Fenerbahçe Doğuş bunu hep yapıyor
17.11.2017 - 22:13

THY Euroleague 8.haftada Fenerbahçe Doğuş’un CSKA Moskova deplasmanında 93-95 kazandığı maç birden farklı anlamlar içeriyordu.

Bu galibiyetle sarı lacivertliler rakibi CSKA Moskova’nın 14 maçlık galibiyet serisini sonlandırırken, rakibinin sahasında 2009 yılından beri kazanma geleneğini de sürdürmüş oldu.

Yorumlar


erkan Thomson patladı resmen. Adam biraz daha alışırsa iyi olacak gibi, beni yanılttı. NBA deki gibi yumuşak basketbol oynuyordu bu maçta avrupa basketboluna uygun savaştı. Bakalım neler olacak. Kalinic ve boby de yok. Ve merak ettiğim sinan, melih, egehan filan neden hiç süre almıyor. Hadi diğerlerini geçtim Sİnan ulan bu, adam a klas oyuncu, bence sloukas o kadar süre alıyorsa o da almalı.
18-11-2017 12:21
erkan geniş Kaybedilen üç maç ta kazanabilecek maçlardı. Şanssız sonuçlar Fenerbahçenin kalitesini ortaya koyuyor.. Olypiakos ve CSK maçlarında Soulukasın ortaya koyduğu performans kimseyi tatmin etmedi. Basketbol bireyselliğe yer olmayan bir oyun.. Umarım Obradoviç bireysel oyunu konusunda bu oyuncumuzu uyaracaktır.. Veseli bu senenin parlayan yıldızı.. gelecek günler yeni yıldızlar çıkaracaktır. Fenerbahçe daima Dörtü finalin doğal adayıdır. Obra başta oldukça bu böyle devam edecektir..
18-11-2017 10:26
basketsever ekpe çıtayı o kadar yukarı çıkarmış ki thompson ne yapsa oraya ulaşamaycak gibi. ama yine de önemli oyuncu oynadıkça hem takıma hem avrupa basketboluna alışacaktır.
17-11-2017 23:55
bull gerçekten kötü oynayarak çok formda bir cska'yı yine kendi evinde yine uzatmaya kalıp yenmemiz de ayrıca enteresan oldu. adamlar evinde bize bir kere yeniliyorlar, sonra bizle tekrar oynayana kadar hiç yenilmiyorlar. ve sonra biz tekrardan geliyoruz görüyoruz yeniyoruz ve gidiyoruz. bu iş garip bir döngüye döndü iyice... yalnız thompson spikerlerin dediği kadar vardı bugün. genel olarak başarılı buldum. umudumu tamamen kesmek üzereydim kendisinden ki bu maçtaki performansı umutları biraz da olsa yeşertmiş oldu. vesely yine çok özel oynadı. sloukas ise istatistiklerine baksan çok iyi maç çıkardı sanarsın ama izleyen herkesin mevcut hataları yüzünden delirdiğine eminim. umarım bir an önce toparlar. melli ve guduric de iyi yoldalar.
17-11-2017 22:37

Yorum Yazın