Fenerbahçe tribünlerinden Ataman'a büyük ayıp
19.05.2019 - 23:41

Turkish Airlines EuroLeague 2018-19 sezonu final mücadelesinde Anadolu Efes, CSKA Moskova'ya 83-91'lik skorla mağlup olurken, karşılaşmanın son anlarında Fernando Buesa Arena tribünlerinde hoş olmayan görüntüler yaşandı.

Bir grup Fenerbahçe taraftarı Ataman'a "mola alsana" tezahüratı yaparken, Ergin Ataman bu duruma tepki gösterdi. Anadolu Efes ve Fenerbahçe taraftarı arasında da gerginlik yaşanırken, salonda bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç olay yerine gelerek taraftarları yatıştırdı.

Yorumlar


LÜZUMSUZ BASKET DERGİSİ BASKET DERGİSİ YAZARI, ASIL AYIP OLAN BÖYLE BİR BAŞLIK YAZMAN.
21-05-2019 14:58
Ertan Ürkmez Yine bir hamaset yine bir popülizm almış başını gitmiş, sevgili insanlar; saygı hak edilir, kişilk ve karaktere saygı gösterilir. Aynı ülkenin nüfus cüzdanını, pasaportunu taşıyor olmak bir hak ediliş değildir. İnsanlara karşı olan davranışımızı doğarak elde ettikleri kimliklere göre belirleyecek değiliz. Durup durup hamaset üzerinden vurmayın.
20-05-2019 18:58
BİROL Fener taraftarı '' mola alsana dedi'' ergin ataman onlara dönüp '' .... çocukları '' diye bağırdı, bu adamı hiçbir zaman sevmeyeceğizz.
20-05-2019 15:49
Fenerlee fenerbahce taraftarı olarak efesin basarısıyla her zaman gurur duymus aydın örs dönemlerinden günümüze basketbolun lokomotifi olan efes kulubüne her zaman saygı duymusumdur ama ergin atamanın fenerbahceye olan düsmanca tutumu yüzünden tüm bu gelismeler yasanır haldedir ve site adminlerine birsey sormak istiyorum mola alsana tezahüratına karsılık tribünlere dönüp küfür edip tahrik eden tv görüntüleri olan ataman hakkında neden konu acmıyosunuz acaba?
20-05-2019 13:50
hakan Finalde "mola alsana" tezahuratı çok yanlış; ama onun yerinde başka bir Eurolig koçu olsaydı reaksiyon vermezdi. Olay fazla abartıldı. Çoğu Fenerli Ataman'ı sevmez, bazı Fenerliler de en büyük rakibi Efes'in başarılı olmasını istemeyebilir. Sosyolojik anlamda bunda şaşılacak, abartılacak bir şey yok. Gönül isterdi ki Türk toplumu olarak her zaman birbirimizi tutalım; ancak toplum olarak o kültürel olgunluktan uzağız. Ataman'ın verdiği reaksiyonlar ve fazla konuşması birleştirici değil.
20-05-2019 10:25
Sinan Gene bir Fenerbahçeli olduğumun altını çizerek bazı Fenerbahçe seyircilerinin yaptığını yanlış bulduğumu ifade etmek istiyorum. Ne yapılmak isteniyor? Ergin Ataman'ın hiç politik olmayan karakteri sürekli tahrik mi edilmek isteniyor. Sonuçta ortaya çıkan durum Ergin Ataman'ın Fenerbahçe'ye karşı motive edilmesinden başka bir şey değil. Böyle bir ”kan davası”nı hiç mi hiç doğru bulmuyorum. Futbol sahasındaki verimsiz ve kısır rekabeti buraya taşımayalım. Basketbol bazı kısır çekişmelerin olmadığı, karşılıklı saygının daha fazla olduğu bir spor dalıdır. Seyircisi daha eğitimlidir. Nitekim pek çok Fenerbahçeli de maçta Efes'i destekledi. Doğru tavır budur. FB Başkanı Ali Koç'un tavrı son derece yerindedir. Son söz de Ergin Ataman'a. Sayın Ataman kendi oyuncunuzu motive etmek için lütfen bu gerginlikleri kullanmayın. Daha büyük resmi görmeye çalışın ve bir grup taraftarla ”dalaşarak” basketbolun karşılıklı saygı ortamının zedelenmesine izin vermeyin. Lütfen.
