Fenerbahçe'de 4 isimle yollar ayrıldı
10.07.2019 - 16:48

Yeni sezon yapılanmasını sürdüren Fenerbahçe Beko'da Erick Green, Barış Hersek, Yordan Minchev ve Ahmet Can Duran'la yollar ayrıldı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, 2019-2020 sezonu kadro yapılanması çalışmalarını sürdürüyor.

Bu çalışmalar kapsamında; ekibimizin yeni sezon kadrosunda, bu sezon sonunda sözleşmeleri sona eren Erick Green ve Barış Hersek’in yanı sıra, sözleşmelerindeki önümüzdeki sezona ilişkin uzatma opsiyonları kullanılmayan Yordan Minchev ve Ahmet Can Duran yer almayacaktır.

Fenerbahçe formasına dört sezon boyunca hizmet eden ve bu süreçte elde edilen birçok önemli başarıda katkısı bulunan Barış Hersek’e, Ekibimize geçtiğimiz sezon dahil olan ve kısa oyuncu rotasyonunda en değerli parçalarımızdan biri haline gelen Erick Green’e, Altyapımızdan yetişen Ahmet Can Duran’a ve ekibimize genç yaşta dahil olan Yordan Minchev’e, Fenerbahçe Beko forması altında vermiş oldukları emekler için teşekkür eder; tüm sporcularımızın kariyerlerinde açılacak yeni sayfaların kendileri için hayırlı olmasını dileriz."

Yorumlar


sporsever Aşağıdaki topluluk taraftar olsaydı böyle kötü bir oyuncuya niye 4 yıl para ödediniz, dolgu maddesi ihtiyacı mı vardı ? Ne tezgah dönüyor ? diye hesap sorardı. Daha da bilinçli olsa milli takımda 3'lükler sallayan KSK'lı bize gelince topu bile tutamaz oldu, bu mu "oyuncu geliştirici koçluk", antreman salonunda neler döndü dört yıl diye yönetimin yakasına yapışırdı. Fakat aşağıdakiler taraftar değil……. Dünyanın neresinde görülmüş kendi oyuncusuna hakaretler yağdırmayı iş edinmiş taraftar topluluğu ?
12-07-2019 23:08
levent av ilk 2 yıldan sonra 2 yıllık daha sözleşme yapmak vede hiç oynatmamak... onu kastediyor herhalde :)
11-07-2019 15:10
hakan Sevgiler elit 4 numara.
11-07-2019 13:42
erkan elit 4 numara barış hersek, basketdergisi.com'un trolü.
11-07-2019 11:48
haplo @elit 4 numara barış hersek bu haber sonrası burada olacağını sanırım bu siteyi takip edenler biliyordur, şuana kadar tüm yorumlarını zevkle okudum büyük renk kattın! Barış gitmiş olsa da, yeni sezonlarda aday/adaylarını dört gözle bekliyoruz takımdan, yeni yerli bir 4 numara yolda gibi örneğin bu sene...
11-07-2019 11:36
vincent poirier golden state ve cska moskova barış hersek'i istiyor
11-07-2019 08:16
elit 4 numara barış hersek Görüldüğü üzere bunca yıldır en kutsal misyonun adamı olduğu belirli zümrelerce defaatle inkar edilen Trakyalı Kupa Mıknatısı Barış "The Chosen One" Hersek adına yürütülen menfi kampanyalar, sonunda amacına ulaşmış ve son yıllarda ülkemizin basketbol lokomotifi haline gelmiş Fenerbahçe Erkek Basketbol takımı ile Basketbolun Genç Gurusu Barış Hersek Bey'in yolları kanaatim odur ki "sehven" ayrılma aşamasına evrilmiştir. Zannedilmemelidir ki işbu "winner"lık davası burada yarım kalmıştır... Fenerbahçe'nin Barış Hersek öncesi dönemine ve Barış Hersek sonrası dönemine bakıp da salt farkı görebilen herkes, zaten bu yolculuğun daha çook başka maceralara gebe olacağının farkına zaten varabilecektir. Şüphesiz ki; takımlar değişir, kader değişmez. Barış Hersek demek, winnerlığın kader ile aynı düzlemde birleşmesi demektir. Barış Hersek markasını bünyesine dahil etme şansına nail olacak yeni takımı şimdiden kutluyorum.
10-07-2019 20:02
Gokyuzu Yaf anlamadığım şu,herkes barış Hersek’i eleştiriyor ,herkes 4 yıldır benchte oturuyor sadece antrenmanda as oyuncuları formda tutmak için değerlendiriliyor diyor.iide şimdi Fenerbahçe’nin yedek beşi zaten ligde ilk 8 e girer .eee şimdi adam çok yorulmadan efor sarfetmeden hem cukkasını alıyor hem şampiyonluklar kazanıyor hemde eurolig maçlarından dolayı Avrupa’yı geziyor .hangi takım ona bu fırsatları verebilirki
10-07-2019 18:49
Doğu Can Efes'in yerinde olsam hemen Barış'ı alır seneye tüm kulvarlarda şampiyon olurdum.
10-07-2019 18:21
Kamil Mataracı Güle güle yüzüklerin efendisi...
10-07-2019 17:24

Yorum Yazın