Fenerbahçe hazırlık kadrosuna Oğuz Savaş'ı da ekledi
25.08.2019 - 18:47

Fenerbahçe Beko sezon açılışını yapıyor. Sarı Lacivertliler'de milli takımlarında yer alan oyuncular nedeniyle kadroya geçici olarak Ivan Buva, Vladimir Stimac, Carl Engstrom, Milan Acimovic, Cukle Fedja ve Burak Eşlik eklendi.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde: Ekibimiz, çalışmalarının ilk bölümünde 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası maçlarında milli takımlarının formasını giyecek olan Melih Mahmutoğlu, Gigi Datome, Ahmet Düverioğlu, Kostas Sloukas ve Nando De Colo’dan yoksun olacak. Takımımızın bu süreçteki hazırlıklarında, 2019-20 sezonunda A Takım’da yer alacak oyuncularımız Ali Muhammed, Leo Westermann, Egehan Arna, Joffrey Lauvergne, Berkay Candan, Nikola Kalinic, Jan Vesely, Derrick Williams, Tarık Biberovic, Efe Ergi Tırpancı ve Ekrem Sancaklı’nın yanı sıra Genç Takım oyuncularımız David Sarper Mutaf, Saadettin Donat, Yiğit Onan ve İsmail Karabilen yer alacak. Milli takımlarda yer alan sporcularımızın yerine bu dönemde Ivan Buva, Vladimir Stimac, Carl Engstrom, Milan Acimovic, Cukle Fedja, Burak Eşlik ve Oğuz Savaş da Fenerbahçe Beko idmanlarında bulunacak. 
lenecek)

Yorumlar


sporsever Perdeleme amaçlı. Almazlar, alsalar da asla oynatmazlar. Barış Hersek gibi dolgu maddesi yaparlar, Sinan'ı bile oynatmayan adamlar. Zaten Oğuz FB'de iken Obra gelince katledilmişti. Dirilecekse tabutunda dirilecek değil ya ?
27-08-2019 11:33

Yorum Yazın


Tweetlerimiz