20-05-2019 09:55
petsy Biz Türk Milleti adam olmayız arkadaş. Kendi canından kanından bir Türk hoca hem de 19 Mayıs gibi anlamlı günde çıkmış Avrupa Kupasını Türkiye'ye getirmek için mücadele veriyor. Sen de kendi egolarını tatmin etmek için çıkıp küfür edeceksin, tahrik edeceksin, kızdıracaksın, sinirlendireceksin. Soruyorum size böyle yapmakla elinize ne geçti. Düşmanı dışarıda aramaya gerek yok arkadaşlar. İçimizdeki düşmanlar bize yeter de artar. Yazık. Çok çok yazık.
20-05-2019 09:54
Emir Batu Ergin Ataman; F4 öncesi tüm biletlerin eylül-ekim aylarında Fenerbahçeliler tarafından alındığını biliyordu. Fenerbahçe ilk 5 oyunccusundan 4 ü sakatlandığında ( kalinic-Datome- Vesely-Lauvergne) yenebileceklerini düşünerek Finalde Fenerbahçe ağırlıklı bir tribünde tepki almamak ve destek almak için şirin gözüktü. amacı buydu. hiç bir Fenerli Ergin Ataman'ı sevmez. sevemez. Efes e en ufak bir tepkimiz olamaz olmadı da..
20-05-2019 08:58
Emir Batu Golden State de yeniliyor be gülüm. lebron 3-1 den seri çevirmedi mi son topta deplasmanda hele 73/9 luk bir sezonda final kaybetmedi mi etti.. yahu Ergin Ataman senin samimiyetini şimdi final serisinde Fenerbahçeye karşı alacağın tavır ile sergilemeni bekliyorum
20-05-2019 08:55
Kedili Siteye uzun süredir uğramıyordum, bakıyorum hala aynı kişiler yazıyor. Arkadaşlar, yurttaşlar, yoldaşlar, site müdavimleri, Fenerbahçe Euroleague kaybettiğinde ve kazandığında neler yazdığınız bu site arşivinde duruyor. Bence açıp bir siz de okuyun o zamanlar yazdıklarınızı ve sonra yorum yapın.
20-05-2019 06:37
ariel Fenerbahçe BEKO taraftarı kim ne haketmişse onu vermiştir, ne fazlası ne de azı, gelelim coach taklidi yapan LOSER'a o kupayı asla kaldıramayacaksın, o kupa Türkiye'de sadece FENERBAHÇE BEKO müzesinde olacak, anadolu efes ve loser coach'u ise sadece istatistik olacak.
20-05-2019 03:58
Hector Atamanın ettiği galiz küfürler nolucak,siz neden küfür ettiniz diyecek bir basın mensubu yokmuş orada.mağdur rollerini iyi yapıyor Ataman,terimden özel ders alıyor herhalde veya siyasetten.geçmişi falanda unuttuğu yok,fırsatını buldumu yapacağından geri durmuyor.yoksa maçtan önce FB taraftarının gözüne bakarak Lütfü arıboğanla denen 15 temmuz sonrası sesi soluğu çıkmayan ortalıklardan kaybolan,FB nin Avrupa'dan men edilişine, bir takım oluşumlarla ortak hareket ettiği düşünülen eski TFF mensubu şüpheli birisiyle sırıtarak foto çektirmezdi.şimdi Lütfü eski basketçi ne var bunda diyenler olacaktır.biliyoruz eski gsli.bizzat izledim
20-05-2019 02:41
Ertan Ürkmez Sevgili basket dergisi moderatörü, ilk yorumumda neyi sakıncalı buldunuz öğrenebilir miyim acaba? Küfür yok, hakaret yok. Net bir durum tespiti yaptım. Bugün ayıp görülen eylemin yıllarca Fenerbahçe ye karşı yapıldığı gerçeği mi rahatsız etti sizleri? Herkes istediği gibi sallıyor bizlere karşı vatan haininden bilmem neye kadar, benim yazım mı sıkıntı oldu?
