini goreve davet ediyorum
03-12-2017 19:40
ballokum Ben şu aklı kıtlara haber yetiştiren FB'lileri anlayamıyorum. Adamalr siz sinir etmek için yazıyor, hınçla, kıskançlıkla, büyük bir hastalıkla. Vessley gibi taş düşecek başlarına. Ortada faul filan yokken, hafif teması bahen edip bir oyuncuya saldırmak ne oluyor? Bu vahşi oyuncuları sahada görmek istemiyoruz. Zaten TS vandalları için basketbol salonları intikam ve düşmanlık körükleme merkezleri. Basketbol ve futboldan analdıkları filan yok. Doldurulmuş kin yaratma kıtaları. GS taraftarı ile holiganlıkta yarışırlar ancak. Böyle seyirci ve takımları basketbolda görmk zulümdür.
03-12-2017 19:16
KingJames Tebrikler Fenerbahçem.. Hala kumpas yalanları peşinde uyuyan, bunu futboldan basketbola sıçratan holiganlara yüz selam, yüzlük oldunuz oturun hazmedin şimdi. Hani derler ya sen git abin gelsin ama o sizden beter.. Maç başladı Fenerbahçe basketbol dersi veriyor, karşı taraf biraz şans biraz 3. sayı savunmasının risk edilmesi sallabol ile ayakta kalıyor. Burada biraz basketboldan anlayan (kupasapı, gerçekuçuçular, dertbabaları vs değil) sadece Kostas Ahmet oyunlarına mest olurdu. Hakemler bu kadar küfüre nasıl sabrediyorlar diyordum TS li amatör oyuncu yardımcı oldu bu maçın bitmeyeceğini anladılar. Kaldı ki o a ana kadar faullerde TS lehine kararlar çıkarıp duruyorlardı. Geçen ne yalan söyleyeyim. İzmir'e para meselesinden gidememelerine üzülmüş hatta bu konuda bir yorum yazayım demiştim. Beter olun. Lütfen 2. lig dahil basketbol, voleybol ne varsa elinizi çekin. Belki bir iki siyasi , bir iki loca sattığınız adamlar geri çekilirde futbolda da görmeyiz umarım.
03-12-2017 19:16
Fairplay Genç takımımla bunlara 20 fark attıktan sonra bile bugüne kadar asla düştükleri duruma acımamıştım, hep içimde bir umut beslemiştim belki bir rekabet olur, bu da Türk Basketbolunu ayağa kaldırır diye düşünmüştüm. Ancak YOK, YOK, YOK... Umut YOK, rakip YOK, rakip seyirci hiç YOK. Bir tarafta umudunu "Pırlantamız" Jan Vesely'i tahrik ederek; ben vurayım ama o da bana vursun, ben de atılayım o da diyen bir mahalle zihniyetiyle bildik bileli "terör"den başka umudu kalmamış bir camia. Ve yandaşı, kankası, futboldan basketbola, kadınından erkeğine her alanda dökülen, üzerine sıradan basketbol yorumlarının bile yapılamadığı bir kulüp ve onun artık kendi takımını "TERKETMİŞ" ne yapacağını bilemeyen ve mahalle kavgasından umut devşirmeye çalışan seyircisi... Acımaktan başka çare YOK, biz be öyle yapacağız.
03-12-2017 19:11
Timity Burada yorum yazan arkadaşlar neden ortamı geriyor ya da ilk okul çağındaki gibi yorumlar yapıyor. Kupabeyi ve Gerçekbasket. fenerbahçe gerçekten hakem ile kazandığınu düşünüyorsanız iki şey var ya gerçekten basketbolu bilmiyorsunuz ya da art niyetlisiniz. Belki senin saçmaladığınız gibi biz 4 yıllık basketbol ekolumuz var ama o kıskandığın ekol 3 sene üst üste final four yapıp bir de avrupa şamppiyonu oldu. haklısınız sizi de anlıyorum küme düşmeye oynadığınız için anlayamazsınz.
03-12-2017 18:59
mroz Oss haklısınız ama malum sahıs macı elbette izlemedi. O bizim eglence kaynagımız. Gülüyoruz ona . Takılmayın lutfen pazar gunumuzu ve basketbolumuzu konusalım. Bakın Egehan bugun 18 sayı atmıs . Ahmet her gecen gun ilk 5 e yaklasıyor. Guzel pazarlar dilerim butun gercek basketbol severlere
03-12-2017 18:54
fb 1907 Vesely rol yapmışmış peki diyelim yaptı öteki niye gelip ona vurdu o zaman? Vurmasaydı kim dedi ona git rakibe vur diye? Kuyruk acıları çok olan takımların şakşakçıları yine laf olsun diye sallamışlar kendilerini daha da komik hale getirmişler...Bravo bıkmadan usanmadan aynen devam edin ki biz sizin gibilerşn zavallı hallerine daha çok gülelim...
