Fenerbahçe'den EuroLeague'de 6. galibiyet
13.12.2017 - 19:50

Kadınlar EuroLeague B Grubu 8. hafta maçında Fenerbahçe, Nadezhda Orenburg'a konuk oldu.

İlk yarısı 33-33 eşitlikle tamamlanan maçta Fenerbahçe, üçüncü çeyrekteki etkili oyunuyla 45-53 öne geçmeyi başardı. Sarı Lacivertliler karşılaşmayı 64-66'lık skorla kazanarak grubundaki 6. zaferine ulaştı.

Fenerbahçe'de Kia Vaughn 15 sayı 10 ribaund 1 asistle double dobuel yaparken, Aerial Pwers 12 sayı 4 ribaund 1 asist, Kelsey Plum 10 sayı 2 ribaund 1 asist üretti.

Orenburg adına öne çıkan isim ise 20 sayı 10 ribaund 2 asistle double double yapan Brionna Jones oldu.

Yorumlar


sabutay Fairplay, bayan basketbolda yabancı sınırlaması var yerli oyuncular aşırı ücret alıyorlar ve elde edilen başarı hiç yok, (ne kadar harcarsan harca takım elde ettiği en iyi derece 2.lik), sen ya o takımın oyuncususun ya da yakını, obra deyince 10 dakika dur NUNNALLY, JAMES geçen sene nasıldı şimdi nasıl, aynı şekilde NIKOLA KALINIC, JAN VESELY, bogdanoviç, AHMET DUVERIOGLU, ilk geldikleri zaman ile şimdi arasında ne fark var ve eminim THOMPSON,GUDURIC seneye patlama yapacaktır, anlamadığın nokta bayanlara kamyonla para harcandı ve harcanmaya devam ediyor bir tane üstteki isimler gibi neydi ne oldu diyeceğin tek isim yazarmısın ama yine yakındoğudan uzakdoğuya kadar her alanda yine dökülecekler,
14-12-2017 19:43
duzilla Tebrikler... Her geçen gün üzerine koyarak gelen ve kazanma alışkanlığı olan bir takım oldular .
14-12-2017 14:43
Fairplay Kankamıza bak ya helal olsun, duygularımıza tercüman. Birader bugün saat 4 gibi Develi'de buluşalım, adettendir, belki iki kadeh bir şeyler parlatır oradan da şubeyi kapatmaya gideriz, sonra da dooğru Ataşehir'e, Guduric ve Thompson'u da kovar oyuncu seçmeyi beceremeyen Obra'yı bir güzel fırçalarız cila olsun babından. İnsan böyle harbi Fenerlilerin olduğunu bildikçe gurur duyuyor valla. Sana feda olsun, yetmezse bizde şube çok, gerekirse hepsini kapatırız, Dünya Şampiyonu Ramil Guliyev’i de bağlarız Büyükada’da at arabasına görür gününü, koşsun boynunda ALTIN Madalyasıyla bi aşağı bi yukarı. Fenerbahçe seninle gurur duyuyor kardeşim. Yapmayan cimbomlu olsun mu?
14-12-2017 04:53
Fairplay Sabuntay sen takma kafayı böyle işlere, erkek takımının paraya ihtiyacı falan yok, hatta fazlalıklar var, bak artık Kalinic’te sahada olacak, sakin ol, yarın akşam Guduricle Thompsonu kovarsın biraz rahatlarsın, tatmin olmayacaksan mesela Beşiktaş var, onlar dünden razı şube kapatmaya, destek çık, hem sen bir şube kapatmış olursun hem de onlara kıyak olur, winwin yani, bir de tam inandırıcı olsun diye Fenerbahçe’nin adını yazarken duygularına asla yenilme, bu kripto trolcülük sandığın kadar kolay değil, “F”yi büyük harfle yaz, kupabeyi, mahmut, trakyalı1907 ve diğer!!!!!!!!!!!! arkadaşlara çok selam, hayırlı troller.