20-05-2019 02:05
Hector Ataman maçtan önce fener lilere nispet yaparcasına arıboğanla sırıtarak foto yapsın,Efes taraftarı Real maçında elleri açıp oley çeksin,tüm bunlar normal.fenerlilerin Ataman yaptıkları anormalmi.rüzgar eken fırtına biçer.ataman üstündeki gs gömleğini çıkarmadığı sürece bu olaylar devam eder.efesde tümTürkiyenin takımı olma hüviyetini kaybeder.maça gelirsek Ataman çok yüzdeli attılar dedi.sende at.bugün olmadı.bir arkadaş üçlüklerle yaşayan üçlüklerle ölür demişti.
20-05-2019 02:00
Kaya Senelerdir Aziz Yıldırıma hakaret edenler ergin ataman duyarı kasıyor bu nasıl çelişki
20-05-2019 01:52
Gokyuzu Yaf şu dertbaba ve bleda nikli cinconlularda olmasa basketbol bilgimiz diplere vurmuştu haaa.dertbaba ve bleda yav he he....
20-05-2019 01:31
sporsever Efes formalı GS'lılar Madrid'le sevinmiş. Kimi Fenerliler mola alsana demiş. Ergin de dönüp küfretmiş. Mikrofondan da Fenerlilere terbiyesiz dedi, (orasını izledim)küfreden kendisi olduğu halde. Bu sayfada Fener ile uğraşanların Efesli olmaması bile konunun aslının ne olduğunu anlatıyor. Madrid yenince sevinen, sonra da Fenerlilere terbiyesiz vatan haini vb diye giydiren aşağıdaki zevat, sizin düzeyinize inmek istemem. Ama size ezik dendiği için tüm ezikler (sadece ezik olanlar) bunu diyen arkadaşları affetsin.
20-05-2019 01:27
civa herkes şunu sorsun efesin başında aydın örs veya rahmetli siyavuş olsaydı haydi onları da geçtim kunter veya mahmuti olsaydı böyle olur muydu önce aynaya bakacaksın, fanatikliği önce kendin bırakacaksın, mola alsanaya karşı küfür edersen karşılığını görürsün.
20-05-2019 01:05
basketçi Ergin,20 milyon euroya kurdurduğu Gs'yi eurolig sonuncusu yapmadı mı,geçen sene Efes'in başında 22 eurolig maçında sadece 3 galibiyet alıp yine sonuncu olmadı mı,ligde de Tofaş'a havlu atmadı mı ? O zaman neredeydiniz ? Gs onun boşa harcattığı paralar yüzünden iki senedir 2 milyona anca takım kuruyor.Türkiye'ye basketi sevdiren Efes'de para mı yoktu,kaç senedir ortalama 30 milyon euroya takım kurdu paraları sokağa attı. Onlar en iyi hoca olan Obra'yı alsalardı niye almadılar? Fb onu aldı 6 yılda 5 lig şampiyonluğu,5 arka arkaya f4 3 final 1 kupa aldı. Bu sene de 40 milyona yakın para harcattı,takım kaynaştı,şutları girdi öyle finale geldi ne set oyunu vardı ne takım oyunu. Tamamen üçlüklere dayalı oyun oynattı Golden State falan dedi ama üçlüklerle yenildi. Son söz de tribünlerle dalaşırsa insan kalitemiz belli böyle de olur kimse kızmasın,darılmasın önce kendine kızsın. Efes olmasa Türkiye'de hocalık yapamaz o da başka bir gerçek çünkü heryerde protesto ediliyor.
20-05-2019 01:03
Ertan Ürkmez Fenerbahçe 2016'da finali kaybederken bayram yapanlar, Javor güzellemeleri yapanlar vatanperver, bugün aynı eylemi yapanlar vatan haini. Ben bu söylemi bir yerlerden biliyorum. Geçmiş olsun, etme bulma dünyası!
