Fenerbahçe Beko'nun hazırlık maçlarının programı
26.08.2019 - 12:48

Fenerbahçe Beko, yeni sezon hazırlıklarını 13 Eylül tarihine kadar Metro Enerji Spor Salonu’nda sürdürecek. Sarı-Lacivertliler, 13 Eylül’de Romanya’nın Cluj kentine gidecek ve burada özel bir turnuvaya katılacak. Organizasyona, Fenerbahçe Beko dışında U-Banca Transilvania Cluj Napoca (Romanya), Partizan (Sırbistan) ve Mornar Bar (Karadağ) takımları katılacak. 14 Eylül’de U-Banca Transilvania Cluj Napoca ile karşılaşacak Fenerbahçe Beko, 15 Eylül’de ise Partizan-Mornar Bar eşleşmesinden gelecek takımla final ya da üçüncülük müsabakasına çıkacak.

Fenerbahçe Beko, 16 Eylül tarihini İstanbul’da geçirdikten sonra, bu kez 17 Eylül’de İtalya’nın yolunu tutacak. 19 Eylül tarihinde Treviso’da De’Longhi Treviso Basket ile karşılaşacak Fenerbahçe Beko, 20 Eylül’de Bologna’ya geçecek ve burada da 20 Eylül tarihinde Segafredo Virtus Bologna’ya rakip olacak.

20 Eylül’deki karşılaşmadan sonra Atina’ya geçecek Sarı-Lacivertliler, 21-22 Eylül tarihlerinde Pavlos Giannakopoulos anısına Atina’da düzenlenecek özel turnuvaya katılacak. Bu organizasyonda Fenerbahçe Beko’nun yanı sıra Panathinaikos OPAP (Yunanistan), Maccabi Fox (İsrail) ve Armani Milan (İtalya) takımları yer alacak. Fenerbahçe Beko’nun turnuvadaki ilk rakibi 21 Eylül tarihinde Panathinaikos olacak. Fenerbahçe Beko, turnuvanın son gününde ise Maccabi Fox- Armani Milan eşleşmesinden gelecek takımla final ya da üçüncülük karşılaşması oynayacak.

Sarı-Lacivertliler, 22 Eylül gecesinde İstanbul’a dönecek ve 26 Eylül’de Gaziantep’in ev sahipliğinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı için hazırlıklarını burada sürdürecek. Fenerbahçe Beko, 26 Eylül tarihinde Anadolu Efes ile sezonun ilk kupası için karşılaşarak resmi maç maratonuna başlayacak.

 

FENERBAHÇE BEKO’NUN HAZIRLIK MAÇLARI PROGRAMI ŞÖYLE:

14.09 U-Banca Transilvania Cluj Napoca – Fenerbahçe Beko (Cluj – maç saati belirlenecek)

15.09 Partizan ya da Mornar Bar – Fenerbahçe Beko (Cluj - maç saati belirlenecek)

19.09  De’Longhi Treviso – Fenerbahçe Beko (Treviso - 20.30 yerel saat)

20.09  Segafredo Bologna – Fenerbahçe Beko (Bologna - 20.30 yerel saat)

21.09  Panathinaikos OPAP – Fenerbahçe Beko (Atina - maç saati belirlenecek)

22.09  Armani Milan ya da Maccabi FOX – Fenerbahçe Beko (Atina - maç saati belir

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz