Fenerbahçe'de oyuncuların maç öncesi görüşleri
19.05.2017 - 15:44

Final Four öncesi Fenerbahçe'li oyuncular görüşlerini Euroleague'e paylaştı.

Nikola Kalinic:

"Bu benim 2. Final Four'um, bazı takım arkadaşlarımın ise 3. Final Four'u. Bizi Yarı Final'de neyin beklediğini biliyoruz. Tüm takımlar tecrübeli. Sakin kalıp, en iyi oyunumuzu oynamalıyız. İstediğimiz gibi oynarsak kazanacağımızı biliyorum. Taraftarlar hakkında çok düşünmüyoruz, maçı kazanması gereken bizleriz. Bunu yapmak zorundayız."

Pero Antic:

"Herkes yarı finallerde tecrübenin büyük bir rolü olduğunu düşünür, ancak savaşmak da gerekiyor. Bu ölüm kalım maçı, herşeyinizi vermeniz gereken maç, aksi taktirde elenirsiniz. Geçtiğimiz yıldan öğrendiğimiz üzere, skorda geriye düşüp, geri gelmek için enerjimizi harcayamayız. Taraftarımızdan aldığımız enerjiyle besleniyoruz. Salonun dolu olacağını ve coşkuyu hissedeceğimizi biliyorum." 

Bobby Dixon:

"Oldukça heyecanlıyız ve 2 haftadır hazırlanıyoruz ve şimdi maça hazırız. Her detaya çalıştık. İyi oynamak zorundayız, iyi savunma yapmalı ve tabi ki onlardan daha çok sayı atmalıyız! Bana kalırsa bu seviyede savunmaların ön plana çıktığı bir maç olacak."

Luigi Datome:

"Her maç farklıdır, ancak eğer Madrid'i tekrar 60 sayıda tutabilirsek, bu bizim için iyi olacak. Bu maç daha farklı olacaktır, sahada karşılaşacağımız her senaryoya hazırlıklı olmalıyız. Real Madrid'e tam anlamıyla odaklandık. İyi bir takımlar, çok iyi ve tecrübeli oyunculara sahipler. Final Four'da pek çok kez bulundular, pek çok mücadeleye dahil oldular. Taraftarımızın bizim adımıza itici güç olacağını bildiğim için ve bu harika hafta sonunun bir parçası olduğum için mutluyum."

Yorumlar


ezd Kusura bakmayın, kadrolu dokunulmaz trolünüze cevap veriyor ama yayınlanmıyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı sitenizden ve trollerinizden ÖZÜR DİLEMİYORUZ.
20-05-2017 19:14
LEONS BİR FB Lİ OLARAK ÜLKER BASKET TAKIMI OYUNCULARINI, BEDAVA EUROLİG BİLET HAKKINI VE STAD VERDİKLERİ İÇİN ÜLKER GRUBUNA, FİNAL FOURU İSTANBULA ALDIKLARI VE MADDİ DESTEKLERİ İÇİN DOĞUŞ GRUBUNA, LİG FİKSTÜRÜ DESTEĞİ İÇİN FEDERASYON BAŞKANINA TEŞEKKÜR EDERİM..
19-05-2017 17:47
Bülent FB kesin favori, Real iyi bir takım ama FB karşısında şansı yok. Şampiyonluk yüzdeleri ise ` FB, % CSKA, Real Madrid , Olympiakosun şansı bulunmuyor.
19-05-2017 17:42
selim Final Four'da maçın (ya da maçların) nasıl kazanılacağı ya da neler yapılması gerektiği konusunda herkesin bir görüşü olacaktır. Öncelikle de teknik kadro ve oyuncuların tabii... Gösterinin yıldızları onlar çünkü... Ama eşit koşullarda ve adil yönetim altında bir Final Four oynanırsa, kimin kazandığı çok da önemli değil. Dört takım da Avrupa'nın en büyüğü çünkü... ÖNEMLİ OLAN HEP BU SEVİYELERDE OLABİLMEK... Fenerbahçe, F-4'te bulunmasının tesadüf olmadığını herkese gösterdi. Son 3 yıldır buradayız. Bu yıl sonuç ne olursa olsun, gelecek yıl da yine F-4'te olacağız. Tek üzüntüm, kadroda, daha çok süre ve daha etkin rol alan daha çok Türk oyuncunun olmaması... Yine de sonuç ne olursa olsun, Fenerbahçe'ye şimdiden teşekkürler...
19-05-2017 17:20

Yorum Yazın


Tweetlerimiz