20-05-2019 00:59
bleda Evet basketbolu Efes ile sevdik Mula'nın dediği gibi. '92 yılından itibaren takip ederim. Çirkef, saldırgan Aris seyircisi önünde 50-48 kaybedilen Avrupa Kulüpler Kupası finalinden beri. Koraç hep söylenir ancak ilk kez bir Avrupa kupasında final oynayan da gene Efes'tir. GS'li ya da başka bir takımdan olmamız bu gerçeği değiştirmiyor. Efes'in hastasıyız
20-05-2019 00:58
bleda Evet yendi FB'yi. Şimdilik dört defa
20-05-2019 00:53
Ertan Ürkmez Burada bir çifte standart var. Neden ayıp oluyor ben anlayamadım bunu. Yıllardır Efes Fenerbahçe maçlarında ki buna euroleague maçları da dahil Efes i desteklemeye giden seyircinin yarıdan fazlası Gs Bjk ve Ts li insanlardan oluşuyor. Ve bu durum senelerdir sıkıntı arz etmiyor. Bu ayıp değil de Fenerbahçe seyircisinin CSKA'yı desteklemesi mi ayıp? Ergin Ataman'ın dönüp mola alsana diye bağıran taraftarlara söylediklerini de yazar mısınız bir zahmet. Fenerbahçe 2016 finalini kaybederken, ekran başında kahrolurken Gs, Bjk ve Ts'lisi bayram yapıyordu, hatta bazı arkadaşlar buralarda Javor güzellemeleri yapıyorlardı. Etme bulma dünyası. Herkes ektiğini biçer. Yıllardır her Fenerbahçe maçından önce verdiğin demeçlerle ortamı gereceksin geri dönüşüne de isyan edeceksin, Yok öyle yağma!
20-05-2019 00:53
bleda Ataman Eurolig de 4 final four oynayan tek Türk antrenörüdür. Dahası euroligde final four oynayan tek Türk antrenördür. Fener holiganlarının sözcülüğüne, avukatlığına soyunan arkadaşa söylüyorum: Zamanla saygı duymayı öğreneceksin ona, duyduracak. Geçmişteki karşılıklı elim hadiseleri unutup, geçmişteki Ataman başarılarını unutmazsan şayet
20-05-2019 00:50
cümle eziklere Esas ezikler 'bu takımı Fenerbahçe'yi yenmek için kurduk' diyen ile şakşakçılarıdır...
20-05-2019 00:43
damir mula burdaki nickin kime ait olduğunu bile bilmeyip g s taraftarı olup maske giymekle itham eden arkadaşlar efes bize basketbolu ve sporu sevdirip benim de dahil olduğum onlarca gencin basketbolcu olmasına vesile olmuştur. sevseniz de sevmeseniz de bu takımının koçuna en kritik anda kötü tezahürat yapmanız etik değil. geçi siz kendi sakat oyunucuzu bile arkasından taciz edecek nefret içindesiniz. nefretinizi gidip gs maçında veya futbol sahalarında kusun burda değil. dediğim gibi obra gidince esameniz okunmayacak.
20-05-2019 00:42
Mertbaba Yok 1 bir one yek efesli oley çekmiş yok şansla(finale nerdeyse 40maç) gelmişler ,yok haketmiş yok Atamanmış.Haaa pardon Ataman tabi...Bir GALATASARAYLI haklarından geliyor diye bu gürültü.Yav adam yıllardır en az 3 katı (o da bu sene)eksi bütçelerle harcıyor diye sizi bu kin nedir arkadaş.Pardon tabi kindar olacaksınız.Adam gibi izle maçını fener de bahçe de obra de ama dobra ol!!!maç başında başla tarafını belli etmeye.Sinsice son dakikayı Efes'in küçük bir umudu kalmışken bekleme...Karakterini gösterme hemen...Gs diyolar hala...Yav iki kupa aldık bu hafta milyon dolarlar kazandık,Efesle maddi hiçbir bağımız olmasa da HER BASKETTEN ANLAYAN VE BASKETİ SEVENİN GÖNÜL TAKIMI EFES'İN KUPA ALMASI İÇİN TABİ DESTEKLEYECEGİZ.Kendinizle karıştırmayın.Biz Türk bayrağı neredeyse destekleriz ve tebrik etmeyi biliriz.Karakterimiz belli...Sizin de!??!?!?!??
