Fenerbahçe'den büyük zafer - Okul: Kazanmak içi her şeyi yaptık
10.01.2018 - 22:21

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, bu sezon grupta Ekaterinburg'u hem deplasmanda hem de evinde yenerek önemli bir başarıya imza attı.

Sarı Lacivertlilerin Başantrenörü Fırat Okul, Ekaterinburg karşısında elde edilen 80-77’lik galibiyetin ardından FB TV’ye açıklamalarda bulundu.

Oyuncularını tebrik eden Okul, “Çok mutluyuz. Zor bir gündü. Uzun oyuncularımız faul problemi yaşadı. Kia’dan istediğimiz verimi alamadık. Ne zaman oyuna girse fauller çalındı. 4 kısayla oynadık. Kazanmak için her şeyi yaptık. Oyuncularım bu inancı sahaya yansıttılar. Maçın sonucu ne olacağı belli değildi. Hatalar yaptık ve yaptırdık. Oyuncuların hepsini tek tek tebrik ediyorum. İyi bir galibiyet. Grupta hala işimiz zor. Takviyelere ihtiyacımız var, yönetim elinden geleni yapıyor. Genç bir takımız. Bugün oyuncularımız ellerinden gelenin en iyilerini sahaya yansıttılar." dedi.

Yorumlar


Kaya Uzun skorer kesinlikle şart kısadan önce bunu halletmek gerekir
11-01-2018 11:39
YELDEĞİRMENLİ Fırat hocam tebrikler. Takımın mücadele ve yenme isteği çok iyi idi. İnşallah iyi bir gard gelir; yoksa maalesef tükenmiş Birsel'le, kendini kaybederek körleme dalış yapan Pelin'le, henüz tam dengesini bulamamış Ayşe ile işimiz zor. Aman hocam takımı oynatırken dikkatini kaybetme. Türk koç olarak beklentimiz yüksek. Bu beklentileri komplekse kapılıp yok etme.
11-01-2018 11:12

Yorum Yazın


Tweetlerimiz