03-12-2017 18:41
Hakan Fenerbahçeli değilim ama şu aşağıya yorum kısmına yazıp Fenerbahçe hakem ve federasyona sallayanlar adına utanıyorum.Veselye fiziksel temas etmeye hakkı varmı rakip oyuncunun? Kaldıki hücum faul değil hakemi aldatmaya yönelik hareket o oyuncuda gülüyor zaten yerde veselye bakarak eski Galatasaray oyuncusuda gelirken kaldırmaya oda gülüyor güzel oynadın der gibi alkışlıyor. Kaldıki utanmadan neler yazmışsınız bende maçı izledim tvden oyunculara soyunma koridoruna giden yolda tekme ve yumruk atmaya çalışan traftarlar gördüm siz bence basketbol seyircisi felan değilsiniz kınamak yerine bir holiganlık edası ile yorum kusmuşsunuz.Peki gecen sene efes maçında olanlar neydi? Veya daçka veya Karşıyaka maçında Beşiktaş maçında olanlar ne olucak o salonda?Şaka gibiler ciddi ciddi yoruma fenerbahçeye kin kusmuşlar bu holiganları kınamak yerine işte bence sizlerin kafasında insanlardır o sporculara saldıranlar.Fenerbahçe takımına çok geçmiş olsun.
03-12-2017 18:40
Demircan Bir lafım da gsli trolelre olacak. Yahu bu adamlar size iki hafta önce yüz sayı postaladı, bu maçta bunun intikamını alıyoruz ama yine de yaranamıyoruz. Daha ne yapalım size de mi 100 atalım. Pek öyle olsun
03-12-2017 18:35
Meral Kumsal Veselye sallayanlar ya taraflı yada samimi değiller yada basketboldan bir haberler.Birincisi söz konusu pozisyon hücum faul değil hakemi aldatmaya yönelik hareket salağa yatmayın.İkincisi bir oyuncunun bir oyuncuya fiziksel temasına düdük calıp oyundan atmıcakta ne yapıcak hakem?Neyin kafasındasınız Beşiktaşlıyım ama görünen köy kılavuz istemez.Maç başlamadan seyirci başlamıştı bu olay olmasa zaten küfürden boşalıcaktı 3 anons her an gelebilirdi.Küfüre sessizmi kalmalı idi hakemler?Biraz samimi olun ya eski federasyon zamanından alışkınsınız sanırım küfür edilince anons yapılmamasına.Hiç samimi gelmiyorsunuz fenerli değilim ama Fenerbahçe basketbol oynaya ligimizin eniyi takımı.Keşke bir iki obradovic daha olsa ülkemizde de oyun kurmayı öğrenen yerliler çıksa ortaya.Son olarak trabzonun Fenerbahçe yi yeneceğine seyirci ile inananlar varsa onların basketbol zekasına hayran kaldım.
03-12-2017 18:32
Sbm İşiniz gücünüz Vessely.. Adam itici olabilir ama sizin pivot larin yanında görevini yapan en iyi pivot. Siz Trabzon da ki seyirciden bahsedin. O taraftarı o salona sokan dan bahsedin.. Fenerbahçe takım olarak antrenman havasınıda kazandı. Siz neden böyle takım oyunu göremiyorsunuz kendi takımımızda ondan bahsedin.. Yok Ülker yok Doğuş spor muș..Takımıniz daki sponsor dan bahsedin..
03-12-2017 18:32
miller Oyuncularına ödeme yapamayan, taraftarlarının gerek futbol gerek basketbol branşlarında kendi takımlarına durmadan zarar verdiği,yönetim sorunlarının çok olduğu bir takımın avrupa'nın en iyi takımlarından ve son avrupa ve lig şampiyonuna karşı şansı olamazdı gerçekçi olalım. Fb'nin sistemi,savunması,hücum taktiklerine karşı oynamak kolay değil sonucta farkın gelmesi de normal. Ayrıca abuk sabuk,saçma sapan,basketbol ve akıldan uzak, odeabankspor gibi başarısız takımların kıskanç taraftarları olarak yorum yapanlar gitsinler başka platformlarda ağlasınlar !
03-12-2017 18:27
Sacit Salondaki kadın çocuklara üzüldüm en çok. Futbol holiganı vandallar Trabzonspor'un basketbol takımına en büyük zararı veren kesim oldu. İşin garibi buradaki bazı yorumcular bunu gayet rahatça pişkince görmezden gelebiliyor ve hala yumruk yiyip yere düşmüş bir oyuncu üzerinden garip çıkarımlar yapabiliyor. Bu ülkenin en büyük sorunu bu değil mi zaten? Herkesin tek derdi kendi çıkarları adına eyyam yapmak olmuş...
