Fenerbahçe'de Nunnally sahalardan 1 ay uzak kalacak
06.01.2018 - 13:51

Turkish Airlines EuroLeague 16. hafta maçında Baskonia'yı ağırlayan Fenerbahçe Doğuş'ta maç esnasında talihsizlik bir sakatlık geçiren James Nunnally'nin durumu belli oldu.

Yıldız oyuncunun yapılan sağlık kontrollerinde genel olarak herhangi bir sorunu rastlanılmazken, düşmenin ardından sol ek tarak kemiğinde kırık oluştuğu belirtildi. Nunnally'nin sahalardan 1 ay uzak kalacağı tahmin ediliyor.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın başarılı oyuncusu James Nunnally, Baskonia maçında yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle mücadeleyi tamamlayamamıştı. Oyuncumuzun dün gece başlayan sağlık kontrolleri tamamlanmış ve sporcumuz tedavi gördüğü hastaneden taburcu olmuştur.

James Nunnally’nin yapılan tüm kontrollerin ardından genel sağlık durumunda herhangi bir soruna rastlanmamıştır.

Ancak yapılan detaylı kontrollerde sporcumuzun, yaşadığı düşüşe bağlı olarak sol el tarak kemiğinde kırık tespit edilmiştir. Nunnally’nin sahalara dönüş süresinin yaklaşık 1 ay olması beklenmektedir.

James Nunnally’nin herkesi korkutan talihsiz sakatlığı sonrası oyuncumuza destek mesajları gönderen tüm taraftarlarımıza; aynı zamanda geçmiş olsun mesajlarını ileten tüm takımlara, sporculara ve sporseverlere teşekkür ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü"

Yorumlar


Sidu Coook kotu dustu, boynu bile kirilabilirdi. Acil sifalar
08-01-2018 14:53
hüseyin Bir ay sahalardan uzak , bir ayda da ancak forma girer. Can sıkıcı durumlar daha da artıyor .
06-01-2018 18:20
Fenerlee cok gecmis olsun talihsiz bir an en kısa zamanda takıma dönmeni bekliyoruz sniper james..
06-01-2018 16:44
Baba Acil şifalar. Daha önce ďöner diye tahmin etmiştim, bir şeyi olmasa bile çok ciiddi bir yumuşak doku zedelenmesi var demek ki. Ayrıca psikolojik boyutu da var işin tabi. Tekrar geçmiş olsun
06-01-2018 16:39
Basketbolumdan Uzak Dur büyük tehlike atlattı. bununla kurtulduğuna şükretmemiz gerek. acil şifalar.
06-01-2018 15:51

Yorum Yazın