14-12-2017 04:15
Fairplay En büyük körIük, nankörIüktür. Hacı Bektaş-i VeIi
14-12-2017 03:48
Fairplay İnsan uIaşamadığı her şeyin deIisi, uIaştığı her şeyin nankörüdür. MevIana
14-12-2017 03:47
KingofFlorya Valla ne güzel olur şube kapansa bize konuşacak konu çıkar, bizim tarafta yaprak kıpırdamıyor da.
14-12-2017 03:46
gsforeverandever Güya biz de hedef küçülttük ama ne küçülme! yakında görünmeyeceğiz. Bir arkadaş şubeyi kapatalım demiş, kardeş nankörlük etme sen şubeyi kapatacaksan bizim kulübü kapatmamız gerekir.
14-12-2017 03:44
Fairplay GENCECİK, UMUT DOLU TAKIMIMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ. Bu bize tarihimizin mirasıdır, Dünyanın en Büyük Spor ve BASKETBOL Kulübü olmanın getirdiği sorumlulukta budur. Avrupa Şampiyonu Takımımızın kulübe maliyeti SIFIRDIR, BEN BU KULÜBÜN SAHİBİYİM, KIZLARIMIZA HER KURUŞ KURBAN OLSUN, DİĞERLERİNE BAHŞİŞİMİZ OLSUN. CEHENNEM DONANA KADAR KADIN BASKETBOL TAKIMIMIZ VAR OLMAYA DEVAM EDECEK. Burası florya değil, kapatacağın branş iki haber üstte.
14-12-2017 03:21
Fairplay Gördüğüm en cesur koç Fırat Okul'dur. Helal olsun, kazanmak için Plum'a sonuna kadar sabretti, Cora ile oynasa 15'le yürüyerek maç kazanırdı. Takım gerçek bir takım olma yolunda hızla ilerliyor, umutlarımız her geçen gün artıyor. Zaten iki oyuncu daha alsan sahada Türk Milli Takımı olur. Fenerbahçe Türkiye'dir.
14-12-2017 03:20
Oktay Öncelikle bu takımın basketbol adına ne oynadığını bana izah edecek olan var mı acaba? Arkadaş bu takım nasıl oluyorda bu oyun ile iki kulvarda ikinci hala çözemedim.. Bir koç düşünün mola almış 8-0 seri yemiş sayı atamıyorsun set çizeceksin mola dönüşü iki top çevir hooop plum üçlük sallıyor girmiyor.. Ya bu koça bende ilk başta güvendim ama asla iyi bir taktisyen değil bu takımın koçu kesinlikle değil Ydü ile aramızdaki fark yabancı secim leri onların bizim yabancı lardan daha iyi yabancıları var daha önceki yazılarımda yazdığım gibi bu takım mevcut oyun ile şampiyonluğu rüyasında bile görmesin bu takımın 5 numaraya 3 numaraya ihtiyacı var ve takım başıboş serseriler gibi savunma ve hucum yapıyor şiir gibi dediğimiz hızlı ve kolay basket nerede ise hiç yok.. Yazık ben matoviç gibi center penny Taylor gibi 2-3 oynayan ve direkt potaya zorlayan ve işi bilen oyuncuyu istiyorum yoksa bunlardan bir cacık olmaz
13-12-2017 23:40
sabutay fenerbahçemizin bayan basketbol bölümü kapatılmalı harcanan paraya yazık, işte buraya yazıyorum en iyi ihtimal 2.olacağız her zaman ki gibi, bayanlara harcanan para erkek basketbol takımına kaydırılmalı, bayanlarda ise sadece altyapıdan oyuncularla oynayarak ülkeye hizmet edilmeli malum özellikle bayanlarda oyuncu yetiştiren takım çok az
13-12-2017 22:16

Yorum Yazın


Tweetlerimiz