20-05-2019 00:38
miller Tribünlerin yaptığı ayıp ama Ergin niye muhatap oluyor ki? Heryerde rakip taraftar ile atışıyor gereksiz yere. Bir hoca rakip taraftar ile hiçbir şekilde muhatap olamaz. Her yerde aynı olaylar oluyor biraz da hatayı kendinde arasın. Biri de Fb'ye ezik demiş, siz de arka arkaya 5 sene f4 yapın kupa alın öyle laf söyle. Fb'nin başarılarıyla ezilen kim ortada.
20-05-2019 00:26
ceyhun bartu Sevgili G.Saraylı kardeşlerim. Real Madrit sayı attıkça sevinmeniz normal oluyor da, Halil Ergin Ataman 'a "Mola Alsana" tezahüratı neden anormal oluyor.Olayları başlatanlar Efesli gözükerek yine F.Bahçe düşmanlığı yapan fanatik GS'li futbol seyircisidir.
20-05-2019 00:20
Gokyuzu Hayır anlamadığım şey şu,fener-real 4. Lük Maçında özellikle son çeyrekte fark 15 lere gelmişken realin attığı basketlerden sonra oley çekip ayağa kalkan üstünde Efes forması olan taraftarların yaptığı ayıp değil ama bir grup fener taraftarının sayın Ataman’a mola alsana diye bağırması ayıp öylemi.kardeşim herkes Efes’in kupayı almasını istemiyorki neyin kafasını yaşıyorsunuz siz.efesle fener arasında Ataman gelmeden önce böyle olaylar varmıydı,yoktu.ne zamanki Ataman Efes’in başına geldi ve sayın özilhanıda kendine benzetip fener maçlarına basketle alakası olmayan bütün Efes fabrika çalışanlarını toplayıp koro halinde ,Fener’e ve oyuncularına her türlü çirkefliği yaptılar işte o zaman fener taraftarı dünyanın her yerinde (bugün olduğu gibi) hadlerini bildirdi ve bildirmeyede devam edecek.siz ne derseniz deyin daha öncede ve bugünde taraftarın söyledikleri ve bundan sonrada söyleyecekleri Efes’le alakalı değil sayın Ataman’la alakalı
20-05-2019 00:18
ceyhun bartu Efes maskesi takmış G.Saraylı kardeşlerim.Bu sütunlarda Efes taraftarı gibi gözüküp F.Bahçe düşmanlığı yapıyorsunuz. F.Bahçe ve Efes Türk basketbolünün iki güzide kulübüdür.F.Bahçe düşmanlığı yaparak neden iki camiayı birbirine düşürmeye çalışıyorsunuz. G.Saray Yönetimine baskı yapın.Size de yakışan bir basketbol kulübü kursun.O zaman maskeyle dolaşmaktan kurtulursunuz.F.Bahçeye saldırılarınızı inanın o zaman daha makul karşılarım.En azından G.Saray taraftarı derim sizler için ve yazılarınızı "taraftar yazısı" olarak okurum.
20-05-2019 00:14
damir mula siz de hak ettiğinizi yaşıyorusunuz obrakadavra binlerce taraftarla gittiğiniz final fourda 2 macta da fark yiyip 4. oldunuz bunu sindiremeyip finaldeki turk takımı aleyhine en kritik anda bile tezahürat yapacak fanatikliktesiniz ve nefretle dolusunuz. sizin gibilere sporda yer yok. dipnot: bakalım obra gidince ne yapacakssınız. o zaman da futbolda su anki duruma yakın olur avrupadaki konumunuz. ama efes siz yokken final fourda ve bu seviyelerdeydi. ve hep olacak. elinize yureğinize sahip efes camiası.
