Fenerbahçe içerde Çukurova'ya takılmadı
10.12.2017 - 17:46

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 9. hafta mücadelesinde Fenerbahçe, sahasında Çukurova Basketbol’u ağırladı.


İlk yarısı 36-33 Fenerbahçe üstünlüğünde sonuçlanan maçın ikinci yarısında da skorda önde olan sarı lacivertliler, sahadan 78-73 galip ayrılarak haftayı 8 galibiyetle kapattı.

Çukurova Basketbol bu sonuçla 5.mağlubiyetini aldı.


Yorumlar


oktay Şu takımdan umudu olan varsa tamamen Fenerbahçe sevgisinden kaynaklanıyordur..yoksa bu takım zorlana zorlana ıkına ıkına gidiyor fivotumuz hiç yok vera ve tilbe hayatımda gördüğüm en yumuşak 4 numara..ikisi de hep dışarıdan şut atma amacında kim ne derse dedin bu takım fazla ilerlemez takım hem çok yunuşak savunma yapıyor hemde hucumda çoğu zaman kitleniyoruz B_C_d planlarımız hiç yok OKUL desen adam stajerliğini burada tamamlıyor..sayın yönetimde onu izliyor bakın görün KBL de şampiyon YDÜ..euroleage de ya YDÜ yada KURS olur fenerin esamesi bile okunmaz bu tarih ve yazıyı not edin olurmu..
11-12-2017 09:13
Fairplay Çok basit: GİT BAŞKA TAKIMI TUT #GERÇEKKADAVRA
10-12-2017 23:28
Fairplay Fenerbahçeli ama adı ObraKADAVRA ha. Bizim aklımızla alay mı ediliyor acaba? Kadavra "ceset" demek, aklınca alay edeceksen ancak bu adı kullanırsın. Arıca Federasyon başkanı dahil kim olursan ol, Birsel'e laf uzatmaya kimsenin gücü yetmez, doğru evine.
10-12-2017 22:40
ObraKADABRA Gencecik, umutlarla dolu, başta Ayşe, Tilbe, Kraliçemiz Birsel, Pelin olmak üzere iki seneye paranın satın alamayacağı POWERS ve DABOVIC bize yeter. Bu takımın önü açık, Tuğçe tipik ydü yolcusu. Ama bu takım sadece Türklerle gs’yı 20ye yatıracak.
10-12-2017 21:56
Fairplay Beceriksiz trolcü trol adını bile yazmaktan aciz. Göya Fenerbahçeli ama adı obraKADAVRA, kadavra: yani ceset demek!!!!!!!!!!!!!!!! Behey aymaz, trollük yapmayı bile beceremiyorsun, senden rakip mi olur?
10-12-2017 21:50
Fairplay Her açıdan dökülen bir camianın trolleri bu hafta fazla mesai yapıyor, kendi takımı perişan oldukça hep aynı numara. Pelin, Kia ve Türk Basketbolunun Kraliçesi Birsel hedefi. Sen boşver, bir Powers ve Ayşe hepinize yeter, doğru çöplüğüne, MARŞ MARŞ. Bu ülkede Birsel'e laf söylemek kimsenin haddi değil. Gencecik, harika bir takımımız var, hepsiyle gurur duyuyorum, bu gençler birkaç yıla avrupa yı kasıp kavuracak, yolları açık olsun.
10-12-2017 21:15
obrakadavra takım esmen dökülüyor daha kaliteli bir rakip olsa bugun kazanırdı.bu takım koçu sallamıyor koç hafif kalıyor bu takıma takım menejeri zaten bir işe yaradığı yok süs bebeği gibi kenarda.ayrıca fenere yakışmıcak çok oyuncu var takımda kia voughn kim kakaladı acaba bize sen gruda yı takımda tutma ota altında boş atışları kaçıran kazmator Amerikalı bul getir ayrıca birsel artı bıraksın emekli olsun.pelinde bence biraz zayıf kalıyor buralar için.
10-12-2017 18:43

Yorum Yazın