03-12-2017 18:26
Fairplay ÖNEMLİ NOT: Teknik bir hatadan dolayı bugün gerçek adımla buradayım, duyurulur. Trakyalı...
03-12-2017 18:24
Mert Pehlivan Tebrikler Fenerbahçem. Sporun katili Trabzonspor ve Türk hakemlerine güzel bir ders oldu. Tiyatrocu Vasiluskas olmayan hücum faulu çaldırdı hakemlere ardından basketbol bırakın spordan anlamayanlar olaya dahil oldu. Tamamen Ts lehine hakem kararları olmasına rağmen gerekeni yaptı takımımız. Vesely e karşı özellikle rakipler rolünü güzel oynuyor. Her türlü tahrikte ve daha Vesely onlara değmeden oyunculuğa başlıyorlar. Hakemlerde buna çanak tutuyor
03-12-2017 18:21
Fairplay 1 delil ile 40 alimi yendim, 40 delil ile 1 cahili yenemedim, Mevlana. Her zaman söylerim; Bu ülkede bir büyük bir de küçücük bir takım var, Fenerbahçe ve Anti Fenerbahçe. Bu ülke basketbolunun gerçek bir rekabete ihtiyacı var ama ne yazık ki artık umutlarımızı tükendi. Raakiplerimiz teslim bayrağını çekmiş, bir spor teröründen medet umuyor, YAZIK... Basketbolda hükümette, muhalefette artık sadece FENERBAHÇEDIR...YAZIK Kİ NE YAZIK...
03-12-2017 18:20
Fenerist Bir takım vardı ÇILDIRIN ÇILDIRINNN! diye birsloganı vardı eskiden neyazıkki döndü dolaştı kendilerine döndü slogan artık hakikaten o safhaya geldi olay kendi takımlarını bırakıp sadece bizim maçları takip edip ergen yorumlarla kendilerinle oynayıp!! mutlu olmaya çalışıyolar.
03-12-2017 18:20
dincer Tabi şimdi burada bir günlüğüne tsli olmuş malum takımın holigan futbol taraftarları kendi salonlarında da kırk dakika küfrettikleri için, Vesely-Obekpa arasında yaşanan olaya kadar olup bitenlere hiç değinmemelerini normal karşılamak gerekiyor. Basketbol adına aşılması gereken en mühim problemin basketsever görünümlü futbol holiganları olduğunu da hem trabzon salonundakileri hem de buradaki bazı yorumcuları görünce çok daha iyi anlayabiliyoruz.
03-12-2017 18:20
oss bu maçı nereniz le seyrettiniz! adam hiç konu içinde değilken arkadan kopup gelip Vesely'e konduruyor ki ortada büyütülecek hiç bir şey yok, maçı mahvediyor takımının ağır bir yenilgi almasına neden oluyor suçlu Vesely öylemi? hadi oradan be
03-12-2017 18:20
Vesely Airlines Türlü branşlarda gelene geçene yenile yenile bir hal olmuş gsli trollerin dengesi, yapmaya kalktıkları komik algıcılıktan da görülebileceği gibi iyice bozulmuş. Şu KupaBeyi ve Gerçek Basket niklerini kullanan arkadaşın, bu kadar boş beleş işlere adayacak derecede sahip olduğu o zamanı çok daha hayırlı işlere harcamasını diliyorum. Gerekirse bu doğrultuda iş ve işçi bulma kuyumuna da başvurmayı deneyebilir.
03-12-2017 18:14
Ant Her sene aynı tatava!! basketbolla alakası olmayan (salondaki pırıl pırıl insanları tenzih ederim. )belliki futbol fanatikleri salonu güya atmosferik bir havaya büründürüp hava atışıyla beraber konfeti süsü verilmiş herbiri orta boy taş ağırlığındaki yazarkasa fişlerini sahaya fırlatarak kendi oyuncularını dahi yaralama riskine girerek amaçlarını belli etmişlerdir. Bunun ayıbıda utancıda onlara yetermi utanırlarmı bilmem zira buşehirden geçerken takımımız aracına kurşun sıkılmıştır, failleride ortada yoktur cürümlri ve hadlerini bilmeden Fenerbahçe kulübünü kendine rakip görmektedir ve düşmanlık beslemektedir, ama sportif sonuçları herzamanki ve bugünki gibi hep hüsran olacaktır. Bu olaylar maalesef artık bu şehirin spor kültürü bilgisi ve centilmenliğini taşımadığını kanıtlamıştır...