20-05-2019 00:14
Demircan Ne ekersen onu biçersin. Düşmanlık büyüttün senelerce şimdi gelip de mağduru oynamasın. Bir sezonluk rüyanız burada bitti. Eurolig kupasını Ataman gelip müzemizde bakacak artık. Bir daha da buralara zor gelirsiniz. Bir daha takımın yarısı sakat bir rakip bulamayacaksınız.
20-05-2019 00:12
Ersöz Ezik fenerliler intikamkarını final oynayan bir Türk takımının antrenörünü yuhalayarak aldılar bunlar fb li değil vatan haini
20-05-2019 00:10
Zortbaba Kimkimden çekmişki travma nasılmişki beş senedir burdayız. Yle kolay ilk senede velip kupa almak yoook öyle mertbaba sen buraları iyi bilirsin sıkı bir fener takipçisisin
20-05-2019 00:07
bleda Sakatlık edebiyatı yapıp ağlayanlar. Sezonun bu döneminde bu sonuçta koçunuzun da payı var. Yüklemeyi artırdı sakatlık verdiniz. Sonuç ne: Final 3 oynandı. Kalitesini dibe çektiniz turnuvanın. 20 şer sayılık farklarla eve yollandınız
20-05-2019 00:06
Mert Özçelik Fenerbahçe taraftarının Anadolu Efes'i Ataman'ı desteklemek gibi bir zorunluluğu yok, böyle mecburiyeti yok. İstediğini destekler. Ataman'a küfür ve hakaret içermeden tezahuratta bulunmak ise en doğal hakkıdır. Ama Ataman tribünlere bakarak ağza alınmaz küfürler etti. Ortada bir ayıp varsa Ataman'a ait ayıptır.
20-05-2019 00:05
Fenerist Golden state de yazık oldu
20-05-2019 00:04
damir mula siz de hak ettiğinizi yaşıyorusunuz obrakadavra binlerce taraftarla gittiğiniz final fourda 2 macta da fark yiyip 4. oldunuz bunu sindiremeyip finaldeki turk takımı aleyhine en kritik anda bile tezahürat yapacak fanatikliktesiniz ve nefretle dolusunuz. sizin gibilere sporda yer yok. dipnot: bakalım obra gidince ne yapacakssınız. o zaman da futbolda su anki duruma yakın olur avrupadaki konumunuz. ama efes siz yokken final fourda ve bu seviyelerdeydi. ve hep olacak. elinize yureğinize sahip efes camiası.
20-05-2019 00:02
Mehmet Fenerbahcililerin ezikligine bak ya !!! EFES 2. Fener 4. Gercekler her zaman gercektir....
20-05-2019 00:00
Sinan Fenerbahçe taraftarı olarak Final Four oynama başarısı göstermiş Ergin Ataman'a yönelik tezahhuratı hiç hoş karşılamıyorum. Biz kendi işimize bakalım. Ergin Ataman duygusal ve konuşmalarına dikkat etmeyen birisi, evet ama çok da iyi bir koç. Bize saygı göstermek düşer. Efes takımını ve Fenerbahçe'yi yürekten kutluyorum.
19-05-2019 23:59
bleda Hadi oradan terbiyesiz. Adam geçmişi unuttuğunu her fırsatta hatırlatıyor. Bu ne kin. İnsanlık dışı bir tutum sizin kininiz. Hem adamın geçmişte yaptıklarına bakarken senin holiganlarının, kendinin, Azizinin ne yaptıklarını da hatırla bi zahmet
19-05-2019 23:57
ZRSporel Ne ekersen onu biçersin,Abuzer Kadayıf.
19-05-2019 23:57
Mertbaba Ataman gerrkeni söyledi maç içinde ağır çekimde de izledik hak ettikleri lafları.Büyüksün ATAMAN...Travmanın kralını yaşattın bu gariplere...Terim ve Ataman'dan nedir bu çektikleri...
19-05-2019 23:56
Atkafası Ne olursa olsun yapılmamalıydı. Olayların başlangıç noktası Ergin Ataman olsaydı hadi etki tepki derdim ama final maçı esnasında bizim taraftarı düşünecek değil. Kol kırılır yen içinde kalır misali, ele güne karşı bu şekilde davranmak hoş olmadı. Ergin hocanın olay esnasındaki galiz küfürlerini de gözden kaçırmadım. Ona da yakışmadı. Efes kazansaydı iyi olacaktı bu özel günde ama olmadı. Sayın başkan Ali Koç'u da tebrik ediyorum. Harika bir duruş gösterdi. Umarım seneye bu şekilde şanssız sakatlıklar yaşamayız. Tam kadro burada oluruz ve Dünya'nın en güzel takımı şampiyon olur. Bu arada Efes büyük iş çıkardı ama Ergin Hoca'yı bir konuda eleştirmek istiyorum. Tamamen bireysellik ve dış atış üzerine kurulu bir oyunla buralara gelmeleri bile büyük başarı. Takım oyunu, iç-dış dengesi ve asist üzerinden bulunan sayılarla hücumu zenginleştirmeksizin nereye kadar. Olsun, biz bardağın dolu tarafına bakalım. Hep birlikte bundan sonra final fourda oluruz hep umarım..
19-05-2019 23:56
Nurdan Karahan Beyefendi ne yaşıyorsunuz seyirci mola alsana demişse bu ayıpmı der demez ne yaşıyorsunuz siz ben anlamadım. Kaldıki seyirci adı üstünde atamanın da o andan sonra ağzından sizi seviyorum sözlerimi çıktı tvde gördüğümüz kadarı ile öyle değil.Biraz içinizdeki taraf olma hali bazen dışarı vuruyor.Yani ayıp şeklimi değişti litaratürde yani siz basketbol sitelerini anlamıyorum ataman kaç tane yerli oynattı bu finalde fener kupayı alınca yerli 2 oyuncu oynadı diye eleştiriyordunuz bununda haberini yapıcakmısınız ataman kaç yerli oynattı finallerde? Basketbol ve siz tıpkı yerlileri yerden yere vururken sustuğunuz gibi sessizce gündemimi kaynatcaksınız?
19-05-2019 23:55
obrakadavra kupayı görmek istersen bizim müzede var aynısından gel bir hatıra fotosu çek sevgili koç :)))
19-05-2019 23:54
Murat Onlar fb taraftarı değil vatan haini
19-05-2019 23:54
ahmet size mi soracağız neyin ayıp neyin doğru olduğunu? sayfadaki başlığa bak.
19-05-2019 23:53
onat Bir Fenerli olarak aleyhe tezahürat yapan herkes için söylüyorum: İğrenç fanatiklersiniz! Ayıp be ayıp, hazmetmeyi bilmiyorsunuz, tebrik etmeyi bilmiyorsunuz, saygınız yok!
19-05-2019 23:53
Hande Gürsel Samimi olun biraz real fener maçında rakibin attığı sayılardan sonra ayağa kalkıp çoşan üstünde efes formalı garip adamları napıcaz? Herşey karşılıklıdır ataman samimi biri değil ve çoğu insan onun imajını sevmiyor neyin nerede konuşulucağını bilmeyen dilinin kemiği olmayan biri.
19-05-2019 23:52
erkan Bunu yapan utanmazlar başka söyleyecek bir şey yok. Obradovici yerlere göklere sığdıramayan bizim yabancı aşığı ataköy elit takımı hepsi. Zaten sıradan taraftarın oralara gitmesi imkansız. Millet zor geçiniyor. Sen başını dik tut Ergin hocam. CSKA gibi avrupanın en fazla bütçesine sahip bir takıma karşı oynayıp başın dik bitirdin maçı. O mola alsanaların iki maçta 20 sayı farkı yiyen takımı gibi ezilmediniz. Umarım seneye efes kadroyu korur ve aynı istikrarla devam eder.
19-05-2019 23:49
obrakadavra hakettiğin şeyi yaşıyorsun sevgili koç geçmiş yıllarda yapmış oldukların bak hep nüne koyuluyor böyle neden zoruna gidiyor.
19-05-2019 23:46

Yorum Yazın


Tweetlerimiz