03-12-2017 18:14
Sertmama Dünyanın en haset ve hatta hasetinden zihinsel fonksiyonları zarar görmüş insanları sanırım benim güzel ülkemin insanlarıdır. Bütün Avrupa Fenerbahçenin Avrupanın en iyi 2 takımından biri olduğunu kabul ediyor. Bizim şaşkınlar burada hakem federasyon Vesely muhabbeti yapıyorlar. Allah size akıl fikir versin...
03-12-2017 18:13
Hakan Cengiz Ha ha ha ha, baskebolsever görünümlü, hatta Fenerbahçeli görünümlü Galatasaraylılar üşüşmüş hemen. Kıskanmayın gençler, çalışın, çok çalışın belki bir gün siz de ulaşırsınız bu takımın ulaştığı yerlere. Fenerbahçe diye yazılır Euroleague şampiyonu diye okunur! Euroleague şampiyonu!
03-12-2017 18:12
suat yahu biz burada 100 kusur sayi yedikleri tsden gsliler adina rovansi aliyoruz, gsli troller ise gelip bize tesekkur edeceklerina hala laf atmaya algi kasmaya calisiyorlar. yok arkadas, bu gslilere iyilik falan yapmayacaksin :)
03-12-2017 18:08
zkayali odeabanklılar sizin işiniz erman hocanız gidin onun sayfasına yazın. bu sayfaları varlığınızla kirletmeyin.
03-12-2017 18:07
trakyalı1907 Tebrikler ,süper galibiyet Fenerbahçem
03-12-2017 18:07
Fairplay Şimdi Thompson-Guduricçi trolcü kuluçkada, mor yumurta yumurtlamaya çalışacak. Sorun şu ki yumurta mor da olsa sonuçta yumurta işte. Bir Mevlana sözü okudum dün burada, 1 delille 40 alimi yendim, 40 delille 1 Cahili yenemedim...
03-12-2017 18:05
Kazusz TBF bu maçta Fenerbaceye ve Vesely'e en ağır cezayı vermezse artık onlarında fenerli olduğu tescillenmiş olur
03-12-2017 18:02
Enes Vesely artık git takımdan. Ekpe Udoh geri gelsin
03-12-2017 18:00
hasan Önemli bir deplasmandan farklı galibiyet çıkarmak güzel.Özellikle Egehan ve Ahmet'in performansları gerçekten etkileyici idi.İnşallah böyle devam ederler.
03-12-2017 18:00
Gerçek Basket Tebrik Ederim Fenerbahçe Doğuş.. Hakemlerle maç kazanma istikrarınızı takdir ediyorum. Dünya üzerinde hakemlerle maç kazanma konusunda bu kadar istikrarlı bir takım yoktur.. Bu arada Vesely'e Oscar ödülü vermeyi unutmayın
03-12-2017 18:00
ariel Senegal'in Mandingo kasabası dahi trabzona kıyasla çok daha medeni bir yerdir, yeter artık, 1 değil, 2 değil, 3 değil, bu kentte sporun yasaklanması gerek.
03-12-2017 17:58
KupaBeyi 4 Yıllık Basketbol tarihinde ilk defa Baskonia gibi bir "EKOL" takımı zorlanarak deplasmanda Mağlup eden F.DoğuşSpor, Trabzonspor deplasmanına yorgun olarak çıktı.. F.DoğuşSpor bu maçı kazanamayacağını 2. Çeyreğin sonlarına doğru anlamıştı.. Hemen birşeyler yapmalıydı.. Taraftarını ve Rüzgarı arkasına almış Trabzonspor'u bir şekilde durdurmalıydı ve Maçı kendi lehine çevirmeliydi (!). Tam o sırada Oscarlık Film Oyuncusu Vesely yine her maçta olduğu gibi birkez daha sahneye çıktı.. Ve Oscarlık bir oyun oynayarak kendini yere atıp Tribünleri tahrik etti.. Başka Çareleri yoktu Çünkü başka Türlü kazanamazlardı biliyorlardı. Ve "Türkiye Fenerbahçe Basketbol Federasyonu" Hakemleri fırsat bu fırsat diyerek tribünlerin boşaltılmasına karar verdi. Allah Allah nerden çıkmıştı bu karar şimdi ? Tabiii yaa biz alışkındık F.DoğuşSpor maçlarında hakemlerin rakip takım taraftarlarını boşaltılmasına.. Çünkü Federasyonun ismi "Türkiye Fenerbahçe Basketbol Federasyonuydu" kimi kime şikayet edeceksin ?
03-12-2017 17:58

Yorum Yazın


Tweetlerimiz